BBA. LLB

Informacje ogólne

Opis programu

Związany z University Law stanie Karnataka i uznane przez Rady Adwokackiej Indii, BBA, LL. B. Kurs jest połączeniem nauki administracji Prawa i Biznesu. Kurs został zaprojektowany specjalnie z myślą, aby wyposażyć absolwentów ze zrozumieniem zasad prawnych i zarządzania, tak aby uzyskać wyraźną przewagę w ich karierze zawodowej.

IFIM Prawo College Oferuje kształcenie na światowym poziomie poprzez pielęgnowanie wartości ludzkich i etyka, i przekazywania wiedzy, która kładzie nacisk na umiejętności życiowych. W żywi College i obsługuje unikalny system edukacji skonstruowane programy studiów Uniwersytetu Prawo stanie Karnataka, łącząc założenia doskonałości akademickiej i profesjonalizm. Szkoła jest dumna ze swojej uprzywilejowanej atmosferę akademickiego, który zapewnia najwyższą wsparcia uczenia zasobów dla osiągnięcia optymalnych efektów kształcenia. To rozpowszechnia jakości kształcenie studentów do rozwijania ich osobowości, w celu poprawy jakości życia oraz do ich obywateli godne. Proces nauczania-uczenia się jest wykonana z wysokiej klasy z zespołem wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych i dedykowanego wydziału. Ponadto, student-centered pedagogika jest praktykowane ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania ICT w procesie nauczania-uczenia się. Kursy Bridge, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i coachingu naprawcze stanowią naszą wyraźną dodatkową zdrowotnej dla postępów w nauce naszych uczniów.

Na IFIM Law College w programie nauczania, opieki rodzicielskiej oraz pedagogika stanowią zasadnicze czynniki, które kształtują uczniów do ich karierę.

Kluczowe cechy:

  • Współczesna i postępowy program nauczania.
  • Nacisk na empirycznej nauki.
  • Dostarczone przez dokonany wydziału.
  • Rozbudowane interakcje z luminarzy prawnych, praktykujących prawników i sędziów.
  • State-of-the-art infrastruktury.
  • Moot tenisowe i regularne wizyty w sądach-w-sesji.
  • Światowej klasy biblioteki i centrum komputerowe z cyfrowych zasobów prawnych.
  • Praktyki możliwości i ułatwień umieszczenie w finale renomowanych firm i kancelarii prawnych.
  • Placówka Hostel wyłącznie dla chłopców i dziewcząt.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

We guide students to engage their inner motivation, independence and self-confidence that will enable them to reach their full potential and, to become competitive from within.

We guide students to engage their inner motivation, independence and self-confidence that will enable them to reach their full potential and, to become competitive from within. Pokaż mniej