i-LLM LPC - Pełny etat

Kurs I-LLM LPC Full-time * wspiera tych, którzy mają wykształcenie prawnicze lub GDL i chcą trenować jako prawnik poprzez naszą obsługiwaną opcję nauki online.

 • Ucz się online przez 11 miesięcy z okazjonalną frekwencją
 • Dostosuj swój kurs do specjalistycznych obszarów zainteresowania poprzez szeroki wybór przedmiotów do wyboru
 • Zakwalifikuj się za pomocą LPC i nagrody Master's (LLM) bez dodatkowych kosztów

Zgodnie z naszymi najnowszymi dostępnymi danymi, 97% naszych pełnoetatowych studentów 2016/17 i przyspieszonych studentów LPC 2017/17 kończących studia latem 2017 r. Zapewniło zatrudnienie, umowę o szkolenie lub dalsze studia w ciągu dziewięciu miesięcy od pomyślnego ukończenia kursu.

* Z zastrzeżeniem zatwierdzenia.

Wymagania dotyczące kursu

Aby kwalifikować się do zajęcia miejsca w naszym LPC, musisz spełnić wymagania dotyczące rozpoczęcia kursu praktyki prawnej (LPC) ustalonego przez Urząd Regulacji Prawników (SRA) - patrz poniżej. Nieprzestrzeganie tych wymogów kwalifikowalności oznacza, że ​​uniwersytet nie będzie miał innego wyjścia, jak tylko anulować swoje miejsce na kursie.

Jeśli jesteś studentem spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, będziesz również wymagać wizy pokrywającej cały okres trwania kursu - zobacz wymagania wizowe poniżej.

University of Law LPC selection criteria
 • Profil akademicki i osiągnięcia, na ogół minimum faktycznego lub przewidywanego stopnia z wyróżnieniem drugiej klasy lub prawa GDL / CPE / MA *
 • Znajomość języka angielskiego wystarczająca do pomyślnego ukończenia kursu - patrz wymagania dotyczące języka angielskiego poniżej
 • Wszelkie szczególne okoliczności ujawnione w Twoim wniosku
Akademickie lub inne odniesienia

* Wymóg ten spełnia: A) Nagroda Kwalifikowanego Studium Prawa. Twoje wykształcenie prawnicze musi spełniać określone standardy akademickie, aby się zakwalifikować. Musi to obejmować odpowiednio zdane oceny z siedmiu Podstaw wiedzy prawnej - Prawo publiczne, Obowiązki I (Umowa), Obligacje II (Tort), Prawo karne, Prawo gruntowe, Equity

Uniwersytet Prawa w pełni przestrzega przepisów dotyczących równych szans i aktywnie wspiera różnorodność w ramach zawodu prawnika. Nasz proces rekrutacyjny działa uczciwie i ma na celu umożliwienie studentom jak najlepszego wykorzystania ich talentów. Zachęcamy do informowania nas o wszelkich specjalnych wymaganiach przy najbliższej okazji. Pozwoli nam to omówić, w jaki sposób możemy spełnić Twoje wymagania.

Musisz spełnić wszystkie wymagania kwalifikacyjne przed rozpoczęciem kursu - nieprzestrzeganie tego może spowodować, że nie będziesz mógł dołączyć do kursu. Jeśli uważasz, że to może być problem (na przykład, jeśli masz wyniki z opóźnieniem), skontaktuj się z Admissions tak szybko, jak to możliwe.

Przyszli radcy sądowi

SRA przeprowadziła ostatnio konsultacje w sprawie szeregu proponowanych zmian w swoich regulacjach, w tym usunięciu wymogu, aby studenci ubiegali się o przyjęcie na studia i zatwierdzili ich akademicki etap szkolenia przed rozpoczęciem LPC.

Jeśli zaoferowano Ci umowę o szkolenie, musisz upewnić się, że Urząd Nadzoru Sądowego (SRA) sprawdziła Twój "charakter i przydatność" jako prawnik.

Może to potrwać co najmniej sześć miesięcy, jeśli:

 • Zaangażował określone przestępstwa
 • Został uznany winnym przestępstwa akademickiego
 • Miał poważne problemy finansowe (takie jak bankructwo, indywidualne dobrowolne ustalenia lub wyroki sądów okręgowych)
 • Zostały podjęte niekorzystne ustalenia prawne
 • Wykazano każde inne zachowanie, jakiego nie oczekiwalibyśmy od prawnika (na przykład zachowanie nieuczciwe, brutalne lub dyskryminujące)

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z testem przydatności SRA 2011 i wypełnij wniosek kwalifikacyjny, jeśli chcesz im powiedzieć o jakichkolwiek problemach.

Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat SRA, możesz poinformować ich o tym, gdy Ty i Twój pracodawca powiadomicie ich, że szkolenie ma się rozpocząć.

Jeśli decyzja SRA nie zostanie potwierdzona przed datą rozpoczęcia LPC, możesz kontynuować kurs, ale wykonasz to na własne ryzyko finansowe. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące charakteru postaci i jej odpowiedniości, skontaktuj się z SRA.

Akredytacja wcześniejszej nauki

Jeśli wcześniej studiowałeś BVC lub BPTC, możesz być zwolniony z niektórych elementów LPC. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę SRA i skontaktuj się z naszym zespołem ds. Rekrutacji.

Wymagania w języku angielskim

Jeśli ukończyłeś studia poza Wielką Brytanią i nie pochodzisz z "większego kraju anglojęzycznego", proszę dostarczyć poświadczoną kopię jednego z zatwierdzonych testów języka angielskiego.

Lokalizacja

Online. Obowiązkowa obecność wymagana do indukcji i do wyboru w Londynie Bloomsbury, Birmingham (tylko wrzesień) i kampusach Manchesteru. Ocena do wyboru: Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, London Bloomsbury, Manchester

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 19 więcej kursów w The University of Law Postgraduate Programmes »

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 8, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sty 2020
Duration
11 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
13,165 GBP
Krajowe: 13 165 funtów. Międzynarodowe: 13 165 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa