BBA-LLB (z Hons)

Innowacyjny zintegrowany poczęta 5 lat BBALL.B. (Z wyróżnieniem) Studia o programie ITM Law School integruje naukę prawa z zarządzania w trybie semestr na zwiększenie zatrudnienia ITM Studentów Prawa i na bezstresowe edukacji prawnej w dobie specjalizacji i super przedmiotów specjalistycznych. Ten pięcioletni program daje studentom podstawy intelektualne do nauki prawa, i daje im możliwość skupienia swoich badań na obszarach szczególnego zainteresowania poprzez zaawansowane zajęcia, kliniki, sądy Moot i pisania projektów.

ITM Law School przyjęła "metodę kliniczną" na wystawienie "ucznia do rzeczywistych problemów nękających go z rzeczywistymi ludźmi, którzy są w rzeczywistych problemów". Poprzez kursy klinicznych studenci ITM Law School narażone są nie tylko umiejętności prawniczych, ale także podstawowych wartości zawodu prawnika: Zapewnienie właściwej reprezentacji; promowanie sprawiedliwości, uczciwości i moralności; kontynuuje doskonalenie zawodu; i profesjonalny samorozwoju.

Znalezienie pracy po ukończeniu studiów jest prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza gdy nie ma żadnego doświadczenia zawodowego. Ironią jest: zdobycie doświadczenia zawodowego trzeba najpierw dostać pracę. Uważamy, "Praktyki" jako jedyne rozwiązanie tego. Stąd staż w ITM Law School jest obowiązkowe i jest główną strategią dla poprawy "zatrudnialności" naszych studentów.

Staż ITM Law School jest obowiązkowe dla każdego ucznia BBALL.B. (Z wyróżnieniem) Studia o programie. Studenci ITM Law School dostanie pozazdroszczenia możliwości stażysta w różnych instytucjach / Kancelarie prawne / Sądy / Banki / MNC / Firmy ubezpieczeniowe, itp., i stażysta z wybitnych prawników i sędziów. Kalendarz akademicki oraz program stażowy ITM Law School są zaprojektowane bardzo starannie, aby zapewnić, że studenci ITM Law School będą miały przewagę nad studentów studiujących w innych szkołach prawniczych.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w ITM University, School of Law »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lipiec 2019
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa