Doktorat z prawa

Massachusetts School of Law zapewnia wysoką jakość, edukacja prawna praktyczne i niedrogie. Rolling przyjęć są oferowane i LAST nie jest wymagane. Massachusetts School of Law oferuje najniższe czesne w porównaniu do jakiejkolwiek szkoły prawniczej w Nowej Anglii.

Opis programu:

Stopień Juris Doctor to nie tylko zawodowy w prawie. Uzyskanie stopnia JD jest podstawą, która otwiera świat możliwości w świecie prawa, biznesu i niezliczonych innych zawodów. W Massachusetts School of Law, masz możliwość skupienia swoje Juris Doctor w różnych aspektach prawa, takich jak biznes, prawa cywilnego, karnego, międzynarodowego, obrażeń ciała i więcej.

Powinieneś zarobić JD stopnia i zostać prawnikiem?

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi na temat problemów i spraw, które ich dotyczą?
  • Czy masz zdolność do empatii, ale krytycznego myślenia?
  • Można wyraźnie wyartykułować swoje argumenty w sposób pisemnej lub ustnej a?
  • Czy lubisz czytać i pisać?

Jeśli tak, wykonaj swoją pasję i zdobyć tytuł Juris Doctor w Massachusetts School of Law. Stopień JD ustalić trasę kariery, który spełnia Twoje cele intelektualnie, finansowo i emocjonalnie. Massachusetts School of Law w Andover jest tam na każdym kroku sposób, aby poprowadzić Cię przez konfigurowalny studiów JD przystępnej naukę i indywidualne podejście do procesu rekrutacji.

Elastyczne dzień / Eve Programy:

Massachusetts School of Law w Andover oferuje: 1. Trzyletni program w pełnym wymiarze czasu studiów 2. Czteroletni program w niepełnym wymiarze czasu studenci studiów stacjonarnych wziąć piętnaście punktów na semestr, a studentów zaocznych wziąć jedenastu do dwunastu punktów w semestrze. MSLAW oferuje zarówno dzień i wieczorne programy i dwie sesje letnie, które pozwala studentom na przyspieszenie albo program.

Wymagania programowe:

Massachusetts School of Law w Andover jest wyjątkowy, ponieważ nie używa lub wartość miejsce na tradycyjnym LAST testu wykorzystywane przez innych szkół prawa do określania zdolności potencjalnego student prawa, aby odnieść sukces w szkole prawniczej. Zamiast MSLAW wykorzystuje własny osobisty esej wywiad i badanie do powyższych ustaleń. Konkretnie MSLAW wykorzystuje kilka czynników do określenia zdolności potencjalnego studenta:

  • Licencjackich i / lub magisterskich stopnie
  • Zatrudnienie i doświadczenie życia
  • Trzy listy polecające
  • Wywiad
Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2020
Duration
3 - 4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
650 USD
za godzinę kredytowej
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa