Filter
Certyfikat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Certyfikat jest nagrodą akademicką często wykonywaną przez studentów lub profesjonalistów, którzy chcą być ekspertami w wąskiej dziedzinie. Uczeni mogą zdobywać licencje licencjackie, podyplomowe lub zaawansowane. Większość programów można ukończyć w jednym roku akademickim.

Co to jest zaświadczenie o wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych? Jest to program studiów na poziomie uniwersyteckim, który analizuje umiejętności potrzebne do zrozumienia tematów i koncepcji związanych z prawem karnym i utrzymaniem sprawiedliwości. Większość programów certyfikatów ma listę wymaganych i elekcyjnych kursów dla studentów do wyboru, ale każda uczelnia może mieć nieco inną listę. Kursy mogą obejmować lub być podobne do procedur karnych, podstaw wyroku, zrozumienia przestępstw białych kołnierzyków, zasad dowodowych i wskazówek dotyczących procesów karnych.

Uczestnicy często zdobywają imponujące umiejętności, które mogą uczynić ich poszukiwanymi kandydatami. Na przykład uczniowie mogą doskonalić swoją komunikację, rozumowanie dedukcyjne i umiejętności przywódcze. Nie tylko może to prowadzić do wyższych wynagrodzeń, ale umiejętności mogą również ułatwić profesjonalistom przechodzenie przez ich życie osobiste.

Jaki jest koszt certyfikatu? Odpowiedź może zależeć od szkoły, programu, czasu trwania, a nawet od lokalizacji szkoły. Wnioskodawcy, którzy chcą oszacować, mogą potrzebować bezpośredniego kontaktu z uniwersytetami.

Zaświadczenie o wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych może prowadzić do różnych karier na polu prawnym. Wielu studentów, którzy są ekspertami w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, staje się funkcjonariuszami organów ścigania, adwokatami w sprawach karnych, sędziami, profesorami, prokuratorami, dziennikarzami, komornikami, detektywami, analitykami z laboratorium przestępczego, badaczami prawa karnego lub urzędnikami ds. Korekt. Absolwenci mogą mieć nieco inne możliwości w oparciu o swoją wcześniejszą historię pracy i wykształcenia.

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz zapisać się do certyfikatu w programie karnym. Szkoły na całym świecie mają kursy online i na uczelni. Aby złożyć wniosek, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in LLM Prawo karne

Polk State College

Program System Zarządzania (CMS) Law Enforcement Podstawowe Recruit Program przewiduje szkolenia zawodowego na poziomie wejścia do kandydatów na stanowiska oficerów organ ... [+]

Test Program Management System (CMS) Law Enforcement Podstawowe Recruit Program przewiduje szkolenia zawodowego na poziomie wejścia do kandydatów na stanowiska oficerów organów ścigania. Program jest przewidziany przez Florida Department of Criminal Law Enforcement za Standardów Sprawiedliwość i szkoleniowych Komisji, zgodnie z Florydy statutu. Ten program wymaga zapisania osobników być fizycznie i psychicznie silny, lojalnej i stale czujny.

Po zakończeniu programu, student musi zdać egzamin certyfikacyjny Florida State funkcjonariusza przed otrzymaniem tymczasowego certyfikatu. Certyfikat ten jest wymagany do pracy jako oficer śledczy w lokalnych, powiatowych i państwowych organów ścigania.... [-]

Stany Zjednoczone Bartow Lake Wales Lakeland Winter Haven  + 1 Więcej
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku