Executive LL.M. w międzynarodowym prawie gospodarczym

Informacje ogólne

Opis programu

Zdobądź zaawansowaną wiedzę w międzynarodowym biznesie.

Ustawa BU Law LL Executive LLM w Międzynarodowym Programie Prawa Biznesowego łączy globalną sieć doskonałych specjalistów z szerokiej gamy praktyk prawnych, branż i przedsiębiorstw. Unikalny format mieszanego uczenia się programu łączy dwutygodniowe sesje pobytowe w Bostonie i / lub Budapeszcie z instruktażem online, oferując poziom elastyczności, który jest idealny dla zapracowanych praktyków, którzy poszukują zaawansowanej wiedzy, ale nie mogą uczestniczyć w tradycyjnym dziewięciomiesięcznym programie mieszkaniowym. Program ma na celu zapewnienie różnych opcji planowania, a jego kursy są dostępne zarówno poprzez stopień Executive LLM, jak i poprzez dwa certyfikaty.

Nauczysz się kluczowych doktryn międzynarodowych praktyk biznesowych z perspektywy amerykańskiej - nauczanych przez członków regularnego wydziału dydaktycznego BU Law - podczas gdy poszerzasz swoje międzynarodowe kontakty. Program Executive LLM BU Law zapewnia bezkompromisowe doświadczenie wykonawcze. Najwyższy w Ameryce wydział oferuje światowej klasy szkolenia dla pracy transgranicznej, w wygodny i elastyczny harmonogram.

Program Executive LLM przedstawia wyjątkową okazję do specjalizowania się w podstawowych zagadnieniach międzynarodowej praktyki biznesowej, prowadzonych przez członków najwyższych wydziałów prawa w Ameryce, a także dzięki elastycznej strukturze dostosowanej do potrzeb życia zawodowego. Program łączy światowej klasy zajęcia w klasie z innowacyjnym nauczaniem przez Internet w sposób odpowiadający potrzebom najbardziej wykwalifikowanych kandydatów na LLM: zatłoczonych światowych praktyków, których zawodowe wymagania uniemożliwiają ukończenie tradycyjnej rezydencji LLM w Bostonie.

Format programu umożliwia rozpoczęcie dowolnej z kilku sesji stacjonarnych lub wielu ofert online, wszystkie oferowane przez cały rok. Podczas gdy większość studentów ukończy program, zapisując się na trzy sesje i biorąc po dwa kursy na raz, możesz również brać udział w indywidualnych kursach, zarówno jako kandydat na stopień, jak i kandydata bez dyplomu. Nasze ekscytujące oferty kursów zapewniają podstawy prawa międzynarodowego biznesu i obejmują opcjonalne oferty kursów, takie jak USA

Oferujemy trzy koncentracje online w ramach ELLM: w zarządzaniu ryzykiem przedsiębiorstwa

Doświadczenie Executive LLM, które czeka na Ciebie, wykracza poza doskonałą naukę w klasie i najnowocześniejsze nauczanie na odległość. Wszyscy studenci otrzymują umówione mieszkanie w pobliżu kampusu na czas trwania programu mieszkaniowego. Obiady połączone z serią kolokwium wprowadzą zaproszonych gości, dając jednocześnie studentom możliwość interakcji i nawiązywania kontaktów z innymi międzynarodowymi praktykami prawa gospodarczego. Wydarzenia towarzyskie i inne dodatkowo zwiększają doświadczenie mieszkaniowe, pozwalając ci stać się częścią społeczności Boston University School of Law i nawiązywać ważne zawodowe relacje. Co najważniejsze, Twoje doświadczenia nie ograniczają się do krótkoterminowych wizyt w Bostonie lub wymiany online: potrwa to całe życie, ponieważ dołączysz do światowej społeczności absolwentów ponad 18 000 prawników w ponad 100 krajach.

Światowej klasy dyplom zaprojektowany dla dzisiejszego międzynarodowego lekarza.

BU Law 's Executive LL.M. Program International Business Law to 20-kredytowy program dla absolwentów studiów mieszanych, który zapewnia ekspozycję na kluczowe tematy związane z międzynarodową praktyką biznesową. Najważniejsze to:

Elastyczność i indywidualizacja

  • Ukończ program w czasie krótszym niż jeden rok lub ukończ studia w ciągu czterech lat.
  • Wypełnij swoje rezydencje w Bostonie lub Budapeszcie w zaledwie jedną 6-tygodniową sesję letnią lub rozprowadzaj swoje 2-tygodniowe moduły na terenie kampusu przez rok lub kilka lat, lub ukończ jedną trzecią programu w całości online.
  • Kontynuuj pracę podczas nauki, minimalizując w ten sposób zawodowe, osobiste i finansowe zakłócenia w pracy z pracodawcą.

Prawdziwe doświadczenie wykonawcze

  • Zdobądź uznane na całym świecie LL.M. dyplom z jednej z wiodących amerykańskich szkół prawniczych
  • Ucz się od ekspertów w tej dziedzinie, w tym członków regularnego wydziału dydaktycznego BU Law , konsekwentnie zaliczanych do najlepszych w Ameryce.
  • Rozwijaj się dzięki doświadczeniu w klasie mieszkalnej dzięki przygotowanym specjalnie dla tego programu szkoleniom online przed sesją i po sesji.
  • Połącz się z ogólnoświatową siecią absolwentów praktykujących absolwentów BU Law .

Jaki jest koszt programu Executive LLM?

Czesne jest opłata w wysokości 2,960 USD na kredyt (2018-2019 roku akademickiego). Aby ukończyć program, należy ukończyć dwadzieścia kredytów. Czesne obejmuje zakwaterowanie, warsztatowe lunche oraz wybrane wydarzenia społeczne, edukacyjne i networkingowe. Bilety lotnicze, laptopy, materiały szkoleniowe i nieprzewidziane wydatki nie są uwzględnione. Opłata za usługi studenckie w wysokości 60 USD jest dodawana do czesnego pobieranego za każdy moduł, a także za opłatę za technologię kredytową w wysokości 60 USD. Czesne i opłaty muszą być opłacone w całości w momencie rejestracji na dowolny kurs lub sesję.

Kwalifikacje przyjęć

Kwalifikujący się kandydaci będą z reguły posiadać prawo pierwszeństwa i wykazywać wysoki poziom znajomości języka angielskiego. Pierwszeństwo będą miały kandydaci o znaczącym doświadczeniu zawodowym i osiągnięciach. Wyjątkowi kandydaci mogą zostać przyjęci bez prawa.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2019

Informacje o uczelni

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of t ... Czytaj więcej

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of the BU Law learning experience is superior teaching and a supportive, dynamic learning environment in which teachers guide, inspire and challenge. BU Law professors are nationally acclaimed for their legal skills and scholarship, on the cutting edge in research, writing and advising to both the public and private sectors. But what uniquely defines them is their devotion to students, academically, professionally and individually. Pokaż mniej