LAWSTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Zaświadczenie akademickie jest kwalifikacją lub dokumentem, zwykle wydawanym w szkołach średnich, wskazującym na zakończenie danego kursu lub egzaminu. Na przykład program certyfikatów może być wcześniejszy niż dyplom ukończenia studiów lub świadectwo podyplomowe może być zdobyte po ukończeniu studiów licencjackich.

Co to jest zaświadczenie z badań prawa karnego? Ten program certyfikatów zapewnia szeroki dostęp do tematów związanych z zawodami prawa karnego. Ten obszar akademickiej koncentracji może zająć około roku, aby ukończyć zajęcia ze względu na zagadnienia takie jak prawo karne, zbieranie dowodów oraz polityka i procedury. Uczestnicy programu mogą uczyć się takich tematów jak dzieci w systemie prawnym, Czwarta poprawka, przestępczość białych kołnierzyków, federalne procedury próbne i przepisy karne.

Ci, którzy otrzymują zaświadczenie z badań nad prawem karnym, zwykle rezygnują z programu dzięki ulepszonym umiejętnościom organizacyjnym i komunikacyjnym, które mogą być przydatne w wielu dziedzinach życia, zarówno osobistych, jak i zawodowych. Ponadto studenci zazwyczaj opuszczają program z głębszym zrozumieniem prawa.

Podobnie jak w przypadku innych programów uczelni wyższych, koszty uczestnictwa w programie certyfikacji będą różne w zależności od instytucji. Czynniki wpływające na koszty mogą obejmować długość programu, kraj, w którym znajduje się szkoła oraz to, czy studenci uzyskali stypendia lub dotacje.

Kariery w zakresie prawa karnego są często dostępne w prokuraturach i podobnych miejscach. Wielu absolwentów znajduje stanowiska jako rzecznicy interesu publicznego, obrońcy publiczni, obrońcy w sprawach karnych, policjanci, kuratorzy sądowi lub prawnicy. Szeroki zakres studiów często przygotowuje studentów do kontynuowania studiów prowadzących do wysoko płatnych karier jako prokuratorów i sędziów. Inne związane z tym zawody to te z technik medycyny sądowej, prywatnego detektywa, śledczego i strażnika.

Szkoły na całym świecie oferują programy certyfikatów, więc zainteresowani studenci mogą znaleźć akademickie możliwości w ich pobliżu. Inne opcje mogą obejmować naukę w trybie online lub uczestnictwo w programie w innym kraju. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

1 Wyniki z Studia z zakresu prawa karnego Filter

Certyfikat cms ścigania programu podstawowego rekrutów

Polk State College
Certyfikat
Certyfikat
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program System Zarządzania (CMS) Law Enforcement Podstawowe Recruit Program przewiduje szkolenia zawodowego na poziomie wejścia do kandydatów na stanowiska oficerów organów śc ...

Czytaj więcej