LAWSTUDIES

PhD Portugalia - programów PhD Portugalia

Stopień Prawo dr przygotowuje osoby stać się liderami w prawnych, sądowych, rządowych i biznesowych pól. Jest to inteligentny sposób szukać karierę w nauce prawnej poprzez badania i naukowców.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

PhD Portugalia - Weź PhD Portugalia. Wszystkie PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Global Ph.D. Program

Católica Global School of Law
Doktorat
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
8 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nowy doktorat program ma na celu stworzenie prawdziwej społeczności badawczej naukowców, których praca jest monitorowana i kierowana najlepszymi międzynarodowymi standardami w ...

Czytaj więcej

Doktor prawa

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
8&nbsp;-&nbsp;12 semestry
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia

Program doktorancki w katolickiej Porto ma na celu wyszkolenie wysokiej jakości badaczy, przyczyniając się do rozwoju badań na Wydziale, a także do krytycznej i odpowiedzialne ...

Czytaj więcej