INTI International University & Colleges, Malaysia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studia na INTI International University i INTI International Colleges dzisiaj przynosi korzyści, które pochodzą bezpośrednio z siłą sieci Uniwersytetów laureata Międzynarodowego. Sieć Laureat jest największą i najszybciej rozwijającą się globalną sieć prywatnych uczelni, które posiada także byłego prezydenta USA Billa Clintona jako Honorowego Kanclerza. Oznacza to, że INTI oferuje naszym studentom światowej klasy edukacji, który jest jednocześnie dostępne i niedrogie. Dowiedz się więcej o INTI klikając na jeden z poniższych linków.

INTI Międzynarodowy Uniwersytet 's wybudowany campus stawia uczniów w idealnym stanie umysłu dla edukacji, które będą inspirować i pleśni młode umysły do globalnych obywateli.Położony na terenie 82 hektarów ogrodu, rozległy kampus znajduje się w Putra Nilai, zaledwie 45 minut od stolicy Malezji s '- Kuala Lumpur, oferuje wszystkie udogodnienia, studenci będą musiały, tak jak zanurzyć się w ich edukację, natomiast coraz międzykulturowe doświadczenie edukacyjne. Od doradztwa i stypendia dla multimedialnej Learning Resource Centre, Wi-Fi w całym kampusie, a na olimpijski basen, kampus stanowi idealne środowisko, aby pomóc studentom za najlepsze mogą one być.


Przejście do życia uniwersyteckiego może nie być łatwe dla każdego, ale jest droga, że wszyscyprzejdzie w pogoni za lepszej jakości edukacji. Życie Uniwersytet jest także czas zdobywania bezcenną wiedzę i doświadczenie, które wzbogaci cię w podróż ku dojrzałości.
Jak rozpocząć ekscytującą życia uniwersyteckiego, INTI Międzynarodowy Uniwersytet (INTI jm) oferuje jedne z najbardziej prestiżowych i kariera ukierunkowana programów w kraju. Studenci INTI jm dostać się do wyboru z niezwykłym zakresie ustalonych programów MQA akredytowanych.Ponadto, z silnym współpracy z laureatem Uniwersytety międzynarodowe obejmujące na 4 kontynentach, przynosi Ci się, że przywództwo, najlepszych praktyk najwyższej akademickiej talentów i zasobów z całego świata. Ta unikalna pozycja pozwala na uzyskanie najlepszego międzynarodowego doświadczenia edukacyjnego.


 

Ta szkoła oferuje programy z:
  • English

Widzieć LLB »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

LLB

Licencjat - Prawo

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2017 Malezja Kuala Lumpur

Stopień Prawo otwiera swoje drzwi do wielu możliwości.Chociaż może to prowadzić do trudnych kariery adwokata lub adwokata [+]

Licencjat - Prawo

Stopień Prawo otwiera swoje drzwi do wielu możliwości. Chociaż może to prowadzić do trudnych kariery adwokata lub adwokata, twoja umiejętność analizowania, rozumu, negocjować i komunikować się z ludźmi z różnych środowisk mogą być również wykorzystywane do Excela w większości innych ścieżek kariery.

 

Nasz program Prawo łączy zasoby prestiżowych uniwersytetów brytyjskich daje wysoki poziom naukowy programu nauczania, dostęp do doświadczonych wykładowców i naukowców, w dokładne szkolenie praktyczne i wiele innych.

 

 

Prestiżowe brytyjskie partnerstwo uczelni

Nasza Klasa UK Program Transferu (ustawa) oferuje możliwość zarabiania na studia prawnicze z jednym z naszych prestiżowych uczelniach partnerskich w Wielkiej Brytanii, który obejmuje University of Liverpool, University of Leeds i Cardiff University.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
INTI International University
Persiaran Perdana BBN,
Putra Nilai

Batu Pahat, 71800 MY
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
INTI International College Subang
3, Jalan SS15/8
Subang Jaya

Batu Pahat, 47500 MY
Adres lokalizacji
INTI International College KL
Menara KH
Jalan Sultan Ismail

Batu Pahat, 50250 MY
Adres lokalizacji
INTI International College Penang
1-Z,Lebuh Bukit Jambul

Batu Pahat, 11900 MY