$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Studia z zakresu prawa karnego, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor filozofii lub doktorat jest zwykle najwyższym stopniem, jaki student może osiągnąć i realizuje stopień magistra. Doktorat przyznaje swojemu odbiorcy status eksperta i pozwala mu uczyć w instytucjach szkolnictwa wyższego. Czym jest doktorat z prawa karnego? Program ten oferuje dogłębną analizę teorii i praktyki wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Specjalizacje w danej… Czytaj więcej

Doktor filozofii lub doktorat jest zwykle najwyższym stopniem, jaki student może osiągnąć i realizuje stopień magistra. Doktorat przyznaje swojemu odbiorcy status eksperta i pozwala mu uczyć w instytucjach szkolnictwa wyższego.

Czym jest doktorat z prawa karnego? Program ten oferuje dogłębną analizę teorii i praktyki wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Specjalizacje w danej dziedzinie można w większości przypadków wybrać. Studenci biorący udział w programie często biorą udział w zajęciach z takich dziedzin, jak polityka publiczna, zarządzanie kryzysowe, bezpieczeństwo narodowe i studia międzynarodowe. Większość studiów doktoranckich również wymaga od studentów ukończenia rozprawy przed uzyskaniem dyplomu.

Doktor nauk prawnych w zakresie prawa karnego oferuje studentom możliwość zdobycia umiejętności przywódczych, które można przełożyć na ich życie osobiste i zawodowe. Studenci uczą się również umiejętności krytycznego zarządzania kryzysowego, które mogą uratować życie. Wielu studentów staje się lepszymi menedżerami czasu i personelu przez swoje studia.

Program studiów różni się w zależności od wielu uniwersytetów, które go oferują; w związku z tym koszty będą się różnić w zależności od kraju, w którym uzyskano stopień oraz od specyfiki wybranego uniwersytetu. Doktorat trwa zwykle od trzech do siedmiu lat.

Absolwenci studiów doktoranckich często znajdują większe możliwości zatrudnienia na arenie sprawiedliwości karnej i poza nią. Niektórzy mają kwalifikacje, aby zostać nauczycielami na poziomie kolegialnym. Wielu robi to i kontynuuje swoje badania w profesurze. Inni kontynuują pracę dla agencji rządowych zajmujących się wywiadem lub zarządzaniem w sytuacjach kryzysowych. Niektórzy absolwenci kontynuują swoje badania jako konsultanci organów ścigania i rządów. Jeszcze inni zajmują stanowiska oficerów policji, kryminalistów lub menedżerów zakładów karnych lub organów ścigania.

Wiele szkół wyższych i uniwersytetów oferuje doktorat z zakresu prawa karnego zarówno na poziomie lokalnym, jak i online. Studenci mogą uznać, że jedna opcja najbardziej im odpowiada. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
The University of Texas at Dallas
Richardson, Stany Zjednoczone

Ph.D. in Criminology degree program to interdyscyplinarny, zorientowany na badania stopień oferowany w School of Economic, Political and Policy Sciences na UT Dallas. Celem Ph ... +

Ph.D. in Criminology degree program to interdyscyplinarny, zorientowany na badania stopień oferowany w School of Economic, Political and Policy Sciences na UT Dallas. Celem Ph.D. Program ma na celu zapewnienie studentom spójnego, ale wymagającego intelektualnie stopnia, który odpowiednio przygotowuje ich do prowadzenia badań nad wieloma aspektami kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, różniących się w zależności od indywidualnych zainteresowań i obszarów specjalizacji. -
Doktorat
Studia dzienne
4 lat(a)
Język angielski
Sie 2022
Ośrodek kształcenia