$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Sądownictwo karne, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktorat jest stopień naukowy przyznawane studentom po ukończeniu obszerną ilość badań i szkolnych w wybranym stężeniu. Odbieranie doktorską oznacza, że ​​absolwenci są bardzo doświadczony i kompetentny w swojej dziedzinie, i że są pracowici i oddanych osób. Czym jest doktor Karnego? Ten poziom, który może trwać około ośmiu lat Razem zarobić, pomaga uczniom lepiej zrozum… Czytaj więcej

Doktorat jest stopień naukowy przyznawane studentom po ukończeniu obszerną ilość badań i szkolnych w wybranym stężeniu. Odbieranie doktorską oznacza, że ​​absolwenci są bardzo doświadczony i kompetentny w swojej dziedzinie, i że są pracowici i oddanych osób.

Czym jest doktor Karnego? Ten poziom, który może trwać około ośmiu lat Razem zarobić, pomaga uczniom lepiej zrozumieć zachowania przestępcze i czynniki, które mogą mieć wpływ na działania dewiacyjne. Uczniowie w tym programie dowiedzieć się o zapobieganiu przestępczości i interwencji, skuteczności i konsekwencji, jak polityka publiczna szkodzi lub pomaga działalności przestępczej. Zajęć mogą obejmować kryminalistyczne teorii, porządek publiczny, metod badawczych, prawa i porządku społecznego i ścigania.

Zarabianie doktorat w Criminal Justice stawia absolwentów na szczycie swojej dziedzinie pod względem osiągnięć.Będąc na szczycie może prowadzić do lepszych płatnicze kariery i większych możliwości zawodowych dla absolwentów.

Wiele czynników wpływa na koszt zdobywając doktorat w sprawach karnych, takich jak ilość czasu potrzebnego dla studentów do ukończenia wymaganych zajęć i lokalizacji szkoły. Uczniowie powinni upewnić się, że badania ich wybranego programu, aby upewnić się, że w jednej linii z ich budżetu i celów edukacyjnych.

Osoby z tytułem doktora w sprawach karnych są często duże zapotrzebowanie na stanowiska wyższego poziomu w wielu różnych branżach. Osoby mogą pracować w środowisku akademickim, jak profesorowie uczelni i instruktorów, uczy sprawiedliwości karnej w szkołach i na uniwersytetach, lub mogą one pracować w badania, przyczyniając się do poprawy systemu sądownictwa, konsultować się w sprawach karnych, a bardziej skuteczne konsekwencje. Inne osoby mogą pracować w zakresie egzekwowania prawa, jako badaczy, ich zastępców, szefów policji lub kapitanów policji.

Studenci mogą być w stanie chodzić do szkoły w niepełnym wymiarze czasu pracy lub w Internecie, dzięki czemu mogą oni zarobić na swoje studia w wygodny sposób. Aby znaleźć najlepszą szkołę dla ciebie, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University at Albany
Albany, Stany Zjednoczone

Zastosuj teoretyczną wiedzę i metodologiczny rygor, aby zbadać krytyczne problemy społeczne i stać się autorytetem w wybranym obszarze studiów, uzyskując doktorat z wymiaru sp ... +

Zastosuj teoretyczną wiedzę i metodologiczny rygor, aby zbadać krytyczne problemy społeczne i stać się autorytetem w wybranym obszarze studiów, uzyskując doktorat z wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na University at Albany . -
Doktorat
Język angielski