Bachelor of Laws LLB (z wyróżnieniem)

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Kurs, unikalny na Cyprze, łączy angielskie dziedzictwo prawne z obecnym prawem cypryjskim. Z korzyścią dla naszych lokalnych studentów, edukacja w tych dwóch systemach jest połączona w ramach niektórych modułów, aw tych przypadkach, gdy prawo jest bardzo różne, dostarczane są oddzielne moduły prawa cypryjskiego. Dzięki temu nasi lokalni studenci będą mogli ukończyć nie tylko doskonałą znajomość prawa angielskiego i cypryjskiego, ale także znajomość terminologii prawnej w języku angielskim i greckim, a także płynność w obu językach - niezbędną w coraz bardziej zglobalizowanym świecie. Ważne jest, aby pamiętać, że kurs został zaprojektowany w taki sposób, aby uczniowie mogli uniknąć, jeśli chcą, wszystkich instrukcji z prawa cypryjskiego, być w całości nauczani w języku angielskim i stosować regularny program nauczania w Wielkiej Brytanii LLB.

LLB na UCLan Cyprus jest jedynym tytułem prawnym na wyspie zatwierdzonym przez Solicitors Regulation Authority i Bar Standards Board of England and Wales. Wyłącznie na Cyprze, absolwenci LLB z UCLan Cyprus uzyskują ten sam stopień prawa, z takimi samymi prawami, przywilejami i uprawnieniami, jak absolwenci LLB z angielskiego lub walijskiego uniwersytetu.

W rezultacie nasi absolwenci będą mieli okazję, na przykład, zdawać egzaminy z prawa zawodowego w Londynie, bez konieczności powrotu na uniwersytet w celu uzyskania pierwszego stopnia. W tych trudnych ekonomicznie czasach, na całym świecie, ważne jest, aby wiedzieć, że brytyjskie prawo kwalifikacyjne jest akceptowane przez (prawne) organizacje zawodowe w wielu różnych krajach na całym świecie, w tym na Cyprze.

Ponadto LLB została również uznana za dyplom prawny przez Cyprus Bar Council.

Akredytacja / Połączenie z organami zawodowymi

Kurs LLB (Hons) na UCLan Cyprus został akredytowany przez Solicitors Regulation Authority i Bar Standards Board (odpowiednio organy regulacyjne dla radców prawnych i adwokatów w Anglii i Walii). Dzięki tej ważnej akredytacji LLB na UCLan Cyprus jest uznawany za kwalifikujące prawo, zapewniając zwolnienie z akademickiego etapu zawodowego szkolenia prawnego dla tych, którzy chcą zostać radcami prawnymi lub adwokatami. Ponadto LLB przez UCLan Cyprus został również uznany za dyplom prawny przez Cypryjską Radę Adwokacką.

Opcje kariery

Absolwenci będą posiadać merytoryczną wiedzę prawniczą i kluczowe umiejętności, które mogą być przenoszone przez pracowników. Absolwenci prawa są zatrudniani w szerokim zakresie karier: zawód prawnika; administracja i zarządzanie w sektorze publicznym i prywatnym; serwis doradczy; pomocnicze zawody prawnicze; usługi prawne w zakresie egzekwowania i regulacji; Usługi biznesowe, bankowe, ubezpieczeniowe i finansowe; szkolnictwo podstawowe, średnie i wyższe.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Central Lancashire, Cyprus (UCLan Cyprus), has been established since 2012, in Larnaka. It is located in Pyla, Larnaka, and it is now in its seventh year of operation.

The University of Central Lancashire, Cyprus (UCLan Cyprus), has been established since 2012, in Larnaka. It is located in Pyla, Larnaka, and it is now in its seventh year of operation. Pokaż mniej