Ba w dziedzinie opodatkowania i prawa międzynarodowego

Informacje ogólne

Opis programu

BA w dziedzinie podatków i prawa międzynarodowego

W kwestii opodatkowania sieci międzynarodowe nie zostały naruszone. Coraz częściej kwestie podatkowe wymagają odpowiedzi z kontekstu międzynarodowego, zarówno z punktu widzenia firmy, jak i prawa. Kurs "International Taxation and Law" jest więc w całości nauczany w języku angielskim. Zawartość kursu koncentruje się głównie na globalnym wyrównaniu i jest ukierunkowana na najważniejsze pytania podatkowe w kontekście krajowym i międzynarodowym. W pierwszym semestrze zapoznano się z podstawowymi zasadami opodatkowania krajowego, które uzupełnia się od drugiego semestru z modułami dotyczącymi najważniejszych międzynarodowych tematów podatkowych.

W celu zagwarantowania kompleksowej teoretycznej podstawy omawia się również kwestie ekonomiczne dotyczące biznesu międzynarodowego dotyczące podatków i prawa. Dodatkowo dostosowane do prawa i socjologiczne wyrównywanie modułów uzupełniają obszerny program kursu. Miękkie umiejętności i zastosowanie nowoczesnej technologii komputerowej w dziedzinie opodatkowania oraz eksperymentalnych badań ekonomicznych gwarantują nowoczesny program dydaktyczny.

To odróżnia naszych absolwentów od innych i sprawia, że ​​są bardzo dobrze wykwalifikowani i nadaje się do udanej kariery w przyszłości!

Obok klasycznych standardowych zagadnień ekonomicznych i podatkowych kurs podstawowy również uczy umiejętności analitycznych i podstawowej wiedzy z zakresu nauk społecznych. Główny kurs następuje w czwartym i piątym semestrze uniwersyteckim. Student może wybrać przedmioty obowiązkowe w odniesieniu do ich indywidualnego przyszłego powołania. W tym przypadku student może wybierać przedmioty z większą koncentracją na kontroli lub opodatkowania z ekonomicznego lub legislacyjnego punktu widzenia. W szóstym semestrze student kończy praktyczny semestr (staż) lub zdobywa doświadczenie za granicą. Oczywiście doradzamy studentom w zakresie dostępnych możliwości i udzielają wsparcia przy wyborze właściwej opcji, szczególnie w odniesieniu do semestru za granicą. Siódmy i ostatni semestr przeznaczony jest na pracę magisterską. W tym miejscu uznajemy również znaczenie bliskości do praktycznych doświadczeń i współpracy z firmami z sektora prywatnego. Ponadto w kursach blokowych nadają niezbędne umiejętności do tworzenia końcowych gazet. Kurs jest sfinalizowany kolokwium!

Ostatnia aktualizacja Sie 2017

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Ren Waal Uniwersytet istnieje już od 1 maja 2009 i jest innowacyjne, interdyscyplinarne i bardzo nowoczesny międzynarodowy uniwersytet, z Kleve, jako głównej siedzibie uczenia się i Kamp-Lintfort jako ... Czytaj więcej

Ren Waal Uniwersytet istnieje już od 1 maja 2009 i jest innowacyjne, interdyscyplinarne i bardzo nowoczesny międzynarodowy uniwersytet, z Kleve, jako głównej siedzibie uczenia się i Kamp-Lintfort jako drugiego miejsca. W Kleve, dopóki możemy przenieść do nowych budynków buduje obecnie wzdłuż Kanału Spoy można studiować jako tymczasowe rozwiązanie w naszych budynkach w Landwehr Straße lub w Emmerich w dawnych koszarach Armii. Kamp-Lintfort lokalizacja w Südstraße jest rozwiązaniem przejściowym, gdzie kursy odbywają się do ruchu na swoich nowych budynków w centrum miasta. &nbsp Od 2013 r. łącznie 5000 studentów z Niemiec i zagranicy będą mogli korzystać zarówno akademickie stron przy jednoczesnym wypełnieniu atrakcyjne kursy w atmosferze otwartej, przyjaznej i osobiste.Nasi nauczyciele, profesorowie i pracownicy i przyjemne środowisko naszej uczelni również znacząco przyczynia się do tworzenia nasi studenci czują się naprawdę jak w domu. &nbsp Przedmioty objęte naszych kursów są naukowe i aplikacji zorientowanych, z zachowaniem najwyższych standardów i wysokiej praktyczne znaczenie, zarówno w nauczaniu i badaniach. Oferujemy studia w naukach przyrodniczych, ekonomicznych i technicznych, a także przedmioty nastawione nauk społecznych i zdrowotnych. &nbsp&nbsp W dniu 21 września 2009 roku rozpoczęła się w semestrze zimowym 2009/2010 oferujemy naszym Pierwsze trzy programy studiów licencjackich: Bio Science and Health, licencjat, Wydział Przyrodniczy w Kleve International Business i Nauk Społecznych, BA, Wydział Towarzystwa i Ekonomii w Kleve E rząd, licencjat, Wydział Komunikacji i Ochrony Środowiska w Kamp-Lintfort &nbsp W czterech wydziałach - "Technologia i Bionika" (Emmerich), "Life Sciences" (Kleve), "Społeczeństwo i Ekonomia" i "Technologia i Bionika " (Emmerich) oraz "Komunikacja i Środowisko" w Kamp-Lintfort - Łącznie 16 kursów są dostępne w Nadrenii Waal University od semestru zimowego 2010/2011, 70 procent z nich są w języku angielskim. I te liczby rosną każdego roku. Pokaż mniej