Filter
Doktorat
Wielka Brytania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

PhD Wielka Brytania - programów PhD Wielka Brytania

Studenci zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat wymiaru sprawiedliwości, praw człowieka, urbanistyki, ochrony środowiska lub prawa międzynarodowego należy zarejestrować się w programie Prawa dr. To studia podyplomowe istnieje dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę prawną.

 

LLM pozwala legalnie tussles arbitrażu w każdej dziedzinie specjalizacji zawodowej. Master of Law daje bogactwo wiedzy, większość ludzi, którzy kończą tego stopnia może specjalizować się w każdej dziedzinie obrony prawnej.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

PhD Wielka Brytania - Weź PhD Wielka Brytania. Wszystkie PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

SOAS University of London

Szkoła Prawa przyjmuje kandydatów na prace badawcze prowadzące do doktoratu. Główną cechą pracy doktorskiej jest bliska relacja między kandydatem na doktorat a jego przeł ... [+]

Badania Stopnie w prawo

Tryb obecności: w pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym wymiarze godzin

Szkoła Prawa przyjmuje kandydatów na prace badawcze prowadzące do doktoratu. Główną cechą pracy doktorskiej jest bliska relacja między kandydatem na doktorat a jego przełożonym, w trakcie której spotykają się regularnie i prowadzą ścisłą konsultację. Związek ten jest wspierany i wzmacniany na różne sposoby. Każdy kandydat na doktora ma superwizora pomocniczego, innego członka personelu, który jest blisko związany z regionem kandydata i / lub subdyscypliną dyscypliny.

Istnieje opiekun naukowy z ogólną odpowiedzialnością za kandydatów na doktorantów, którzy są dostępni do dyskusji na temat problemów ogólnych. Ponadto istnieje szereg innych działań, które przyczyniają się do pracy i szkolenia doktoranta. Wszyscy kandydaci MPhil / doktoranci są zobowiązani do wzięcia udziału w Programie Seminarium Badawczego Szkoły Prawa w ich pierwszym roku.... [-]

Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Dzięki ugruntowanym centrom badawczym i linkom do wiodących instytucji na całym świecie, Szkoła Prawa jest dynamicznym ośrodkiem studiów doktoranckich. ... [+]

Przegląd badań

Dzięki ugruntowanym centrom badawczym i linkom do wiodących instytucji na całym świecie, Szkoła Prawa jest dynamicznym ośrodkiem studiów doktoranckich.

Doktorat jest najbardziej zaawansowaną formą studiów podyplomowych. Jest przyznawany za pomyślne ukończenie nadzorowanych badań, ustnego egzaminu i końcowej pracy.

W szkole promujemy doskonałość badawczą, uznając, że wysokiej jakości badania prawne mogą przybierać różne formy. Używamy różnych metod badawczych w naszych projektach.

Zostanie Ci przydzielonych dwóch przełożonych, którzy będą dysponować odpowiednią wiedzą fachową, aby wesprzeć twój projekt badawczy. Szkoła oferuje nadzór w większości obszarów tematycznych oraz projekty interdyscyplinarne, które mają dla nich wymiar prawny.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku