Poznaj tajniki anglo-amerykańskiego prawa zwyczajowego, zanim nauczysz się stosować je w kontekście biznesowym. Dzięki fachowej wiedzy dwóch wiodących instytucji międzynarodowych (Northwestern Pritzker School of Law i IE Law School ) uczestnicy uzyskują kompleksowe spojrzenie na praktykę prawa gospodarczego.

The Executive LL.M. Wspólny program studiów opiera się na wiedzy dwóch najlepszych międzynarodowych szkół prawniczych: Northwestern Pritzker School of Law i IE Law School . To LL.M. ma dogłębne spojrzenie na anglosaskie prawo zwyczajowe, obejmujące jego międzynarodowe zastosowanie i podstawowe umiejętności zarządzania związane z praktyką prawną w biznesie.

The Executive LL.M. plan studiów został zaprojektowany, aby rzucić wyzwanie sprawdzonym profesjonalistom, aby przenieść ich umiejętności na wyższy poziom. W programie zapoznasz się z kilkoma kluczowymi obszarami, które poprawią twoje ogólne zrozumienie aktualnych zmian prawnych i konkretnych umiejętności sektorowych, a także pogłębiony przegląd praktyk biznesowych klientów.

Szybkie fakty

 • Format: Intensywne okresy na kampusie Sesje online
 • Spożycie: wrzesień
 • Kampus: Online Madryt Chicago
 • Język angielski
 • Długość: 9 miesięcy
 • Okres przyjęć: proces przyjęć na kółkach

The Executive LL.M. jest dla ... Doświadczonych specjalistów z silnym zapleczem prawnym w systemie prawnym poza USA. Program skupia szerokie spektrum wysoko wykwalifikowanych osób, z różnymi perspektywami i światopoglądami.

Patrząc na… Rozwiń swoją sieć wśród kohorty podobnie myślących osiągających. Aby wyprzedzić swoją branżę, uczestnicy powinni być gotowi do zbadania anglo-amerykańskiego systemu prawnego i jego ponadnarodowego zastosowania.

Aby stać się… Niezależnie od tego, czy postępujesz w obecnej roli, czy podejmujesz nowe wyzwanie, istnieje wiele możliwości rozwoju zawodowego, w tym:

 • Prawny
 • Prawnik wewnętrzny
 • Radca prawny
 • Kierownik ds. Rozwoju biznesu
 • Kierownik strategii korporacyjnej i badań
 • Radca prawny
 • Strategia globalna

Opcja mieszkaniowa w Chicago

Uczniowie, którzy mogą spędzić więcej czasu poza pracą i którzy chcieliby więcej czasu w tradycyjnym środowisku szkolnym, mogą rozważyć opcję mieszkaniową w Chicago. Ta opcja łączy pierwszy semestr tradycyjnego programu wykonawczego z całym semestrem wiosennym (styczeń - maj) w rezydencji w Northwestern Law. W ramach tej opcji uczestnicy mogą wybierać spośród szerokiej gamy kursów oferowanych studentom JD i LLM w Northwestern Law.

Unikalny program w niepełnym wymiarze godzin

Ten wyjątkowy menedżerski LLM jest elastyczny dla uczestników z całego świata, dzięki czemu mogą kontynuować swoje zawodowe i osobiste zobowiązania, zdobywając jednocześnie tytuł LLM i certyfikat MBA. Program łączy intensywne okresy w kampusie w Chicago i Madrycie, każde około dwóch tygodni, na przemian z kursami on-line z wykorzystaniem naszej najnowocześniejszej platformy kursowej.

Pierwszy okres: lato w Madrycie (2,5 tygodnia)

Program Executive LLM rozpoczyna się we wrześniu krótkim wprowadzeniem do prawa zwyczajowego, a następnie przechodzi w tematy podstawowe dla prawnika biznesu.

Drugi okres: upadek w Madrycie (2 tygodnie)

Uczestnicy wracają jesienią do Madrytu, aby kontynuować studia nad bardziej zaawansowanymi obszarami zainteresowań międzynarodowego praktyka oraz dwoma dodatkowymi obszarami zarządzania i administracji biznesowej.

Trzeci okres: wiosna w Chicago (2,5 tygodnia)

Program kończy się w Chicago, gdzie uczestnicy spotykają się w ostatnim okresie na terenie kampusu, prowadzącym do Ceremonii Konwokacji w połowie maja.

Kariera

Program Executive LLM zapewnia dzisiejszym praktykującym prawnikom narzędzia niezbędne do osiągnięcia kolejnego poziomu sukcesu zawodowego.

Program oferuje niezrównaną możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych i przyjaźni z innymi studentami i absolwentami na podobnym poziomie zawodowym z całego świata. Studenci Executive LLM będą częścią stowarzyszenia absolwentów obu instytucji IE i Northwestern. Podczas programu uczestnicy kontaktują się z najlepszymi członkami wydziału, którzy dostarczają informacji na temat najnowszych osiągnięć w swoich dziedzinach.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w IE Law School »

Ostatnia aktualizacja April 10, 2019
Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
9 miesięcy
Zaoczne
Cena
39,700 EUR
Należy pamiętać, że ceny są sprawdzane co roku i mogą ulec zmianie.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa