Przeczytaj oficjalny opis

Dwuletni tytuł Master of Laws (LLM)

Dwuletni mistrz prawa (LLM) w USC Gould pozwala ci spędzić rok na nauce podstawowych elementów amerykańskiego systemu prawnego i opanowaniu legalnego angielskiego przed rocznym studiowaniem LLM.

W ciągu pierwszego roku otrzymasz wykształcenie akademickie z zakresu czytania i rozumienia tekstu prawniczego, briefingu na temat spraw sądowych, analizy prawnej i innych elementów, a jednocześnie doskonalisz swoje umiejętności językowe. Małe, spersonalizowane zajęcia dają możliwość dostosowania się do życia w USA i uczestniczenia w USC.

Po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku, otrzymasz certyfikat z amerykańskich studiów prawniczych i zostanie zapisany do programu USG Gould's LLM.

Dlaczego warto wybrać dwuletni rozszerzony LLM w USC Gould?

Uznany przez LLM Guide za jeden z "10 najlepszych programów LLM w Kalifornii" nasz dwuletni program LLM w pierwszym roku wzmacnia twoją płynność w języku angielskim, przygotowując cię do osiągnięcia sukcesu w LLM w USC Gould. Następnie, w drugim roku, nasza dwuletnia LLM zapewnia gruntowne ugruntowanie amerykańskiego prawa, jednocześnie stymulując krytyczne myślenie i praktyczne rozwiązywanie problemów.

Kiedy dołączysz do USC Gould, staniesz się częścią dynamicznej i różnorodnej społeczności szkół prawniczych, będziesz wychowywany przez światowej klasy wykładowców i doradców, będziesz zapisywał się na małe i kolegialne klasy i dołączasz do globalnej sieci Trojan Family z ponad tysiąca LLM absolwenci i dziesięć tysięcy absolwentów prawa.

Nasz Office of International Services zapewnia dodatkowe zasoby, aby pomóc Ci w uzyskaniu wizy i innych wymogach dotyczących studiowania w USA

Wybieralność

Aby zakwalifikować się do naszego dwuletniego rozszerzonego LLM, musisz zdobyć swój pierwszy stopień prawniczy (LLB lub równoważny) poza Stanami Zjednoczonymi.

Program prowadzony przez:
Język angielski
University of Southern California USC Gould School of Law

Zobacz 1 więcej kursów w University of Southern California USC Gould School of Law »

Ostatnia aktualizacja May 19, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
64,064 USD
Czesne na lata 2018-19 wynosi 64 064 USD plus obowiązkowe opłaty
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

University of Southern California (USC) Campus Tour

USC Gould - Is the bar exam right for me?

Admit Day at USC Gould School of Law

Take a Tour of USC Gould School of Law

Career Opportunities with an LLM Degree