$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Prawo międzynarodowe, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Jeśli szukasz ekscytującej kariery prawniczej, ale nie chcą być przywiązane do określonego obszaru geograficznego, należy rozważyć prowadzenie międzynarodowej studia prawnicze. Doktorat z prawa międzynarodowego jest wyzwaniem stopień przeznaczony dla studentów, którzy są w stanie wykonać samodzielnej pracy badawczej. Czym jest prawo międzynarodowe? Prawo międzynarodowe można… Czytaj więcej

Jeśli szukasz ekscytującej kariery prawniczej, ale nie chcą być przywiązane do określonego obszaru geograficznego, należy rozważyć prowadzenie międzynarodowej studia prawnicze. Doktorat z prawa międzynarodowego jest wyzwaniem stopień przeznaczony dla studentów, którzy są w stanie wykonać samodzielnej pracy badawczej.

Czym jest prawo międzynarodowe?

Prawo międzynarodowe można zdefiniować jako zbiór zasad uważanych za wiążące w relacjach między różnymi stanami lub różnych narodów, pomimo różnych praw tych podmiotów. To dotyczy przede wszystkim firm i krajów, a nie osób fizycznych.

Jakie są korzyści z Biorąc doktorat z prawa międzynarodowego?

Zdobywając doktorat z prawa międzynarodowego daje podwaliny niezbędne do kariery w pracy, biznesie i administracji, który przekracza granice międzynarodowe.Otrzymasz solidne podstawy w przepisach prawnych, które są powszechne w większości krajów.

Ile kosztuje Weź doktorat z prawa międzynarodowego?

Koszt doktorat z prawa międzynarodowego będzie się znacznie różnić od jednej szkoły do drugiej i od jednego kraju do drugiego.

Jakie są wymagania dla doktorat z prawa międzynarodowego?

Doktorat z prawa międzynarodowego wymaga prac licencjackich w dziedzinie prawa i biznesu, a niektóre programy wymagają też tytuł Master 's lub odpowiednik, jak również. Wymagane są także sprawdzone i silne zdolności badań akademickich. Programy te wymagają od studentów do publikowania artykułów naukowych przed ukończeniu studiów.

Jaki rodzaj kariery można się spodziewać z doktoratem z prawa międzynarodowego?

Studenci z tytułem doktora prawa międzynarodowego może pracować w karierze udziałem międzynarodowych problemów biznesowych lub praw człowieka, które przekraczają granice. Te intensywne kariery naukowej wymaga wykwalifikowanych, wykształconych osób. Możesz znaleźć pracę w międzynarodowej kancelarii prawnej, w agencji rządowych lub przedsiębiorstw, które zatrudniają w domu prawników.

Dlaczego ma doktorat w międzynarodowym prawie Online?

Jedną z opcji, aby Twoje stopień prawo wygodniejsze lub pomóc w niektórych kosztów studiowania na studia prawnicze firma jest badanie on-line. Studiowanie w Internecie nie ogranicza się geograficznie, i istnieje wiele możliwości, aby zdobyć tę cenną stopień w zaciszu własnego domu.

Jak zapisać się na doktorat z prawa międzynarodowego?

Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Palacky University
Ołomuniec, Czechy

Ph.D. Program jest podyplomowego studium-program, który łączy w sobie zaawansowaną tworzeniu prawa i badań z zakresu prawa europejskiego i międzynarodowego. Czesne i badań jes ... +

Ph.D. Program jest podyplomowego studium-program, który łączy w sobie zaawansowaną tworzeniu prawa i badań z zakresu prawa europejskiego i międzynarodowego. Czesne i badań jest nadzorowany przez doświadczonych naukowców na arenie międzynarodowej. -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
3 - 5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
EUCLID (Euclid University)
Waszyngton, Stany Zjednoczone +1 Więcej

Jedyne na świecie studia doktoranckie w prawie międzynarodowym oferowane przez samą organizację międzyrządową, utworzone zgodnie z prawem międzynarodowym.

Jedyne na świecie studia doktoranckie w prawie międzynarodowym oferowane przez samą organizację międzyrządową, utworzone zgodnie z prawem międzynarodowym. -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
2 - 4 lat(a)
Język angielski
Online
 
Universidade da Coruña
Coruña, Hiszpania

Program doktoranckie w Iberoamerykańskiej prawa administracyjnego jest oficjalnym Międzyuczelniany tytuł, który ma na celu przeszkolenie lekarzy latynoamerykańskich w prawie p ... +

Program doktoranckie w Iberoamerykańskiej prawa administracyjnego jest oficjalnym Międzyuczelniany tytuł, który ma na celu przeszkolenie lekarzy latynoamerykańskich w prawie publicznym uprawnionym do rozwijania działalności naukowej i zawodowej najlepiej związane z administracji publicznej. -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
3 - 6 semestry
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia