JD (w niepełnym wymiarze godzin)

Informacje ogólne

Opis programu

Przychylne, wspomagające i Jakości Learning Environment

Prawo CUA ma kwitnącej W niepełnym wymiarze godzin Wieczór Division JD programu. Zaprojektowany na potrzeby profesjonalistów poszukujących w celu uzupełnienia ich obecne życie zawodowe lub rozpoczynających nowy, wszystkie klasy spotkać między 6:30 a 9:30 po południu, od poniedziałku do czwartku.

Różnorodność Wieczorem dywizji wyposażony studentów, którzy są specjalistami z wielu branż i środowisk. Trzymają się różne stopnie takie jak doktoranckich tych, MD, w Masters i kawalerów. Niektórzy zawsze chciałem pracować w kierunku studia prawnicze, a znaleźć inne studia prawnicze pomogłoby otworzy nowe możliwości rozwoju dla siebie. A w niektórych przypadkach są to osoby, które koncentrują się na założenie rodziny, a teraz zdecydowali się pracować na swojej kariery.

Part-time Wieczór Division JD Program trwa cztery lata, aby zakończyć i posiadające umiejętności zarządzania czasem jest plus. Prawo CUA dysponuje wspierającą wykładowców i pracowników, aby pomóc uczniom z dostosowaniem zarządzaniu ich doświadczenia szkoły prawa i swoją pracę w pełnym wymiarze godzin. Studenci w podziale wieczorem są zobowiązani do co najmniej 11 godzin kredytowych semestr i nie mniej niż 8 godzin kredytowych semestr. Aby kwalifikować się do studentów dyplomowych uczestniczących w podziale wieczorem musi ukończyć 84 godzin kredytowych semestr.

Studenci, którzy są częścią Evening Wydziału mogą uczestniczyć w różnych organizacjach studenckich w ustawie CUA. Istnieje również Wieczór Law Students Association (ELSA), która została założona w 1993 roku do reprezentowania naszych studentów wieczór podział i promowania swoich działań pozalekcyjnych, odpowiadać na ich szczególne obawy akademickich i zwiększyć swoją edukację prawną. ELSA działa zachęcić równy dostęp do wszelkich działań akademickich i pozalekcyjnych dla studentów prawa wieczorem, a także sponsoring programów akademickich i społecznych.

Przegląd aplikacji

Ubieganie się o pierwszy rok dopuszczenia

Aby kwalifikować się do przyjęcia, wnioskodawca musi uzyskać licencjat z uniwersytecie akredytowanych przez jednego z regionalnych stowarzyszeń i wykazać zadowalające osiągi w teście Law School Admission (LAST). Korzystny termin wnioskodawców zarówno w dzień jak i wieczorem podziałów jest 15 marca. studentów pierwszego roku rozpocząć studia tylko w semestrze zimowym.

W większości przypadków wnioski są kompletne, kiedy została odebrana co następuje:

  • Aplikacja z $ 65 bezzwrotnej opłaty za wniosek (Opłata za zgłoszenie dla bieżącego cyklu rekrutacji został uchylony);
  • Prywatny komunikat;
  • Oficjalny raport z raportu LSAC poświadczeń usługi montażu (CAS), zawierające analizę transkryptu i LAST wynik.
  • Przynajmniej jeden, ale nie więcej niż dwa listy polecające. Wszystkie litery muszą być składane bezpośrednio do LSAC.
  • Wzmiankę międzynarodowych wnioskodawców: stenogramy ze szkół i uczelni spoza Stanów Zjednoczonych lub Kanady muszą być oceniane przez organizację takie jak usługi edukacyjne Świata lub edukacyjnych Oceniający poświadczeń. Będziemy również przyjmować międzynarodowej transkrypcji poprzez poświadczeń usługi montażu Law School Admission Rady.

Należy pamiętać, że wnioskodawcy, których językiem ojczystym nie jest angielski, a ich licencjackich edukacja nie został przyjęty w szkole, gdzie język angielski jest językiem wykładowym, musi przystąpić do testu z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL). Wyniki powinny być przekazywane bezpośrednio do Law School.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguis ... Czytaj więcej

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguished faculty, and an accomplished and well-connected alumni base that stands ready to help today’s students reach their goals. Pokaż mniej