Juris Doctor Programy

Juris Doctor Programy

Juris Doctor programy przeznaczone są dla studentów chcących robić karierę jako prawnicy, adwokaci, doradcy, lub jakichkolwiek zawodów prawniczych.

Juris Doctor są liczne programy i dostępne w niemal wszystkich krajach. Możesz studiować Juris Doctor w wielu szkołach prawa i uczelni, i można połączyć go z innym stopniu, takich jak MBA lub doktorat wiele różnych programów Juris Doctor mogą być przytłaczające - nie pozwól, by cię powstrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych programów Juris Doctor wymienionych poniżej.

Nowo dodane doktoraty z prawa

California Western School of Law

Program Juris Doctor (JD)

Listopad 13, 2018
Nasz innowacyjny program Juris Doctor (JD) kładzie nacisk na szkolenia oparte na umiejętnościach i przygotowuje Cię do udanej i satysfakcjonującej kariery w zawodzie prawniczym.

Australian National University (ANU) - Law

Doktor Juris

Listopad 6, 2018
ANU Juris Doctor (JD) to charakterystyczny program przeznaczony dla absolwentów dyscyplin pozasądowych (lub innych niż prawo australijskie) i zapewnia kwalifikacje wymagane do przyjęcia jako prawnik w Australii i niektórych innych jurysdykcjach.

University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

Program JD

Listopad 3, 2018
W Law School angażujemy się w naukę jako wspólne przedsięwzięcie. Nasz program rzuca wyzwanie uczniom, aby wzrastali intelektualnie i profesjonalnie.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest Juris Doctor?

Co to jest Juris Doctor?

Juris Doctor (zwany także doktora lub doktora ustawy Orzecznictwa) jest najwyższym profesjonalnym stopnia absolwent w dziedzinie prawa. Stopień Juris Doctor jest często skracane JD i absolwenci posiadający stopień zwykle ma na zawodowym sufiks "Esquire" po ich nazwy, a nie za pomocą prefiksu "dr" Profesjonalnym doktora, stopień Juris Doctor nie należy mylić z doktorem nauk prawnych, który jest stopień badania, które wymaga pracy doktorskiej.

Jakie są korzyści z robienia Juris Doctor?

Juris Doctor wziąć programy naukowego podejścia do prawa, uczy logiki i analizy kontradyktoryjności. Promowanie praktyczne podejście do nauki prawa, doktor programów prawniczych przygotowanie studentów do kariery jako prawnik, adwokat, adwokata, radcy prawnego lub innego specjalisty. Programy JD także przygotowanie studentów do osiągnięcia sukcesu w profesjonalnych egzaminów prawniczych (czasami nazywane egzamin "Bar"), wymagane do wykonywania zawodu w większości krajów. Zdaniu egzaminu zawodowego prawnej jest bramą do coraz prawnik, prawnik, adwokat lub radca prawny.

Czego uczymy się w Juris Doctor?

Juris Doctor oferuje kursy programów podstawowych, które są fundamentalne dla programu i przygotowanie do obowiązkowego egzaminu zawodowego prawnej. Obowiązkowe doktor Prawo kursy zazwyczaj obejmują prawo zobowiązań, prawo Tort, prawo karne, odpowiedzialności zawodowej i postępowania cywilnego. Dodatkowo, JD kandydaci mogą zarejestrować się w przedmioty do wyboru lub może wybrać skoncentrować się na konkretnej dziedzinie prawa, takie jak prawa własności intelektualnej, prawa, Elder Międzynarodowych Praw Człowieka, Ile to będzie kosztować wziąć Juris Doctor?

Koszty pieniężne ukończeniu studiów Juris Doctor może się znacznie różnić w poszczególnych krajach, jak i między uczelniami. Ilość czasu potrzebnego osobnika do ukończenia programu doktora ustawy może mieć również wpływ na całkowitą cenę stopnia. Po ukończeniu studiów, Lekarze Juris będzie musiał uiścić opłatę do Stowarzyszenia adwokackiej w celu podjęcia egzaminu zawodowego. Jednak inwestycje okażą się owocne, z wytrwałością, jak prawnicy są zazwyczaj wśród najlepiej opłacanych specjalistów w większości krajów na całym świecie.

Jakie są wymagania dla Juris Doctor?

Licencjat jest rdzeniem warunkiem wstępnym do jakiegokolwiek doktora prawa lub programu JD. To nie są wymagane, aby mieć tytuł magistra, aby być przyjętym do programu Juris Doctor. Uniwersytety są bardzo zróżnicowane w swoich dodatkowych wymagań dla kandydatów, pod względem gatunków, programu studiów i doświadczenia, więc przyszli studenci powinni skontaktować się z poszczególnych szkół dla informacji. To do ukończenia Juris Doctor trwa od dwóch do czterech lat z pełnym badaniu czasu. Lekarz z kandydatów prawo musi utrzymać średnią ocen minimum i może być również wymagane do ukończenia pewnych dodatkowych kredytów lub zajęć na studia.

Dlaczego warto wziąć w Internecie Juris Doctor?

Wiele uniwersytetów oferuje internetowe programy Juris Doctor, oferując elastyczność przy jednoczesnym zachowaniu dyscypliny akademickiej. Doktor prawa programów online są zaprojektowane, aby pasowały do ​​napiętych harmonogramów uczniów, zapewniając możliwość studiowania podczas pracy lub realizacji innych zadań. Korzystanie stanu techniki technologii edukacyjnych, profesorowie mogą komunikować się z JD Internecie łatwo kandydatów temat zadań i zajęć, bez kandydat konieczności podróżowania do kampusu.

Gdzie wziąć Juris Doctor?

Juris Doctor Doctor programów i Prawo są oferowane na uczelniach i instytucjach naukowych na całym świecie, w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Kanadzie, Australii, Hong Kongu, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Czech, Finlandii, Francji, Włoszech, i więcej. Niektóre uniwersytety oferują w niepełnym wymiarze godzin, online lub kształcenia na odległość programów nauczania dla kandydatów Juris Doctor, umożliwiając realizować stopień JD z dowolnego miejsca na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o Juris Doctor na uniwersytetach programów na całym świecie, więcej tutaj.