Northcentral University (NCU)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Northcentral Uniwersytet

Northcentral Uniwersytet został założony w celu zapewnienia dostępności, wysokiej jakości, online, stopnie naukowe do profressionals roboczych. W regionie akredytowanych, online, uczelni, studentów UMK zaprasza na całym świecie, koncentrując się na doktorskich i magisterskich studiów w szkołach Przedsiębiorczości i Zarządzania technologii, edukacji, psychologii i małżeństwa i Nauk rodzinny. UMK wykorzystuje One-to-One nauczania Model - jeden uczeń sparowany z członkiem wydziału doktorskiej 100% w każdym UMK oczywiście - do stworzenia bardziej spersonalizowane edukacji dla dorosłych studentów, którzy podzielają pasję do doskonałości w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

Northcentral Uniwersytet jest regionalnie akredytowanych uczelni realizacji programów w Internecie Mistrza i doktoranckie w biznesie, edukacji, psychologii i terapii rodzinnej małżeństwa i do specjalistów pracujących na całym świecie. Przejść do wyższego stopnia z UMK i zwiększyć swoje umiejętności rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia i refleksyjnie, prowadzenia badań i skutecznego porozumiewania się w dzisiejszym różnorodnym środowisku globalnym. Dowiedz się, co ponad 7000 uczniów - a tysiące udanych absolwentów już wiesz - Northcentral Uniwersytet pracuje dla profesjonalistów pracujących.

Misja

Uniwersytet kształci specjalistów Northcentral na całym świecie i stanowi dostępną możliwość zarabiania amerykańskiego regionie akredytowanych stopnia. Northcentral mentorzy uczniowie jeden do jednego z wykładowców akredytowanych przez bardzo zaawansowanych zasad udzielania. Northcentral zobowiązuje się pomóc studentom osiągnięcie naukowo i stać się cenne przyczyniają się do ich społeczności, a w swoich zawodach.


Wizja

Northcentral University jest premier absolwent uniwersytetu online i światowym liderem w dostarczaniu bezprecedensowy dostęp do US regionalnie akredytowane studia wyższe.

Northcentral Uniwersytet jest regionalnie akredytowane przez WASC Senior College i University Komisji (WASC). 985 Atlantic Avenue, Suite 100, Alameda, CA 94501 1.510.748.9001, www.wascsenior.org.

Northcentral Uniwersytet stara się umożliwić studentom dokonywanie świadomych wyborów dotyczących ich akademickiego wyboru programu poprzez ujawnień do potencjalnych studentów w przejrzysty, terminowy i zrozumiały sposób. Odwiedź www.ncu.edu/GE~~dobj aby uzyskać więcej informacji.

Aktywne programy i specjalizacje mogą się różnić. Prosimy o kontakt z KIK dla obecnych programów i specjalizacji oferty.

Klikając (Zatwierdź, Kontakt itp) Rozumiem, że Northcentral może skontaktować się ze mną poprzez e-mail, telefon lub sms dotyczące programów gdzie wyrazili zainteresowanie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

MBA Criminal Justice (online)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Prescott

Ten Criminal Justice specjalizacji ma na celu pomóc w rozwoju zaawansowanych kompetencji i możliwości analityczne potrzebne do zarządzania i przywództwa pozycji w zakładach karnych, [+]

MBA Criminal Justice (Online)

 

Ten Criminal Justice specjalizacji ma na celu pomóc w rozwoju zaawansowanych kompetencji i możliwości analityczne potrzebne do zarządzania i przywództwa pozycji w zakładach karnych, egzekwowanie prawa i systemu sądowego. Zyskasz unikalny wgląd w operacyjnej i organizacyjnej strukturze agencji policyjnych i dowiedz się pojęć stosowanych do ustawienia ścigania. Będziesz także zbadać dynamiczny charakter globalnej sieci łączącej różne wielokulturowej tradycji prawnych i kodów, zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej, a ich związek z działalnością przestępczą, odpowiedź egzekwowanie prawa, etyki i system prawny. Jako absolwent, można znaleźć profesjonalnych możliwości zatrudnienia w organy ścigania i prywatne firmy ochroniarskie. Czesne Na Uniwersytecie Northcentral, jesteśmy dumni z bycia całkowicie przejrzyste, jeśli chodzi o czesne. My przyjęliśmy all-inclusive modelu czesnego, który daje koszt swojego Mistrza Business Administration czesnego i opłat w jednym płaskim * stopy programu. Jedyny dodatkowy koszt ponad cenę programu MBA jest książek.Dowiedz się więcej o kosztach MBA UMK poniżej: ... [-]