Filter
Doktorat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Prawo technologiczne, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Ten, kto uzyskał doktorat z prawa jest podziwiany w świecie akademickim za swoje zaangażowanie w proces badań oraz poświęcenie dla samego prawa. Z doktor prawa, absolwent może spodziewać się bardzo przygotowany dla tablicy zawodów prawniczych. 

Programy PhD: Szukaj tutaj programów Prawo technologiczne. Wszystkie informacje o szkole i PhD directely, zaoszczędzić czas i kontakt PhD przyjęć w 3 kliknięć tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Prawo technologiczne

Université de Montréal Law Faculty

Opcja Innowacja, nauka, technologia i prawo umożliwia studentom rozważanie kwestii prawnych, regulacyjnych i etycznych dotyczących innowacji w różnych dziedzinach, w tym ... [+]

Opcja Innowacja, nauka, technologia i prawo umożliwia studentom rozważanie kwestii prawnych, regulacyjnych i etycznych dotyczących innowacji w różnych dziedzinach, w tym w biotechnologii i medycynie, technologii informacyjnej i informatyce, zasobach naturalnych i środowisku.

Solidny program nauczania łączący perspektywy teoretyczne i stosowane

Kursy prowadzone są przez wysokiej klasy profesorów i wykładowców na niepełnym etacie praktykujących prawników opierających się na podejściach łączących perspektywy teoretyczne i stosowane. Ponadto studenci mają możliwość prowadzenia badań stosowanych lub odbyć staż w publicznych lub prywatnych organizacjach w Kanadzie lub za granicą.... [-]

Kanada Montreal
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku