Zdobądź zaawansowaną wiedzę w międzynarodowym biznesie.

Ustawa BU Law LL Executive LLM w Międzynarodowym Programie Prawa Biznesowego łączy globalną sieć doskonałych specjalistów z szerokiej gamy praktyk prawnych, branż i przedsiębiorstw. Unikalny format mieszanego uczenia się programu łączy dwutygodniowe sesje pobytowe w Bostonie i / lub Budapeszcie z instruktażem online, oferując poziom elastyczności, który jest idealny dla zapracowanych praktyków, którzy poszukują zaawansowanej wiedzy, ale nie mogą uczestniczyć w tradycyjnym dziewięciomiesięcznym programie mieszkaniowym. Program ma na celu zapewnienie różnych opcji planowania, a jego kursy są dostępne zarówno poprzez stopień Executive LLM, jak i poprzez dwa certyfikaty.

Nauczysz się kluczowych doktryn międzynarodowych praktyk biznesowych z perspektywy amerykańskiej - nauczanych przez członków regularnego wydziału dydaktycznego BU Law - podczas gdy poszerzasz swoje międzynarodowe kontakty. Program Executive LLM BU Law zapewnia bezkompromisowe doświadczenie wykonawcze. Najwyższy w Ameryce wydział oferuje światowej klasy szkolenia dla pracy transgranicznej, w wygodny i elastyczny harmonogram.

Program Executive LLM przedstawia wyjątkową okazję do specjalizowania się w podstawowych zagadnieniach międzynarodowej praktyki biznesowej, prowadzonych przez członków najwyższych wydziałów prawa w Ameryce, a także dzięki elastycznej strukturze dostosowanej do potrzeb życia zawodowego. Program łączy światowej klasy zajęcia w klasie z innowacyjnym nauczaniem przez Internet w sposób odpowiadający potrzebom najbardziej wykwalifikowanych kandydatów na LLM: zatłoczonych światowych praktyków, których zawodowe wymagania uniemożliwiają ukończenie tradycyjnej rezydencji LLM w Bostonie.

Format programu umożliwia rozpoczęcie dowolnej z kilku sesji stacjonarnych lub wielu ofert online, wszystkie oferowane przez cały rok. Podczas gdy większość studentów ukończy program, zapisując się na trzy sesje i biorąc po dwa kursy na raz, możesz również brać udział w indywidualnych kursach, zarówno jako kandydat na stopień, jak i kandydata bez dyplomu. Nasze ekscytujące oferty kursów zapewniają podstawy prawa międzynarodowego biznesu i obejmują opcjonalne oferty kursów, takie jak USA

Oferujemy trzy koncentracje online w ramach ELLM: w zarządzaniu ryzykiem przedsiębiorstwa

Doświadczenie Executive LLM, które czeka na Ciebie, wykracza poza doskonałą naukę w klasie i najnowocześniejsze nauczanie na odległość. Wszyscy studenci otrzymują umówione mieszkanie w pobliżu kampusu na czas trwania programu mieszkaniowego. Obiady połączone z serią kolokwium wprowadzą zaproszonych gości, dając jednocześnie studentom możliwość interakcji i nawiązywania kontaktów z innymi międzynarodowymi praktykami prawa gospodarczego. Wydarzenia towarzyskie i inne dodatkowo zwiększają doświadczenie mieszkaniowe, pozwalając ci stać się częścią społeczności Boston University School of Law i nawiązywać ważne zawodowe relacje. Co najważniejsze, Twoje doświadczenia nie ograniczają się do krótkoterminowych wizyt w Bostonie lub wymiany online: potrwa to całe życie, ponieważ dołączysz do światowej społeczności absolwentów ponad 18 000 prawników w ponad 100 krajach.

Światowej klasy dyplom zaprojektowany dla dzisiejszego międzynarodowego lekarza.

BU Law 's Executive LL.M. Program International Business Law to 20-kredytowy program dla absolwentów studiów mieszanych, który zapewnia ekspozycję na kluczowe tematy związane z międzynarodową praktyką biznesową. Najważniejsze to:

Elastyczność i indywidualizacja

  • Ukończ program w czasie krótszym niż jeden rok lub ukończ studia w ciągu czterech lat.
  • Wypełnij swoje rezydencje w Bostonie lub Budapeszcie w zaledwie jedną 6-tygodniową sesję letnią lub rozprowadzaj swoje 2-tygodniowe moduły na terenie kampusu przez rok lub kilka lat, lub ukończ jedną trzecią programu w całości online.
  • Kontynuuj pracę podczas nauki, minimalizując w ten sposób zawodowe, osobiste i finansowe zakłócenia w pracy z pracodawcą.

Prawdziwe doświadczenie wykonawcze

  • Zdobądź uznane na całym świecie LL.M. dyplom z jednej z wiodących amerykańskich szkół prawniczych
  • Ucz się od ekspertów w tej dziedzinie, w tym członków regularnego wydziału dydaktycznego BU Law , konsekwentnie zaliczanych do najlepszych w Ameryce.
  • Rozwijaj się dzięki doświadczeniu w klasie mieszkalnej dzięki przygotowanym specjalnie dla tego programu szkoleniom online przed sesją i po sesji.
  • Połącz się z ogólnoświatową siecią absolwentów praktykujących absolwentów BU Law .

Jaki jest koszt programu Executive LLM?

Czesne jest opłata w wysokości 2,960 USD na kredyt (2018-2019 roku akademickiego). Aby ukończyć program, należy ukończyć dwadzieścia kredytów. Czesne obejmuje zakwaterowanie, warsztatowe lunche oraz wybrane wydarzenia społeczne, edukacyjne i networkingowe. Bilety lotnicze, laptopy, materiały szkoleniowe i nieprzewidziane wydatki nie są uwzględnione. Opłata za usługi studenckie w wysokości 60 USD jest dodawana do czesnego pobieranego za każdy moduł, a także za opłatę za technologię kredytową w wysokości 60 USD. Czesne i opłaty muszą być opłacone w całości w momencie rejestracji na dowolny kurs lub sesję.

Kwalifikacje przyjęć

Kwalifikujący się kandydaci będą z reguły posiadać prawo pierwszeństwa i wykazywać wysoki poziom znajomości języka angielskiego. Pierwszeństwo będą miały kandydaci o znaczącym doświadczeniu zawodowym i osiągnięciach. Wyjątkowi kandydaci mogą zostać przyjęci bez prawa.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Boston University School of Law »

Ostatnia aktualizacja Kwiecień 18, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 - 4 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa