LAWSTUDIES

Juris Doctor Bawół - programy Juris Doctor Bawół - Juris Doctor Bawół

Juris Doctor jest zaawansowany stopień oferowane przez kilka instytucji naukowych na całym świecie. Tego typu program jest zazwyczaj przeznaczony dla studentów zainteresowanych karierą jako doradców, adwokatów lub innych prawnych związanych z nimi ról.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Buffalo City ma drugi najwyższy zamieszkuje w Nowym Jorku, z ponad 1 mln mieszkańców. To było głównym ośrodkiem kolejowe i teraz port żeglugi. Ma ponad 78 szkół publicznych i 150 prywatne instytucje.

Juris Doctor Bawół - Weź Juris Doctor Bawół. Wszystkie programu Juris Doctor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z prawa

Medaille College
Licencjat
Doktorat z prawa (JD)
<
Studia dzienne
<
6 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

University of Buffalo School of Law i Medaille College uznają, że niektórzy studenci mają zdolność i gotowość do ukończenia studiów licencjackich i ukończenia studiów prawnicz ...

Czytaj więcej