BA w dziedzinie podatków i prawa międzynarodowego

W kwestii opodatkowania sieci międzynarodowe nie zostały naruszone. Coraz częściej kwestie podatkowe wymagają odpowiedzi z kontekstu międzynarodowego, zarówno z punktu widzenia firmy, jak i prawa. Kurs "International Taxation and Law" jest więc w całości nauczany w języku angielskim. Zawartość kursu koncentruje się głównie na globalnym wyrównaniu i jest ukierunkowana na najważniejsze pytania podatkowe w kontekście krajowym i międzynarodowym. W pierwszym semestrze zapoznano się z podstawowymi zasadami opodatkowania krajowego, które uzupełnia się od drugiego semestru z modułami dotyczącymi najważniejszych międzynarodowych tematów podatkowych.

W celu zagwarantowania kompleksowej teoretycznej podstawy omawia się również kwestie ekonomiczne dotyczące biznesu międzynarodowego dotyczące podatków i prawa. Dodatkowo dostosowane do prawa i socjologiczne wyrównywanie modułów uzupełniają obszerny program kursu. Miękkie umiejętności i zastosowanie nowoczesnej technologii komputerowej w dziedzinie opodatkowania oraz eksperymentalnych badań ekonomicznych gwarantują nowoczesny program dydaktyczny.

To odróżnia naszych absolwentów od innych i sprawia, że ​​są bardzo dobrze wykwalifikowani i nadaje się do udanej kariery w przyszłości!

Obok klasycznych standardowych zagadnień ekonomicznych i podatkowych kurs podstawowy również uczy umiejętności analitycznych i podstawowej wiedzy z zakresu nauk społecznych. Główny kurs następuje w czwartym i piątym semestrze uniwersyteckim. Student może wybrać przedmioty obowiązkowe w odniesieniu do ich indywidualnego przyszłego powołania. W tym przypadku student może wybierać przedmioty z większą koncentracją na kontroli lub opodatkowania z ekonomicznego lub legislacyjnego punktu widzenia. W szóstym semestrze student kończy praktyczny semestr (staż) lub zdobywa doświadczenie za granicą. Oczywiście doradzamy studentom w zakresie dostępnych możliwości i udzielają wsparcia przy wyborze właściwej opcji, szczególnie w odniesieniu do semestru za granicą. Siódmy i ostatni semestr przeznaczony jest na pracę magisterską. W tym miejscu uznajemy również znaczenie bliskości do praktycznych doświadczeń i współpracy z firmami z sektora prywatnego. Ponadto w kursach blokowych nadają niezbędne umiejętności do tworzenia końcowych gazet. Kurs jest sfinalizowany kolokwium!

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa