Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Certyfikat jest nagrodą akademicką przyznawaną studentom po ukończeniu programu koncentrującego się na wąskim temacie. Uczestnicy mogą brać udział w kursach licencjackich, magisterskich i zaawansowanych. Czas trwania tego programu może się różnić od jednego semestru do dwóch lat. Co to jest zaświadczenie w prawie międzynarodowym? Jest to program mający pomóc uczniom rozwiną… Czytaj więcej

Certyfikat jest nagrodą akademicką przyznawaną studentom po ukończeniu programu koncentrującego się na wąskim temacie. Uczestnicy mogą brać udział w kursach licencjackich, magisterskich i zaawansowanych. Czas trwania tego programu może się różnić od jednego semestru do dwóch lat.

Co to jest zaświadczenie w prawie międzynarodowym? Jest to program mający pomóc uczniom rozwinąć szerokie wykształcenie z zakresu prawa, jednocześnie przechodząc zaawansowane szkolenie w zakresie zasad i decyzji, które mają wpływ na prawo międzynarodowe. Wiele uniwersytetów ma ścisłą ścieżkę kształcenia zaprojektowaną dla tego certyfikatu, ale każda szkoła może być trochę inna. Wymagane kursy mogą być podobne do podstaw prawa międzynarodowego, sprawiedliwości okresu przejściowego, międzynarodowego prawa własności intelektualnej i międzynarodowego arbitrażu handlowego.

Ta edukacja nie tylko sprawia, że ​​absolwenci lepiej nadają się do kariery prawnej, ale zdobyte umiejętności i wiedza mogą nawet poprawić osobiste relacje. Wielu studentów doskonali umiejętności komunikacyjne, rozumowania i organizacyjne w trakcie tego rodzaju uczenia się.

Na koszt certyfikatu może mieć wpływ lokalizacja szkoły, program i czas trwania programu. Ponieważ jest tak wiele czynników, wnioskodawcy mogą potrzebować skontaktować się bezpośrednio z uniwersytetem w celu dokładnego oszacowania.

Osoby, które ukończyły studia z certyfikatem z prawa międzynarodowego, mogą przygotować się na wiele różnych karier. Na przykład wielu absolwentów staje się międzynarodowymi prawnikami lub radcami prawnymi dla międzynarodowych firm. Jednak nie wszyscy uczniowie wchodzą na te pola. Inni mogą zostać dziennikarzami, badaczami, profesorami, sędziami, osobami wprowadzającymi pokój lub konsultantami. Możliwości kariery po ukończeniu studiów mogą mieć wpływ na wcześniejsze doświadczenia zawodowe i wykształcenie badaczy.

Uniwersytety na całym świecie oferują certyfikaty. Możesz nawet być w stanie zarejestrować się w programie online. Zanim złożysz wniosek, musisz znaleźć program certyfikacji, który spełni Twoje potrzeby. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law
Honolulu, Stany Zjednoczone

Jeśli jesteś profesjonalistą w średnim wieku, który ma wykształcenie prawnicze spoza Stanów Zjednoczonych i chciałbyś pogłębić swoje studia prawnicze na zasadzie bezkredytowej ... +

Jeśli jesteś profesjonalistą w średnim wieku, który ma wykształcenie prawnicze spoza Stanów Zjednoczonych i chciałbyś pogłębić swoje studia prawnicze na zasadzie bezkredytowej, bez względu na stopień, zapraszamy Cię do złożenia podania w naszym Visiting International Professionals (VIP) Program. Program ten umożliwia uczestnikom opracowywanie elastycznego programu nauczania odpowiadającego ich potrzebom, niezależnie od tego, czy specjalizuje się w określonej dziedzinie prawa, czy też w podejmowaniu różnorodnych zagadnień prawnych. -
Certyfikat
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Sie 2020
Ośrodek kształcenia
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here