$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Badania prawne, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktorat jest uznawany na całym świecie jako nagroda akademicka przyznawana studentom, którzy uzyskali zgodę na złożenie pracy lub rozprawy na określony temat. Uniwersytety i inne instytucje szkolnictwa wyższego przyznają stopnie naukowe po zatwierdzeniu wyników oryginalnych i rozległych badań studenta. Co to jest doktorat z badań prawnych? Stopień ten często stanowi punkt kulmina… Czytaj więcej

Doktorat jest uznawany na całym świecie jako nagroda akademicka przyznawana studentom, którzy uzyskali zgodę na złożenie pracy lub rozprawy na określony temat. Uniwersytety i inne instytucje szkolnictwa wyższego przyznają stopnie naukowe po zatwierdzeniu wyników oryginalnych i rozległych badań studenta.

Co to jest doktorat z badań prawnych? Stopień ten często stanowi punkt kulminacyjny kariery naukowej w zakresie studiów prawniczych. Absolwenci opuszczający ten program często mają ogromną wiedzę na temat zajęć magisterskich z zakresu prawa. Przykłady takich kursów mogą obejmować wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych, prawa człowieka i sprawiedliwość społeczną, prawo innowacyjne i prawo międzynarodowe. Kursy są zazwyczaj prowadzone z naciskiem na badania.

Osoby uczestniczące w programie doktoranckim w zakresie badań prawnych rozwijają szereg umiejętności, takich jak organizacja i zarządzanie czasem. Umiejętności te można zastosować w wielu aspektach życia. Oprócz tych korzyści absolwenci tego programu mogą łatwiej uzyskać dostęp do pożądanych stanowisk badawczych.

Koszty związane z ukończeniem tego stopnia doktora różnią się w zależności od szkoły i lokalizacji szkoły. Studenci mogą uznać, że koszty różnią się również w zależności od czasu poświęconego na ukończenie studiów i pisania pracy dyplomowej.

Absolwenci tego typu programów często kwalifikują się do kariery zawodowej jako prawnicy lub szefowie legalnych urzędów lub w organizacjach takich jak CIA. Inne ścieżki kariery mogą obejmować stanowiska takie jak administrator sądowy lub kryminolog. Ten stopień może również pozycjonować absolwentów na stanowiska takie jak profesorowie lub profesjonalni badacze. Absolwenci studiów doktoranckich z zakresu prawa mogą również zostać politykami, arbitrażami, analitykami politycznymi lub doradcami zawodowymi ze szkół prawniczych.

Programy doktoranckie z zakresu badań prawnych są oferowane na całym świecie przez wiele instytucji akademickich. Mogą istnieć programy online dla studentów z ograniczeniami czasowymi lub wyzwaniami dostępu do placówek edukacyjnych. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Bond University
Robina, Australia

Doktor Nauk Prawnych programu (badania) jest połączenie zajęć (dwa semestry) i słowo (50.000 tezę 06:58 semestry). Elementem badania programu musi być istotny wkład do wiedzy ... +

Doktor Nauk Prawnych programu (badania) jest połączenie zajęć (dwa semestry) i słowo (50.000 tezę 06:58 semestry). Elementem badania programu musi być istotny wkład do wiedzy i zrozumienia aspektu prawa. -
Doktorat
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia