Doktor Programy Prawniczych

Programy doktoranckie

Doktorat z prawa obejmuje badania i podejście akademickie studia prawnicze. Doktorat w ustawie nie jest mylić z Juris Doctor, który jest profesjonalny stopień przygotowania uczniów do wykonywania zawodu. Szeroki zakres obszarów badawczych jest dostępny na stopień doktora, w tym ustawy prawo międzynarodowe, prawa porównawczego, praw człowieka, prawa morskiego, międzynarodowego prawa ochrony środowiska i innych. Przez zajęć, nauczania i badań, kandydatów na studia prawnicze doktorskiej zakończy się rozprawa uzyskał stopień.

Juris Doctor to pierwszy profesjonalny stopień absolwent prawa i znany jej praktyczne z prawem. Program studiów jest intensywna nauka prawa materialnego i jego zastosowań profesjonalnych.

Różnych doktorem nauk prawnych mogą być przytłaczające - nie pozwól, by cię powstrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych doktorem nauk prawnych wymienionych poniżej.

Nowo dodane doktoraty z prawa

Koc University - Istanbul Turkey

Doktorat z prawa prywatnego

Kwiecień 10, 2018
Doktorat z Programu Prawa Prywatnego oferuje usystematyzowane ramy badawcze w krajowych, porównawczych i międzynarodowych badaniach prawnych z zaangażowaniem w najnowsze badania.

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Inter LL.D.

Październik 15, 2017
Rozwoju zasobów ludzkich o wysokich standardów akademickich, zdolne do wykonywania oryginalnych i innowacyjnych badań naukowych, stosuje wiedzę i praktykę jakości zajęć dydaktycznych w programach studiów licencjackich i magisterskich z zakresu prawa, w celu promowania rozwoju nauk prawnych.

L’Université Catholique Du Congo

Doktorat z prawa kanonicznego

Lipiec 31, 2017
Program doktorska może być zakończona przez agregację szkolnictwa wyższego w prawie kanonicznym.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co jest doktorem nauk prawnych?

Doktorat z prawa

Doktor prawa, znany również jako doktora nauk prawnych lub Legum lekarza (w skrócie LD lub LLD) to zaawansowany stopień podyplomowych, która obejmuje badania naukowe i akademickie podejście biorąc, by studiować prawo. Kandydaci na studia doktoranckie w dziedzinie prawa są odpowiedzialne za podejmowanie na dogłębne badania w stężeniu w zakresie prawa. Doktorat z ustawy nie należy mylić z Juris Doctor (JD), który jest profesjonalnym stopień na celu przygotowanie studentów do wykonywania zawodu adwokata, adwokat, adwokata lub radcy prawnego. Doktorat z prawa zajmuje więcej czasu niż Juris Doctor i jest oparte na badaniach, w przeciwieństwie do praktyki zorientowanych. Jakie korzyści z ponownego podjęcia doktorat z prawa?

Jedną z korzyści płynących z realizacji doktora Nauk Prawnych jest to, że głębokie, pociągi długoterminowe badania kandydatów do rozwijania ich zdolności krytyczne i analityczne do systematycznej bardzo cenne cechy profesjonalnego. Wypracowywania doktorem nauk prawnych jest to proces, który rozwija się kandydata w inny sposób, oprócz ich specyficznego rozumienia i znajomości tematu, że są badania. Potencjalni pracodawcy i koledzy członkowie zawodów prawniczych odpowiedzieć pozytywnie na Doktorat w głębokim zaangażowaniu studentów prawa "do ich dyscypliny.

Którego kariera z doktoratem w ustawie?

Ukończenie studiów doktoranckich w Prawo jest znaczącym osiągnięciem, i jest ceniony bardzo wysoko, zarówno wewnątrz jak i poza środowiskiem akademickim. Ci, którzy posiadają doktorat z prawa znaleźć się wysoko wykwalifikowanych na stanowiska prawników, profesorów, naukowców, decydentów i innych. Absolwentów z doktoratem w programach prawniczych przeszli do stanowisk kierowniczych w sądach wyższej instancji, międzynarodowym organizacjom humanitarnym, rządu i handlu, by wymienić tylko kilka sektorów. Możesz przeczytać więcej o doktorat w programach Prawa i poproś o więcej informacji bezpośrednio z ich uczelni hostingu. Jakie rodzaje dyscyplin prowadzone są w doktoratem w ustawie?

Kandydaci zakwalifikowani do doktorem nauk prawnych studiów doktoranckich wybrać ich stężenia z dużej tablicy specjalności, które istnieją w ramach dyscypliny studia prawnicze. Doktorat z kandydatów ustawa może wybrać tematy na dziedzinie prawa podatkowego, prawa handlowego, prawa osób prawnych, prawa komputerowego i prywatności, prawa morskiego, międzynarodowego prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa rozstrzygania sporów, opieki zdrowotnej i wielu innych. Doktor Nauk Prawnych studenci mogą również wybrać się na kursy na swojej uczelni w celu wspierania ich metodologii badań lub treści.

Jakie są doktor wymogami prawa?

Podobnie jak w przypadku kosztów związanych z tytułem doktora prawa, czy warunki wjazdu do danego programu w danej szkole może się różnić. Wiele uniwersytetów wymagają doktorat z wnioskodawców prawem posiadać tytuł magistra, a niektórzy uważają wnioskodawców, którzy ukończyli program licencjacki z wyróżnieniem. Uniwersytety dostarczy więcej informacji o wstępnych warunków doktorem nauk prawnych na żądanie. Jednym z kluczowych wspólność między wszystkimi doktorat z prawa jest programów, które będą oczekiwać kandydatem do przejęcia projektu pogłębione badania, które przyczynia się nowy pomysł, nowe informacje do Studiów Prawniczych i dostarczyć pisemną rozprawę lub tezę.

Ile to będzie kosztować, aby zrobić doktorat z prawa?

07:57 zobowiązania roku, koszty ukończeniu doktorat z programu ustawy mogą się drastycznie różnić od jednej szkoły do ​​drugiej i jednego kraju do drugiego. Wielu kandydatów na doktora Nauk Prawnych mają prawo do stypendiów, stypendiów i dotacji czesnego od instytucji prywatnych lub samego uniwersytetu. Doktor studentów prawa może również chcą zbadać możliwości finansowania z różnych organizacji i grup, które mogą mieć szczególne znaczenie w badania wykonywane. Ważne jest, aby skontaktować się z uniwersytetów do szczegółowych informacji dotyczących finansowania doktorat z dyplomem prawa.

Dlaczego ma doktorat z prawa w Internecie?

Niektóre uniwersytety oferują online stopni prawo dla studentów, którzy mają wymagających harmonogramów i innych zobowiązań poza szkołą. Studia prawnicze online jest doskonałym sposobem na budowanie wstępnym kredytów, a nawet uzyskać doktorat z prawa, bez konieczności podróżowania na terenie kampusu. Opcje odległość uczenia i niepełnym wymiarze godzin na studiach doktoranckich prawa mogą być także dostępne w możliwości studia prawnicze online szkoły Ponadto.