Justice Studies Dyplom - Law Enforcement

Staniesz się istotną częścią systemu, który jest u podstaw naszego społeczeństwa, czyni różnicę w dziedzinie sprawiedliwości i swojej społeczności. Dowiesz się z wiedzy i umiejętności niezbędnych do kontynuowania kariery w różnych dziedzinach egzekwowania prawa, gdzie każdego dnia oferuje unikalne i ekscytujące wyzwania.

Ten 16-miesięcy (4 semestry) Program Dyplom będzie przygotować się do ekscytującej kariery w dziedzinie egzekwowania prawa, jako policjant, szeryf, oficera RCMP lub granicznego usług oficera. Obecnie pracuje i niedawno emerytowani policjanci tworzą zespół przykładowych instruktorów zaangażowanych pomaga odnieść sukces. Wszystkie badania Justice studenci biorą ten sam zestaw kursów w roku 1 (sprawy karne, psychologia, socjologia, kryminologia i kursy) i podjąć właściwe dla ich specjalności w roku 2: Młodzież Sprawiedliwość, egzekwowania prawa, lub badania poprawczych.

prawo

ZATRUDNIENIE

Będziesz miał szeroki wybór możliwości kariery otwarte do Ciebie z tego dyplomu: Policjant, RCMP oficer, Żandarmerii Wojskowej państw, Border Services Officer, Fish and Wildlife Officer, Samochody Enforcement Officer i Regulaminie Komornik.

PROGRAM DŁUGOŚĆ

16-miesięcy (4 semestry)

WARUNKI PRZYJĘĆ

  • Maturę z kredytu w języku angielskim 30-1 lub 65% w języku angielskim 30-2 lub równoważny

OR:

  • Pomyślne zakończenie testu Ogólne Równoważność Rozwoju ze standardowym wynik 520 w Sztuki językowe: czytanie i pisanie

OR:

  • Zadowalające wyniki na BVC Admissions Test dodatkowy wymóg
  • Sprawdź informacje bieżące Police (PIC) z Szukaj wrażliwej (VSS), który jest zupełnie jasne.

Biegła znajomość języka angielskiego Wymagania

  • Zobacz znajomości języka angielskiego Wymagania dotyczące szczegółów.

Możliwość przenoszenia

Bow Valley College posiada szereg umów dotyczących transferu w miejscu z innych czołowych kanadyjskich szkół wyższych i uniwersytetów.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
16 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa