Test Maurice A. Deane School of Law na Uniwersytecie Hofstra Przygotowuje uczniów do pasji mają wpływ na środowisko prawne i poza nią.

Od 1970 roku Prawo Hofstra zapewnił wykształcenie bogaty zarówno w teorii i umiejętności potrzebnych do produkcji wybitnych prawników, biznesmenów i liderów społeczności.

Znajduje się na kampusie 240 akrów Uniwersytetu Hofstra w Hempstead w stanie Nowy Jork, Prawo Hofstra wynosi 20 mil poza Nowym Jorku na przedmieściach Long Island. Niewiele, jeśli w ogóle, szkoły prawa może się równać Połączenie naszego zielonego campusu i łatwym dostępem do Nowego Jorku, centrum zawodów prawniczych narodu.

Prawo Hofstra jest powszechnie uznawana za pioniera w pełni integrując edukacji klinicznej do tradycyjnego nauczania szkoły prawniczej. Pod koniec 1970 roku, w szkole miał jeden z największych programów klinicznych w kraju. Z biegiem lat, nasze kliniki stały się znane w kręgach prawniczych w obszarze metropolitalnym. Jako studenci stanowią osoby stojące prawdziwe wyzwania prawne, zdobywają cenne doświadczenie praktyczne: oni opowiadają w sądzie, klientów radzie, prowadzenia dochodzeń w faktach i pośredniczyć w sporach.

Teraz, z legalnego rynku wymagającym szkolenia opartego więcej umiejętności, opracowaliśmy nowe moduły wymagane umiejętności wprowadzenie studentów drugiego roku do podstawowych umiejętności prawniczych niezbędnych do skutecznej praktyki. Z ponad 200 górnego poziomu kursów, można zbadać niemal każdej dziedziny prawa i wybrać stężenie w alternatywnych metod rozwiązywania sporów, prawa gospodarczego, prawa karnego i procedury karnej, energii i prawa ochrony środowiska, prawa rodzinnego, prawa ochrony zdrowia, prawa własności intelektualnej lub prawo międzynarodowe.

Rekrutacja

Wstęp do Maurice A. Deane School of Law programu JD jest konkurencyjna; na jesieni 2015 roku, otrzymaliśmy około 1900 wniosków, a nasza wielkość pierwszego roku klasy wynosi 255 studentów.

Nasi studenci prawa korzystać z 14: 1 stosunek do studenta, nauczyciela, mogą zapisać się na rozległych pól badawczych i pisania, mają dostęp do programu studiów za granicą i uczyć się w silnych umiejętności praktycznych, opartych na programach empirycznej nauki.

Full-Time i studiów niestacjonarnych

Program JD ma w pełnym wymiarze czasu i programów dziennie w niepełnym wymiarze godzin; wymagań przyjęć są takie same dla obu.

Program w niepełnym wymiarze czasu jest dla studentów, którzy są w stanie wykonać pełny ładunek z pięciu dań, ale zajęcia w niepełnym wymiarze czasu nadal spełniają pięć dni w tygodniu, dzięki czemu szkoła prawo może zostać zakończone w ciągu czterech lat.

Joint JD / MBA i JD / Programy MPH

Poza tradycyjnym programie Juris Doctor, Prawo Hofstra oferuje wspólnych programów JD / MBA i JD / mph.

Twoja kariera

wyróżnić się

Nasze Biuro Usług kariery (OCS) jest zaangażowana w pomoc się wyróżniać. W trakcie naszego rozwoju zawodowego Boot Camp, wnosimy konsultantów - którzy pracują z wieloma z najlepszych firm prawniczych w kraju - aby doskonalić swoje ustne i pisemne umiejętności komunikacyjnych.

Discover Your Passion

Discover Twój serii Passion przynosi grupę absolwentów, którzy specjalizują się w konkretnej dziedzinie prawa do kampusu, aby służyć jako panelistów i porozmawiać z tobą o ich kariery.

OCS Usługi

  • One-on-One Career Coaching
  • Prywatny Branding i marketing
  • CV i list motywacyjny Przygotowanie
  • Wywiad treningowe
  • Profesjonalne szkolenie Rozwój
Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 15 więcej kursów w Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2020
Duration
4 - 5 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa