LAWSTUDIES

PhD Stany Zjednoczone - programów PhD Stany Zjednoczone

Studenci zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat wymiaru sprawiedliwości, praw człowieka, urbanistyki, ochrony środowiska lub prawa międzynarodowego należy zarejestrować się w programie Prawa dr. To studia podyplomowe istnieje dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę prawną.

 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

PhD Stany Zjednoczone - Weź PhD Stany Zjednoczone. Wszystkie PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Fd w prawie międzynarodowym i prawie traktatowym

EUCLID (Euclid University)
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Język angielski
Online

Jedyne na świecie studia doktoranckie w prawie międzynarodowym oferowane przez samą organizację międzyrządową, utworzone zgodnie z prawem międzynarodowym.

Czytaj więcej

Doktorat z prawa i polityki programu

Cambridge Graduate University
Doktorat
Ośrodek kształcenia

Wyższa Szkoła Studiów Prawo, Polityka i Globalnych Uniwersytetu Cambridge Absolwent posiada niezrównaną program nauczania, oferując prawa i polityki Masters i doktoranckie sto ...

Czytaj więcej