close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Dyplomy stanowią alternatywę dla tradycyjnych programów studiów, zapewniając krótszą drogę do rozpoczęcia kariery zawodowej. Zazwyczaj oferowane w college'ach społecznościowych lub za pośrednictwem programów internetowych, dyplomy można zasadniczo ukończyć w ciągu jednego do dwóch lat. Mając to na uwadze, czym jest dyplom z prawa własności intelektualnej? W programach pr… Czytaj więcej

Dyplomy stanowią alternatywę dla tradycyjnych programów studiów, zapewniając krótszą drogę do rozpoczęcia kariery zawodowej. Zazwyczaj oferowane w college'ach społecznościowych lub za pośrednictwem programów internetowych, dyplomy można zasadniczo ukończyć w ciągu jednego do dwóch lat.

Mając to na uwadze, czym jest dyplom z prawa własności intelektualnej? W programach prawa własności intelektualnej uczniowie poznają złożone wymogi prawne niezbędne do ochrony opatentowanych, chronionych znakiem towarowym i / lub chronionych prawami autorskimi własności osób i korporacji. Prawo własności intelektualnej pozwala osobom lub firmom ubiegać się o unikalną nazwę, koncepcję lub wynalazek marki, przy czym roszczenie to jest chronione prawnie. Egzamin z prawa własności intelektualnej uczy, co jest chronione prawem własności intelektualnej lub nie, jak radzić sobie z przypadkami naruszenia własności intelektualnej, różnicami między prawem autorskim a znakiem towarowym, międzynarodowym prawem własności intelektualnej i wieloma innymi istotnymi tematami.

Specjaliści w dziedzinie prawa własności intelektualnej zyskują szereg wysoce technicznych, szeroko stosowanych umiejętności. Talenty te obejmują umiejętność rozpoznawania, co stanowi naruszenie praw patentowych i jakie są wymagane działania prawne. Inne umiejętności obejmują doskonałe umiejętności negocjacyjne, a nawet lepsze możliwości w mediacji i rozwiązywaniu sporów.

Koszty programu różnią się w zależności od szkoły, ale zazwyczaj można je określić na podstawie długości programu i wymagań kursu. Poszczególne szkoły będą miały różne rozkłady kosztów i mogą dostarczyć więcej informacji.

Ukończenie dyplomu z zakresu prawa własności intelektualnej może doprowadzić do kariery w sprawach dotyczących naruszania praw własności intelektualnej jako prawnika zajmującego się własnością intelektualną firmy, a dyplom oferuje wiele innych potencjalnych ścieżek kariery. Na przykład dyrektor wykonawczy studia nagraniowego będzie stosował rozległą wiedzę z zakresu prawa własności intelektualnej w celu ochrony nagranych zasobów swoich artystów muzycznych. Wydawca zastosowałby prawo własności intelektualnej w celu zapewnienia odpowiednich praw autorskich do wszystkich rękopisów publikowanych w danym wydawnictwie.

Studenci mogą starać się podróżować na międzynarodowe uniwersytety, aby zdobyć międzykulturowe doświadczenie podczas studiów lub wybrać uniwersytet bliżej domu. Opcje online dają szansę na dalsze rozgałęzienie. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of Technology Sydney
Sydney, Australia

UTS ma ugruntowaną wiedzę i reputację w zakresie prowadzenia kursów odpowiadających potrzebom zawodów związanych z patentami i znakami towarowymi. Program własności intelektua ... +

UTS ma ugruntowaną wiedzę i reputację w zakresie prowadzenia kursów odpowiadających potrzebom zawodów związanych z patentami i znakami towarowymi. Program własności intelektualnej UTS jest pierwszym na australijskim uniwersytecie, który spełnia wszystkie wymagania edukacyjne, aby zarejestrować się jako zarejestrowany rzecznik patentowy Trans-Tasman w Australii i Nowej Zelandii w ramach rady Trans-Tasman IP Attorneys, a także zarejestrować się jako przedstawiciel handlowy w Australii wyznacza adwokata. -
Dyplom
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Sty 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami