close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Uczeni, którzy już zdobyli tytuł licencjata lub magistra mogą wybrać powrót do szkoły, aby lepiej zrozumieć wąski temat za pomocą programu certyfikatów. Ta edukacja może mieć różne poziomy, takie jak licencjackie lub podyplomowe. Zakończenie programu może potrwać rok. Co to jest zaświadczenie o prawie własności intelektualnej? Prawo własności intelektualnej to badanie znak… Czytaj więcej

Uczeni, którzy już zdobyli tytuł licencjata lub magistra mogą wybrać powrót do szkoły, aby lepiej zrozumieć wąski temat za pomocą programu certyfikatów. Ta edukacja może mieć różne poziomy, takie jak licencjackie lub podyplomowe. Zakończenie programu może potrwać rok.

Co to jest zaświadczenie o prawie własności intelektualnej? Prawo własności intelektualnej to badanie znaków towarowych, praw autorskich i patentów w sektorze muzyki, literatury i technologii. Niektóre programy koncentrują się na trudnościach, jakie nowe technologie stworzyły w dziedzinie własności intelektualnej. Ponieważ ten rodzaj programu certyfikacji może obejmować szeroki zakres wiedzy, dokładne wymagania mogą się różnić. Niektórzy studenci mogą brać udział w kursach podobnych do zasad dotyczących znaków towarowych, prawa własności intelektualnej, prawa patentowego biotechnologii, zagranicznego ścigania patentów i opracowywania patentów.

Edukacja ta nie tylko zapewnia studentom lepsze zrozumienie prawnych aspektów własności intelektualnej, ale może również zapewnić różne, zbywalne umiejętności, które ułatwiają życie osobiste i zawodowe. Niektórzy uczestnicy mogą uzyskać lepsze umiejętności planowania, oceny i interpretacji.

Koszt certyfikatu może być podyktowany przez uniwersytet, jego lokalizację i czas trwania programu. Jeśli wnioskodawcy chcą oszacowania, mogą potrzebować skontaktować się bezpośrednio ze szkołą.

Istnieje wiele zadań, które mogą być łatwiejsze do zdobycia dzięki certyfikatowi z zakresu prawa własności intelektualnej. Na przykład uczniowie mogą zostać agentami patentowymi i znakami towarowymi, menedżerami własności intelektualnej, prawnikami zajmującymi się własnością intelektualną, konsultantami ds. Praw autorskich i autorami patentów. Podczas gdy absolwenci mogą od razu wejść na ścieżkę kariery, niektórzy mogą zdecydować się na dalsze kształcenie za pośrednictwem magistra lub doktora. Poprzednie wykształcenie i historia pracy Scholars mogą odgrywać rolę w ich wyborach i opcjach.

Certyfikaty są oferowane przez szkoły na całym świecie jako programy online i na uczelni. Aby uzyskać więcej informacji, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of Technology Sydney
Sydney, Australia

UTS ma ugruntowaną wiedzę i reputację w zakresie prowadzenia kursów odpowiadających potrzebom zawodów związanych z patentami i znakami towarowymi. Program własności intelektua ... +

UTS ma ugruntowaną wiedzę i reputację w zakresie prowadzenia kursów odpowiadających potrzebom zawodów związanych z patentami i znakami towarowymi. Program własności intelektualnej UTS jest pierwszym na australijskim uniwersytecie, który spełnia wszystkie wymagania edukacyjne, aby zarejestrować się jako zarejestrowany rzecznik patentowy Trans-Tasman w Australii i Nowej Zelandii w ramach rady Trans-Tasman IP Attorneys, a także zarejestrować się jako przedstawiciel handlowy w Australii wyznacza adwokata. -
Certyfikat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami