$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Polityka, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor nauk filozoficznych, czy doktorat, jest zaawansowanym studia podyplomowe osiągnięte przez tylko niewielki procent studentów. Naukowcy poszukujący doktora muszą wypełnić co najmniej trzy lata niezależnych badań wspieranych przez opiekuna akademickiego. Doktor jest najwyższym stopniem naukowym, który można osiągnąć. Co to jest doktorat z zakresu polityki? Większość osób c… Czytaj więcej

Doktor nauk filozoficznych, czy doktorat, jest zaawansowanym studia podyplomowe osiągnięte przez tylko niewielki procent studentów. Naukowcy poszukujący doktora muszą wypełnić co najmniej trzy lata niezależnych badań wspieranych przez opiekuna akademickiego. Doktor jest najwyższym stopniem naukowym, który można osiągnąć.

Co to jest doktorat z zakresu polityki? Większość osób chcących zarobić doktorat z polityki, czyni to, aby podjąć karierę w środowiskach akademickich lub rządowych; Niektórzy chętnie dołączają do organizacji badawczych. Po osiągnięciu tego stopnia otrzymasz surowe szkolenie w zakresie prowadzenia badań analitycznych w polityce oraz tworzenia i wdrażania polityk. Będziesz także dobrze wyposażony, aby uczyć innych w tych dziedzinach. Doktor nauk politycznych może umożliwić Ci udział w kierowaniu polityką krajową w danej dziedzinie.

Ze względu na stosunkowo małą liczbę osób posiadających stopień doktora w dziedzinie, osiągnięcie tego stopnia będzie nie tylko dowodzić szacunku dla innych, którzy pracują w Twojej dziedzinie, ale również zwiększają potencjał zarobkowy. Ma również dodatkowy bonus zwiększający zdolność do podejmowania świadomych decyzji.

Jeśli koszt jest czynnikiem decydującym w przypadku, gdy chcesz uzyskać tytuł doktora, dobrą wiadomością jest to, że czesne dla tego typu stopni mogą się znacznie różnić w zależności od szkoły. Lokalizacja odgrywa znaczną rolę w wycenie, podobnie jak renoma szkoły.

Pomyślne ukończenie studiów doktoranckich oznacza, że ​​możesz kontynuować naukę kariery w wielu prestiżowych uczelniach. Istnieje również wiele możliwości kariery jako analityków lub stanowisk związanych z polityką banków, korporacji, organizacji rządowych, a nawet w sektorze prywatnym.

Ponieważ programy doktoranckie mogą być rygorystyczne i wymagające, upewnij się, że szkoła i program najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Cambridge Graduate University
Cambridge, Stany Zjednoczone

Wyższa Szkoła Studiów Prawo, Polityka i Globalnych Uniwersytetu Cambridge Absolwent posiada niezrównaną program nauczania, oferując prawa i polityki Masters i doktoranckie sto ... +

Wyższa Szkoła Studiów Prawo, Polityka i Globalnych Uniwersytetu Cambridge Absolwent posiada niezrównaną program nauczania, oferując prawa i polityki Masters i doktoranckie stopni - LL.M., magistra -
Doktorat
Sie 2022
Ośrodek kształcenia