JD (pełny etat)

Informacje ogólne

Opis programu

Rekrutacja

Decyzja do szkoły prawniczej pozostaje zdrowe, inteligentne i spełniające inwestycja w siebie i swoją przyszłość. W złożonym świecie stoi wiele poważnych wyzwań, zapotrzebowanie na właściwe, etyczne i współczucia prawników jest silniejsza niż kiedykolwiek.

Położony w pobliżu centrum Waszyngtonu, miasto jak żadne inne i centrum systemu prawnego naszego narodu, The Catholic University of America Columbus School of Law (Prawo CUA) jest jednym z najlepszych wyborów można dokonać, jeśli twoim celem jest, aby skończyć z umiejętnościami - takimi jak krytycznej analizy prawnej, doktrynie i skutecznego poparcia-że ustnej są niezbędne dla pomyślnej praktyki prawnej w 21 wieku.

Na każdym kroku, nasze podejście do edukacji prawnej można streścić w trzech słowach: praktyczne, skupiony, i podłączony. Praktyczne oznacza, dowiesz się, wykonując; koncentruje oferuje możliwość wyboru spośród wielu różnych dziedzin nauki prawnej naciskiem akademickiego; podłączony opisuje profesorów, którzy biorą osobisty interes w was, studentów, którzy traktują siebie jak rodzina, a wspierającą sieć absolwentów.

Przegląd aplikacji

Ubieganie się o pierwszy rok dopuszczenia

Aby kwalifikować się do przyjęcia, wnioskodawca musi uzyskać licencjat z uniwersytecie akredytowanych przez jednego z regionalnych stowarzyszeń i wykazać zadowalające osiągi w teście Law School Admission (LAST). Korzystny termin wnioskodawców zarówno w dzień jak i wieczorem podziałów jest 15 marca. studentów pierwszego roku rozpocząć studia tylko w semestrze zimowym.

W większości przypadków wnioski są kompletne, kiedy została odebrana co następuje:

  • Aplikacja z $ 65 bezzwrotnej opłaty za wniosek (Opłata za zgłoszenie dla bieżącego cyklu rekrutacji został uchylony);
  • Prywatny komunikat;
  • Oficjalny raport z raportu LSAC poświadczeń usługi montażu (CAS), zawierające analizę transkryptu i LAST wynik.
  • Przynajmniej jeden, ale nie więcej niż dwa listy polecające. Wszystkie litery muszą być składane bezpośrednio do LSAC.
  • Wzmiankę międzynarodowych wnioskodawców: stenogramy ze szkół i uczelni spoza Stanów Zjednoczonych lub Kanady muszą być oceniane przez organizację takie jak usługi edukacyjne Świata lub edukacyjnych Oceniający poświadczeń. Będziemy również przyjmować międzynarodowej transkrypcji poprzez poświadczeń usługi montażu Law School Admission Rady.

Należy pamiętać, że wnioskodawcy, których językiem ojczystym nie jest angielski, a ich licencjackich edukacja nie został przyjęty w szkole, gdzie język angielski jest językiem wykładowym, musi przystąpić do testu z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL). Wyniki powinny być przekazywane bezpośrednio do Law School.

Stężenia

Stężenia zachęcenie i wsparcie zwiększony nacisk akademickiego w polu zainteresowania, ale nie prowadzi do certyfikacji. Obejmują one wymogi fundamentalne, wybór obieralnych, jednej górnej wymogu pisania dzielenie i przejście do praktyki wymogu kursu. Każde stężenie ma wyznaczony członek wydziału funkcji koordynatora doradzanie studentom dotyczących wyboru przedmiotów.

Prawo CUA oferuje stężenia w następujących dziedzinach prawa:

postępowania cywilnego

Koncentracja w postępowaniu cywilnym łączy możliwość opanowania doktrynę prawną z platformą do nabywania umiejętności, takich jak krótkim opracowaniu, bezpośredni i poprzecznych przesłuchanie świadków i wysłuchane podczas obu prób i poziomie apelacyjnym.

Postępowanie sądowe w sprawach karnych

Postępowanie sądowe w sprawach karnych stężenie informuje pracodawcę, że uczeń posiada umiejętności, doświadczenie i przeszkolenie niezbędne do natychmiastowego rozpoczęcia pracy w sądzie jako prokuratora, obrońcę lub sądowego ścigania urzędnik. W rdzeniu stężenie jest doświadczenie praktyczne student otrzymuje w rzeczywistych sporów.

Prawo rodzinne

Naród ma rosnące zapotrzebowanie na znakomitych prawników, którzy mogą ćwiczyć prawa rodzinnego w różnych ustawieniach, w tym kancelarii prawnych, dostawców usług prawnych i agencji opieki nad dziećmi. Koncentracja ta przygotowuje studentów, oferując szeroką gamę specjalistycznych kursach i szkoleniach.

własność intelektualna

Technologia ciągle się rozwija i gruntownych własności intelektualnej pomoże wszystkim prawników. To stężenie IP oferuje zróżnicowany program nauczania, w tym zajęcia skupiające się na patenty, prawa autorskie, znaki towarowe, tajemnice handlowe, międzynarodowe, prawa własności intelektualnej, prawa cyber sztuki, a prawo rozrywki.

Pracy i Zatrudnienia

Stężenie Pracy i Zatrudnienia pomoże zmotywowanych studentów do kariery dobrze zorientowani w każdym aspekcie tego fascynującego i dynamicznej dziedzinie prawa. Zajęć jest mieszanką obowiązkowe i electives zajęć, obejmujących takie tematy jak płeć, prawa i polityki; Ustawa imigracyjna i polityka; Labor Relations Prawo w sektorze publicznym; i prawa osób niepełnosprawnych.

rozporządzenie Securities

Program ten jest przeznaczony do stężenia zaspokoić interesy i zapewnić profesjonalne przygotowanie dla tych studentów, którzy znaleźli się w fascynacji odkrywania, jak przedsiębiorstwa i przemysł stworzenie środków na finansowanie ich działalności.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguis ... Czytaj więcej

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguished faculty, and an accomplished and well-connected alumni base that stands ready to help today’s students reach their goals. Pokaż mniej