Doktorat z prawa i polityki programu

Informacje ogólne

Opis programu

DJ-ów i Ph.D., w programie Prawa i Polityki

Absolwent Cambridge University 's College of Law, Studia Polityka & Globalne ma niezrównany program nauczania, oferując prawa i polityki Masters i doktoranckie stopni - LL.M., magistra U. & Polityki DJ-e (doktorat z nauk prawnych) i pH .D. Prawo i polityka w - i kilka innych wspólnych dyplomów z Graduate University College w Cambridge, w tym Wyższej Szkole Biznesu i Kolegium Regulacji Nauki i Zdrowia Publicznego. Wydział mieć zasięg i głębię wiedzy w zakresie stypendium i praktyki prawnej, która pozwala na studia do zaoferowania solidną globalnego zanurzenie program nauczania. Obejmują one szeroką gamę projektów przywództwa oparty Praxis i kursy, które dają studentom możliwość umieścić nauki w klasie pracować rozwiązywania rzeczywistych problemów. Program akademicki jest również znany z jedynego na świecie globalnym formacie kampusu, oferując doświadczenia zanurzenie w każdym regionie świata, aby zdobyć rzadkie wgląd w prawie międzynarodowym i porównawczym. Studenci mają zazwyczaj multidyscyplinarnych interesów i zbadanie tych interesów na światowych Intensives zanurzenia z wykładowców, że akcje i mentor swoimi doświadczeniami, stypendium i program nauczania w całym programie.

Prawo jest głęboko zaangażowany w naszych światów, gospodarczych, politycznych i społecznych. A więc dążenie do realizacji celu istotności zawsze wiąże się zaangażowanie z prawem. Program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zrozumieć, w jaki sposób prawo i polityka może być wykorzystany do globalnego uderzenia, lub którzy chcą kontynuować karierę, jak i czynników globalnych liderów zmian.

Kolegium Studiów Prawo, Polityka i globalne obejmuje nie tylko te przedmioty, które są i klinik oczywiście istotne, ale także kursy i działania, które mogą wydawać się mniej oczywisty sposób powiązane z prawa i polityki, ale są kluczowe dla budowania odpowiednich zrozumienia, umiejętności i strategii. Informacje na temat przeszłości, analizując relacje między prawem, społeczeństwa, kultury, zainteresowanych stron, gospodarki, globalizacja, biznesu i instytucji społecznych, prosektorium potężne instytucje, a także rozwijanie umiejętności i zdolności - w tym danych i analizy polityki umiejętności - są wszystkie ważne kroki; tak jest zrozumienie poszczególnych obszarów problemowych i związane z nimi materiały prawne.

Kolegium Studiów Prawo, Polityka i globalne przeznaczony jest zachęcenie uczniów do skoncentrowania się na szerokiej, zintegrowanej analizy zmiennych tworzących globalny wpływ. College postrzega zmienne tak głęboko ze sobą powiązane. Intencją Kolegium jest umożliwienie studentom rozwijać bogate zrozumienie obietnic i ograniczeń właściwych dla poszczególnych rodzajów i obszarów pracy, które są interesujące dla studenta.

Tematy i moduły programowe obejmują handlu międzynarodowego i biznesu, farmaceutycznych i urządzeń medycznych, regulacji przemiany społeczne, sprawy sądowe, przywództwa organizacyjnego, reformy instytucjonalne, zarządzanie sądownictwa, polityki wyborcze, systemy prawne, prawo konstytucyjne, sprawiedliwości rasowej, papierów wartościowych, finanse, prawo podwyższonego ryzyka, media i internet, opieka społeczna, wolność religijna, pracy, rozwoju gospodarczego, sprawiedliwości w sprawach karnych, cywilnych sprawiedliwości, gruntów, nieruchomości, środowiska, sprawiedliwości ekonomicznej, ochrony zdrowia, zdrowie publiczne, ubóstwo, bezpieczeństwo, energia, produkcja filmowa i media, IT, IP , imigracja, prawa człowieka, etyki bio, biotechnologia, prawa patentowego i więcej.

DJS i Ph.D. Prawo i polityka w prawne programy naukowe są w Cambridge Graduate University i College of Law, polityki i globalne badania "Najbardziej zaawansowane stopni w prawo, przeznaczone do czołowych prawników, twórców prawa i polityki rządowych, międzynarodowych i regionalnych praktyków biznesu, którzy i naukowców prawnych chcą kontynuować stosowanych przywództwa wraz z trwałego niezależnej nauki, badań i pisania. Absolwent Cambridge University ma żywą wydział udanych praktyków i naukowców z całego świata. Wiele światowych członków kohortowych są już sędziowie, adwokaci i wykładowców w swoich krajach, USA lub w innych krajach. Didżejów i Ph.D. kandydatów będzie produkować rozprawę, która będzie stanowić istotny i cenny wkład do stypendium prawnej.

Istnieje pięć etapów do DJ-ów i doktorantów, w programie Prawa i Polityki:

• Zakończenie planu studiów, który obejmuje zajęcia dydaktyczne

• Pomyślne zakończenie kompleksowego egzaminu

• Prezentacje na kolokwium Doktoranckiego

• Przedstawienie i przyjęcie rozprawy doktorskiej

• Udane obrony ustnej rozprawy

Pierwsze dwa z tych wymagań przygotowywania i realizacji planu studiów i pozytywnym zakończeniu kompleksowego egzaminu są zakończone w ciągu pierwszego roku studiów. Didżejów i Ph.D. w Prawo zwykle kończy kandydatów pozostałe wymagania-prezentacje w tym doktoranckich kolokwium, składania i akceptacji i obrony rozprawy ustnej zakończeniu rozprawy, w okresie 12-36 miesięcy po kompleksowej egzaminu.

Ostatnia aktualizacja Sie 2015

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select coho ... Czytaj więcej

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select cohort of global leaders to have 21st Century global impact and beyond. Prestigious scholars and practitioners from elite universities, such as Harvard, MIT, Yale, Oxford, London School of Economics and more, personally travel with, mentor and transform each select cohort of global leaders through global immersion intensives, building a rare and powerful global network of global leaders for global impact. It is your time! Let’s transform and empower you! Pokaż mniej