Bachelor of Law

Informacje ogólne

Opis programu

Zapoznaj się z podstawowymi zasadami prawa obowiązującymi w Anglii i Walii na temat kwalifikującego się stopnia prawnego, uznawanego zarówno przez Urząd Regulacji Prawników jak i Radę Standardów Barowych.

Zdobędziesz solidne podstawy w kluczowych obszarach, takich jak metody i umiejętności prawne, prawo konstytucyjne, prawo karne i prawo własności. Możesz również specjalizować się w wielu przedmiotach, w tym w prawie rodzinnym, mediach i prawie rozrywkowym, prawie spółek i prawach człowieka, w zależności od obszaru zainteresowań.

Przez cały okres studiów dowiesz się, jak skutecznie argumentować sprawę w sądzie, rozmawiać z klientami i negocjować umowy, korzystając z symulowanych procesów i trybunałów w naszym pokoju Moot Court.

Od 2018 r. University of Gloucestershire Business School przeniesie się do zupełnie nowego, najnowocześniejszego domu w naszym kampusie Oxstalls w Gloucester. Inwestycja o wartości 16 milionów funtów będzie domem dla naszych kursów Business, Marketing, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Księgowość i Finanse.

Studenci mają również możliwość spędzenia roku na stażu przez czteroletnią opcję kursu kanapkowego. Oprócz tego, nasze doświadczenia biznesowe Make It zostały zaprojektowane tak, aby wyróżniać się z tłumu po ukończeniu studiów.

Make It International: w drugim roku studiów będziesz miał okazję odwiedzić niektóre z głównych międzynarodowych instytucji prawnych z siedzibą w Europie. Zdobądź rzadki wgląd, z pierwszej ręki, na jedne z najwyższych poziomów międzynarodowego postępowania sądowego. Można było usłyszeć sprawę na żywo, być świadkiem zbrodni przeciwko ludzkości, a będzie rzadka okazja do wykładów i rozmów od prawników i wyższych urzędników. Globalna ekspozycja pomoże Ci wyróżnić się na rynku pracy, niezależnie od tego, czy planujesz karierę międzynarodową, czy nie. Z tego ważnego powodu ta niesamowita podróż jest wliczona w koszt twoich opłat.

Uczyń to prawdziwym: ucz się od ludzi, którzy tam byli i zrobili to. Solicitors w prywatnej praktyce, adwokaci, sędziowie i wewnętrzni prawnicy z dużych organizacji, takich jak HSBC i NATO, dostarczą inspirujących wykładów i dadzą ci prawdziwy wgląd. Możesz również odwiedzić Sąd Najwyższy, Kancelarię Podlegającą Sądowi, Parlament i miejskie kancelarie prawne. Aplikacja realnego świata jest osadzona na twoim poziomie i możesz brać udział w symulowanych próbach i trybunałach, a także w konkursach na dyskusje. The School of Law prowadzi również kliniki Law, gdzie studenci mają okazję śledzić prawnika oferującego porady prawne. Wszystko koncentruje się na doskonałym przygotowaniu cię do ukończenia szkoły.

Spraw, aby to się stało: wyrośnij na absolwenta, który będzie gotowy do kariery. Studenci ostatniego roku podejmują pracę w naszej Klinice Prawa, udzielając porad rzeczywistym klientom w zakresie prawa umów, prawa konsumenckiego lub prawa pracy. Istnieje również możliwość skorzystania z pomocy wolontariusza w Centrum prawnym lub w Biurze Porad Obywatelskich i przećwiczenie swoich umiejętności u prawdziwych klientów. To da ci pewność, że wprowadzisz w życie naukę i uzyskasz niezbędne kontakty. Studenci poszli do pracy dla wiodących kancelarii prawnych w Bristolu, Birmingham i Londynie. Będziesz mieć także możliwość odbycia praktyk w środowisku prawniczym i biznesowym. Wszystko to ma na celu przekazanie umiejętności i CV, aby kontynuować wybraną karierę.

Styl nauki

Poprzez wykłady, seminaria i pracę w grupach, umieścisz swoje uczenie się w teście podczas debat klasowych i sesji dyskusyjnych. Będziesz mieć możliwość zaprezentowania swoich ustaleń na temat studiów przypadków w symulowanej sali sądowej. Szanse na cieszenie się lub pracę z prawnikami w ramach studiów przygotują cię do przygotowania się do kariery po ukończeniu studiów. Twój osobisty opiekun zapewni ci wsparcie akademickie i pomoże ci rozwinąć karierę w oparciu o twoje zainteresowania.

Kariera

  • Adwokat
  • Adwokat
  • Polityka lub rząd
  • Policja
  • Służba więzienna
  • Usługa kuratorska

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?.

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?. Pokaż mniej
Cheltenham , Gloucester + 1 Więcej Mniej