Iuris Lekarz / Program jd

Informacje ogólne

Opis programu

Doktorat z prawa

Massachusetts School of Law zapewnia wysoką jakość, edukacja prawna praktyczne i niedrogie. Rolling przyjęć są oferowane i LAST nie jest wymagane. Massachusetts School of Law oferuje najniższe czesne w porównaniu do jakiejkolwiek szkoły prawniczej w Nowej Anglii.

Opis programu:

Stopień Juris Doctor to nie tylko zawodowy w prawie. Uzyskanie stopnia JD jest podstawą, która otwiera świat możliwości w świecie prawa, biznesu i niezliczonych innych zawodów. W Massachusetts School of Law, masz możliwość skupienia swoje Juris Doctor w różnych aspektach prawa, takich jak biznes, prawa cywilnego, karnego, międzynarodowego, obrażeń ciała i więcej.

Powinieneś zarobić JD stopnia i zostać prawnikiem?

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi na temat problemów i spraw, które ich dotyczą?
  • Czy masz zdolność do empatii, ale krytycznego myślenia?
  • Można wyraźnie wyartykułować swoje argumenty w sposób pisemnej lub ustnej a?
  • Czy lubisz czytać i pisać?

Jeśli tak, wykonaj swoją pasję i zdobyć tytuł Juris Doctor w Massachusetts School of Law. Stopień JD ustalić trasę kariery, który spełnia Twoje cele intelektualnie, finansowo i emocjonalnie. Massachusetts School of Law w Andover jest tam na każdym kroku sposób, aby poprowadzić Cię przez konfigurowalny studiów JD przystępnej naukę i indywidualne podejście do procesu rekrutacji.

Elastyczne dzień / Eve Programy:

Massachusetts School of Law w Andover oferuje: 1. Trzyletni program w pełnym wymiarze czasu studiów 2. Czteroletni program w niepełnym wymiarze czasu studenci studiów stacjonarnych wziąć piętnaście punktów na semestr, a studentów zaocznych wziąć jedenastu do dwunastu punktów w semestrze. MSLAW oferuje zarówno dzień i wieczorne programy i dwie sesje letnie, które pozwala studentom na przyspieszenie albo program.

Wymagania programowe:

Massachusetts School of Law w Andover jest wyjątkowy, ponieważ nie używa lub wartość miejsce na tradycyjnym LAST testu wykorzystywane przez innych szkół prawa do określania zdolności potencjalnego student prawa, aby odnieść sukces w szkole prawniczej. Zamiast MSLAW wykorzystuje własny osobisty esej wywiad i badanie do powyższych ustaleń. Konkretnie MSLAW wykorzystuje kilka czynników do określenia zdolności potencjalnego studenta:

  • Licencjackich i / lub magisterskich stopnie
  • Zatrudnienie i doświadczenie życia
  • Trzy listy polecające
  • Wywiad
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Massachusetts School of Law's mission is to provide an academically rigorous affordable legal education emphasizing ethics, advocacy, leadership, and professional skills.

Massachusetts School of Law's mission is to provide an academically rigorous affordable legal education emphasizing ethics, advocacy, leadership, and professional skills. Pokaż mniej