Bucerius magister prawa i biznesu (LLM / MLB)

Bucerius Law School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bucerius magister prawa i biznesu (LLM / MLB)

Bucerius Law School

Bucerius Magister Prawa i Biznesu

Poznaj nas osobiście

Bucerius Law School zaprasza do udziału w jednym z jego Magister programu Informacje dni lub After Work Sessions Info. Poznaj naszych pracowników i studentów oraz uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania można mieć o Bucerius Law School i magistra prawa i biznesu. Przeglądaj stronę naukowy programu podczas wstępnego studium przypadku i uzyskać indywidualne porady studyjną, podczas spotkania z członkiem naszego zespołu pracowników. Program i rejestracja

Program

Jeden rok Bucerius Magister Prawa i Biznesu (LLM / MLB) jest idealny program dla absolwentów prawa i biznesu, a także absolwentów innych dyscyplin, którzy dążą do pracy na skrzyżowaniu prawa i biznesu. Program uczy się w całości w języku angielskim, ale oferuje także kursy niemieckiego jako języka obcego.

W zależności od ostrości studiów absolwenci otrzymują albo Master of Laws (LLM) lub magistra prawa i Biznesu (MLB).

Słowo od Dziekana prof Clifford Larsen

Aby dać studentom wszechstronne wykształcenie na przecięciu prawa i biznesu, wyjątkowy program LLM / MLB wykonuje cykl życia przedsiębiorstwa handlowego i prowadzi zarówno prawnych i biznesowych aspektów tego rozwoju. Obejmuje to założenie przedsiębiorstwa, przekształcenie firmy w publicznych odbyło się przedsiębiorstwa na rynku międzynarodowym, połączenia z inną firmą lub nabywanie i restrukturyzacji firmy, która ma problemy finansowe. Korzystając z rozwoju przedsiębiorstwa jako szkieletu konstrukcyjnego, Program tworzy synergię między jego poszczególnych modułów. W rezultacie studenci wydajniej i uzyskania jeszcze lepszego zrozumienia wzajemnych prawa i biznesowych.

Studenci analizują realizację idei przedsiębiorczości, zbadanie założenie przedsiębiorstwa handlowego i oceny międzynarodowej wzrost i rozwój tego przedsiębiorstwa. Moduły do ​​wyboru pozwalają uczniom pogłębić swoją wiedzę w innych dziedzinach prawa i biznesu. Obowiązkowy staż i pisanie pracy magisterskiej dodać zorientowanych na praktykę i komponenty badawcze do Programu.

W wyniku tego programu, absolwenci LLM / MLB oferują imponujący zestaw umiejętności i wiedzy z bezpośredniego znaczenia dla pracy w międzynarodowych firmach, kancelariach prawnych i innych organizacji. Należą do tej grupy specjalistów najnowocześniejszych którzy systematycznie szkolonych do podjęcia interdyscyplinarnego podejścia do kwestii prawnych i zarządzania.

PRZEGLĄD

  • Oferowane przez Bucerius Law School, topową szkoły prawa niemieckiego - Interdyscyplinarny Program 1 rok uczy się w całości w języku angielskim - dla prawa i biznesu absolwentów z pewnym doświadczeniem zawodowym - Absolwenci otrzymują albo LLM (Prawo i Biznes) lub magistra prawa i Biznes (MLB) - usługi i silne wsparcie staż kariera - Międzynarodowy studentów i wykładowców z ośrodków akademickich i praktyki - doskonałe wsparcie administracyjne - skupić się na pracy, wiedzy i umiejętności istotnych - Stypendia dostępne

Bucerius Law School w Niemczech jest wiodącym prywatnym i szkoły akredytowane przez państwo prawa; został on określany jako "niemieckiej instytucji Ivy League" (Christoph Luschin w: Southwestern Journal Prawa Międzynarodowego 2012).

Jej absolwentami są jednymi z najbardziej poszukiwanych w Niemczech i za granicą.

Bucerius Law School osiągnęła ten wynik, ponieważ charakteryzuje się międzynarodowym naciskiem, orientacji praktycznej i wydajności, oraz uwagi do osobistego rozwoju każdego ucznia.

Bucerius Law School została założona w 2000 roku przez ZEIT-Stiftung und Gerd Bucerius Ebelin, jednego z największych prywatnych niemieckich fundacji, w celu stymulowania nowych zmian w szkolnictwie wyższym. Bucerius Law School to kameralny instytucja kampusu z około 20 profesorów, w pełnym wymiarze czasu, dziesiątki wykładowców gości, 500 studentów, 100 LLB wymiany studentów, 50 LLM / MLB prawie 300 studentów i dr studentów. Instytutów i ośrodków dla transgranicznego dochodzenia, Mediów i Technologii i Polityki Prawo, prawa spółek i prawa rynków kapitałowych i prawa Fundacji i prawie non-profit wszystkim podkreślać silny związek pomiędzy biznesem i prawem, link, który jest w samym sercu Bucerius MLB stopni LLM.

Warunki dla studentów poszukujących MLB lub stopień LLM w Bucerius Law School są doskonałe. Szkoła znajduje się na kampusie zieleni w centrum Hamburga. Wszystkie budynki Bucerius, całkowicie odnowiony i nowo wybudowane, są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwala studentom śledzić swoje indywidualne nawyki pracy. Małych grupach pokoje studyjne ułatwić studentom "współpracy poza klasą; stołówka, kawiarnia, sala drzemki i małe centrum fitness zachęcić uczniów, aby odpocząć i towarzysko. Ze względu na położenie i jakość swoich usług, Bucerius Law School jest miejscem szerokiej gamy zewnętrznych konferencji, wykładów i innych imprez międzynarodowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
22,000 EUR
czesne
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
March 31 for students with visa requirement, May 15 for students without visa requirement
Locations
Niemcy - Hamburg, Hamburg
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
March 31 for students with visa requirement, May 15 for students without visa requirement
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Niemcy - Hamburg, Hamburg
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
March 31 for students with visa requirement, May 15 for students without visa requirement
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą