The University of New Hampshire School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of New Hampshire Szkoły Prawa

University of New Hampshire Szkoły Prawa ma wieloletnią światową reputację nauczania prawników w naukowo rygorystyczne, wspomagające i współpracy środowiska nauki. Podejście oparte na praktyki edukacji prawnej, wraz z naszej szerokiej i innowacyjnej programu, zapewnia, że ​​absolwentów gotowy stać się liderami w swojej dziedzinie.

W edycji 2015 w Ameryce przez najlepszego absolwenta szkół US News & World Report, Prawo UNH została Nr 93. Stawia to ustawę Unh wśród 100 najlepszych szkół prawniczych w kraju. W specjalności rankingu US News, Prawo UNH ponownie został nazwany najlepsze szkoły 10 prawo do badania prawa własności intelektualnej. Prawo UNH kontynuuje tradycję Franklin Pierce Law Center bycia rankingach szkół IP każdego narodu i każdego roku od rankingi szkół prawa specjalnych rozpoczął w 1992 roku.

Curriculum

University of New Hampshire School of Law oferuje stopnie podyplomowe dla prawników (LL.M.) I nie-prawników (Programy magisterskie) W trzech wyspecjalizowanych dziedzinach prawa: własności intelektualnej, handlu i technologii i międzynarodowego prawa karnego i wymiaru sprawiedliwości. Te stopnie mogą być zakończone w obu mieszkaniowej, online, lub w ograniczonym programem mieszkaniowym, w zależności od wybranego stopnia.

Teraz nasze stopni międzynarodowego prawa karnego i wymiaru sprawiedliwości są dostępne w Internecie, a nasi stopni własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem w prawie patentowym są dostępne zarówno w trybie online, w ograniczonej formie pobyt.

W naszym ograniczonym programem mieszkaniowym, studentów zapisać się na semestr zimowy w pobytu w szkole prawniczej. Po zakończeniu semestrze zimowym, student jest wtedy w stanie wrócić do domu, aby zakończyć wymagania stopnia w Internecie jako albo w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu studenta. Ta opcja pozwala na studentów doświadczyć krótszy pobyt w USA i nadal ukończyć dyplom ze zindywidualizowanym planem. Studenci mają możliwość żyć i uczyć się w USA na jeden semestr i obniżyć swoje koszty utrzymania zasadniczo od powrotu do domu, aby ukończyć poziom.

Procedura aplikacji

Kandydaci do przyjęcia do naszych dwóch programów mieszkaniowych dla własności intelektualnej lub handlu i technologii mogą składać wnioski za pośrednictwem aplikacji on-line albo Law Unh lub za pośrednictwem aplikacji LSAC. Instrukcje dotyczące aplikacji są dostępne na naszej stronie internetowej. Wymagania aplikacji zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy; Opłata za złożenie wniosku; Oficjalne rekordy akademickich; dwa listy polecające; Prywatny komunikat i CV lub CV. Skarżący międzynarodowe muszą również przedłożyć dowód znajomości języka angielskiego. Kandydaci do przyjęcia do naszych programów internetowych w własności intelektualnej lub międzynarodowego prawa karnego i wymiaru sprawiedliwości oraz ograniczonego programu mieszkaniowego w własności intelektualnej (z naciskiem na amerykańskim prawem patentowym) muszą składać wnioski za pośrednictwem naszej aplikacji online.

Lokalizacja

University of New Hampshire Szkoły Prawa znajduje się w Concord, New Hampshire. Miasto jest tylko jedna godzina i 15 minut od centrum Bostonu, i mniej niż godzinę drogi od nadmorskiej New Hampshire, White Mountains i malowniczych jezior regionu.

Montreal i Nowy Jork mają po około pięciu godzin jazdy samochodem. Manchester Boston Regional Airport (MHT), znajduje się około 20 km od UNH School of Law, oferuje usługę strumieniowego do miejsc w krajowych i międzynarodowych na większości dużych linii lotniczych. Autobusy pozostawiając prawie godzinę może łączyć się z Bostonu i Logan Airport.

Wielu studentów mieszka w pobliżu kampusu w osobliwy, starszych domów podzielonych na jednym i dwoma sypialniami. Różnorodność typów mieszkań i ustaleń są dostępne w bliskiej odległości od szkoły. Ponad 60 procent naszych uczniów mieszka w odległości spaceru, 75 procent mieszka w aglomeracji Concord, podczas gdy 25 procent dojazdy. Concord jest zwarta, znośny miasto. New Hampshire jest konsekwentnie zidentyfikowane jako jeden z najbardziej znośny stanów w kraju.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

LLM and Master Program in Commerce and Technology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Concord

[+]

[-]

LLM and Master Program in Intellectual Property

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2016 Stany Zjednoczone Concord + 1 więcej

[+]

[-]

Program LLM I Magister Międzynarodowego Prawa Karnego I Wymiaru Sprawiedliwości

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat September 2016 Stany Zjednoczone Concord + 1 więcej

Program jest idealny dla praktykujących prawników, specjalistów, studentów i naukowców w dyplomatycznych, wymiaru sprawiedliwości, organów wojskowych i prawa społeczności na całym świecie. [+]

LLM i Program Master in International Criminal Law i Sprawiedliwości Globalizacja handlu, terroryzm, prawa człowieka i prawa karnego w ciągu ostatnich trzydziestu lat przygotowała międzynarodowego prawa karnego krajobraz znacznie szerszy zakres i o wiele bardziej złożony wachlarz podmiotów instytucjonalnych. Narody poszerzamy zasięg swoich krajowych ustawach karnych, Międzynarodowego Trybunału Karnego i specjalne trybunały zostały utworzone, i konwencje ONZ, z dwustronnych i wielostronnych traktatów, są coraz powszechniejsze. University of New Hampshire School of Law w programie Prawa i Sprawiedliwości Międzynarodowej Karnego (ICLJ) odnosi się do tych zmian. Program jest idealny dla praktykujących prawników, specjalistów, studentów i naukowców w dyplomatycznych, wymiaru sprawiedliwości, organów wojskowych i prawa społeczności na całym świecie. Program obejmuje kursy prawa koncentruje się na międzynarodowych przestępstw krajowych z międzynarodowymi implikacji, które obejmują takie zagadnienia, jak zbrodnie własności intelektualnej, międzynarodowej przestępczości białych kołnierzyków i cyberprzestępczości. Mistrz i LL.M. Stopnie są dostępne wyłącznie w trybie online Wstęp w sierpniu i styczniu Mistrz wymaga 30 kredytów LL.M. wymaga 24 kredytów W pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy dostępny Koniec musi zakończyć stopnia w ciągu 12 miesięcy W niepełnym wymiarze godzin musi zakończyć stopnia w ciągu 3 lat Stosuje się naszej stronie internetowej [-]