Studia w Austria - Odkryj możliwości studiowania w Austria

Studia w Austria

O Austrii
Znajduje się w Europie Środkowej i graniczy z kilku krajów, które obejmują Włochy, Niemcy, Czechy i Szwajcarię, republika federalna Austrii jest parlamentarna, pół-prezydencki demokracja przedstawicielska składający się z dziewięciu krajów związkowych. Obecnie jednym z najbogatszych krajów w Europie i na świecie, Austria ma doskonały standard rankingu dziennym na Human Development Index. Bundespräsident (prezydent federalny) jest "głowa państwa " i wybrany zgodnie z wynikami głosowania powszechnego. Kanclerz (przewodniczący rządu federalnego) jest powoływany przez Bundespräsident i posiada moc podobną do Wiceprezes. Austria 's prawnej prywatnego systemu i prawa karnego są praktykowane głównie przez prawników pracujących indywidualnie lub z firmą w Austrii.Prawo prywatne i handlowe dotyczy spraw sądowych cywilnych zatrudnienia i jest regulowane przez Allgemeine Buergerliche Gesetzbuch, kompleksowy kodeks prawny, który, choć decydujący, nie zawsze jest prawnie wiążący w niektórych sporach. Wiele z zasad prawa prywatnego Austria 's pochodzą z prawa rzymskiego, takich jak zasada wolności osobistej lub Privatautonomie i Konsensprinzip, zleceniodawcy konsensusu. Inne aspekty austriackiego prawa prywatnego obejmują zdolność do czynności prawnych, umów, czynów niedozwolonych i partnerstw biznesowych. Prawnicy karne w Austrii musi działać przy pewnych podstawowych zasad, które kierują spraw prowadzonych przez prokuratorów i wiąże jury, sędziów i sędziów. Obejmuje to "" sprawiedliwego procesu dogmat promującego uniewinnienie nikogo oskarżonej o popełnienie przestępstwa, jeśli istnieje wątpliwości co do winy oskarżonego 's na końcu procesu.Ustalenia i wyroki są zawsze głosił w imieniu Republiki Austrii, z wyróżnieniem dokonanych między sądami zwykłych jurysdykcjach oraz sądy / trybunałów zajmujących się sprawami prawnymi dotyczącymi prawa publicznego. Verfassungsgerichtshof (Austria 's Trybunał Konstytucyjny) chroni prawa obywatelskie obywateli austriackich i zapewnia, że ​​badania i decyzje są zgodne z wytycznymi zawartymi w Konstytucji austriacki. Jednak, Oberster Gerichtshof (sąd najwyższy) jest najpotężniejszym sąd austriacki, który rozpatruje sprawy karne i cywilne, które zostały wyczerpane wszystkie inne trasy.
Studiować prawo w Austrii
Zarabianie Law Degree w Austrii austriackie uniwersytety i szkoły prawa zaoferowania szeroką gamę Bachelor of Law (LLB) i Masters prawa (LLM) programów, które ułatwiają specjalizujących się w danej dziedzinie prawa. Wejście do programu LLM wymaga studenci najpierw uzyskać licencjat z prawa (LLB) i osiągnąć wysokie oceny podczas gdy zarobki ten stopień. Wszystkie praktykujących prawników w Austrii muszą być członkami ABA (austriacka Bar Association), organizacji, która nadzoruje wszystkie sprawy dyscyplinarne dotyczące prawników cywilnej lub karnej. Uczniowie będą musieli ukończyć uznanej austriackiej szkoły prawa i wypełniać program szkolenia staż lub Clerkship składający się z co najmniej pięciu latach legalnej pracy, zanim będą mogły przystąpić do egzaminu bar i uzyskanie członkostwa w ABA. Ile to kosztuje, aby studiować prawo w Austrii? Austria 's uczelnie publiczne pobierają opłaty za czesne semestralnego.Wysokość tej opłaty zależy od tego, czy uczeń jest austriacka lub z innego kraju Unii Europejskiej. Na przykład, studenci z Unii Europejskiej są uważane za wymianę studentów (studierendes Ordentliche), którzy często są zwolnione z płacenia opłaty semestralne, ale są niezbędne do zapłacić około 20 euro w związku studentów uniwersytetu 's. Studenci spoza UE są płacić więcej za semestr. Dodatkowo, Austria oferuje również możliwości stypendialne dla studentów z krajów mniej rozwiniętych, które obejmują większość krajów Afryki, Afganistanu i Bangladesz. Po raz kolejny, opłaty wahają się od jednej uczelni do drugiej. Przeczytaj więcej o uniwersytetach w Austrii tutaj i skontaktuj szkół prawa bezpośrednio na Lawstudies.
Uniwersytety w Austria

Uniwersytety w Austria

Fakty o Austria

Austria zawiera wiele górzystym terenie Alp Wschodnich (około 75% powierzchni). W kraju jest wiele zaśnieżone pola, lodowce, i snowcapped szczyty, najwyższy jest Grossglockner (12.530 ft, 3819 m). Dunaj jest głównym rzeki. Lasy i lasy zajmują około 40% powierzchni. Obecnie Austria jest demokracją parlamentarną przedstawiciel obejmujący dziewięć krajów związkowych. Stolica i największe miasto, o liczbie ludności przekraczającej 1.700.000, jest Wiedeń. Austria jest jednym z najbogatszych krajów na świecie, o nominalnym PKB na mieszkańca 46.330 dolarów.


Stolica: Wiedeń
Oficjalne języki: niemiecki
Ustrój: republika parlamentarna Federalna
Liczba mieszkańców: 8414638
Produkt krajowy brutto: 359 dolarów.021000000000
Waluta: Euro (€)
Strefa czasowa: (UTC 1)