Reeves College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od 1961 roku Reeves College otworzył świat możliwości i szkolenia dla uczniów poprzez edukację i szkolenia. Z biegiem lat, kolegium zdobył renomę do pielęgnacji wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów. Nasze programy dyplom kariery pomóc studentom w rozwoju umiejętności potrzebnych do uruchomienia biznesu i kariery opieki zdrowotnej. Departament Naukowcy rozwija program w porozumieniu z biznesu i społeczności opieki zdrowotnej w celu zapewnienia, że absolwenci sprostać obecnym wymaganiom przemysłu.


Pracowników uczelni i wydziału Rozumiem, że studenci chcą kwalifikacji pracodawców popytu i dążyć do zapewnienia im szkoleń i rozwoju umiejętności dla sukcesu zawodowego. Każdy program pociągów osób do korzystania z najnowszych aplikacji, oprogramowania i technik w swojej dziedzinie nauki. Ponadto programy są oferowane na podstawie modułowej, tak aby uczniowie uczą jednego przedmiotu w czasie i w sposób progresywny.


członków Wydziału Reeves College są realizowane instruktorów i wykwalifikowanych specjalistów, których wiedza i doświadczenie w swoich dziedzinach nauki zwiększyć doświadczenie w pracy i miejsce w klasie.

&nbsp

ZAKŁAD BIZNES - wydziału w Departamencie Handlu i hotelarstwo są realizowane instruktorów i doświadczonych profesjonalistów. Ich doświadczenie i wiedza pomoże rozwijać wymagane umiejętności, że zapotrzebowanie pracodawców. Małe klasy instruktorów pozwalają spędzać więcej czasu z tobą na podstawie 1 na 1, co gwarantuje, że otrzymasz wysokiej jakości edukacji.


WYDZIAŁ ZDROWIA - w Zakładzie Opieki Zdrowotnej są zorientowane, przemysł doświadczonych profesjonalistów, którzy są w pełni zaangażowane, które pomogą Ci stać się wykwalifikowanych i wszechstronny lekarza. Wydziału Plus silne relacje zrobiliśmy w środowisku służby zdrowia pomoże nam dotrzymać kroku potrzeb rynku i zmian w tej dziedzinie.


Katedra Technologii - Katedra Technologii specjalizuje się w dostarczaniu Państwu bardzo kompleksowego podejścia do kariery zawodowej związanej z technologią. Nasi instruktorzy korzystać z najbardziej aktualnych aplikacji i oprogramowania praktycznych technik w celu zapewnienia, że pojawią się poszukiwane na rynku umiejętności, które działają w "prawdziwego" świata.


Plus za darmo modernizacji kursy po przejściu, zapewnia zawsze będziesz popytu.

&nbsp

&nbsp

Wartość Propozycje

&nbsp

1. Albertans 49 lat szkolenia dla biznesu, technologii i Ochrony Zdrowia kariery Care pokrewnych.


2. Przyspieszona, rynkowe programów szkolenia studentów w ciągu kilku miesięcy wejść na konkurencyjnym rynku pracy.


3. Praktyczne szkolenie pomaga rozwijać umiejętności absolwentów użyje siły roboczej.


4. Instruktorzy są również w branży doświadczonych praktyków w dziedzinie uczą.


5. Troskliwą ze względu na małą liczebność klas. Studenci mają więcej interakcji z instruktorów.


6. Karierze zawodowej i zatrudnienie Usługi dostępne, aby pomóc studentom w trakcie realizacji programu i po skończeniu studiów do wyszukiwania i znaleźć pracę w wybranej dziedzinie kariery.


7. Miejsca w Calgary, Edmonton, Lethbridge i Lloydminster.


Widzieć Kurs »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kurs

Dyplomy Rekrutacja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 65 tygodnie Kanada

Program ten dyplom Paralegal jest odpowiedni dla osób bez wykształcenia, którzy sekretariatu szukasz ekscytującej kariery w dziedzinie prawa. Paralegals, znany jako prawna Asystenci są dobrze płatnej i bardzo poszukiwane. [+]

Praca w zawodu prawniczego wysokiego statusu i satysfakcję. Program ten dyplom Paralegal jest odpowiedni dla osób bez wykształcenia, którzy sekretariatu szukasz ekscytującej kariery w dziedzinie prawa. Paralegals, znany jako prawna Asystenci są dobrze płatnej i bardzo poszukiwane. Program ten jest intensywny i obejmuje zarówno umiejętności administracji biurowej i wiedzy potrzebnej do pracy w zawodzie prawniczym. W Paralegal, absolwent niezbędne członek zespołu kancelarii i ten program dostarcza wszystkich niezbędnych szkoleń, aby odnieść sukces w tej roli.

 

 

Cele programu

 

Program ten umożliwia studentom zaawansowanych gra na instrumentach klawiszowych, transkrypcji i umiejętności komputerowych (Word, Excel, Access, PowerPoint oraz Outlook) i kształci studentów w istotnych obszarach komunikacji biznesowej, obsługi klienta i zatrudnienia. Obszarach prawnych podlegają między innymi zrozumienie kanadyjski system prawny, strukturę sądu, prawa, procedur i praktyk w nowoczesnym biurze prawnym, testamentów i nieruchomości, nieruchomości i przeniesieniem, korporacyjnych i prawa handlowego, cywilnego postępowania sądowego, prawa rodzinnego, prawa karnego i dowodów , prawo gospodarcze, czynów niedozwolonych, umowy, prawo ubezpieczeniowe, pieniądze i zbiór procedur, badań prawnych i rozmowy i prawa własności intelektualnej. ... [-]


Prawnego Asystentów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 43 tygodnie Kanada

Prawna Asystenci administracyjni, znany również jako prawne sekretarzy, są jednymi z najwyższych wypłaconych w dziedzinie administracji biurowej. Ten program jest bardzo intensywny i obejmuje wiele aspektów zawodu prawnika. [+]

Praca w zawodu prawniczego wysokiego statusu i satysfakcję. Ten program jest odpowiedni dla osób bez wykształcenia, którzy sekretariatu szukasz ekscytującej kariery w dziedzinie prawa. Prawna Asystenci administracyjni, znany również jako sekretarzy prawnych, są wśród najlepiej zarabiających w dziedzinie administracji biurowej. Ten program jest bardzo intensywny i obejmuje wiele aspektów zawodu prawnika. Jako asystent prawny administracyjne, absolwent niezbędne członek zespołu kancelarii i ten program dostarcza wszystkich niezbędnych szkoleń, aby odnieść sukces w tej roli. Absolwenci mogą zdecydować się na drabinie do Programu Dyplom Paralegal.

 

 ... [-]


Filmy

Reeves College Graduate Reflections: The Reeves College Family

Get Started at Reeves College Right Now!

Kontakt
Adres lokalizacji
Reeves College
Calgary City Centre Campus
200-206 7th Avenue SW,

Calgary, Alberta, T2P 0W7 CA
Adres lokalizacji
Reeves College
Calgary North Campus
111-2323 32nd Ave NE,

Calgary, Alberta, T2E 6Z3 CA
Adres lokalizacji
Reeves College
Edmonton City Centre Campus
620-10310 Jasper Avenue,

Edmonton, Alberta, T5J 2W4 CA
Adres lokalizacji
Reeves College
Lethbridge Campus
435 5th Street South(lower level),

Lethbridge, Alberta, T9V 2A1 CA
Adres lokalizacji
Reeves College
Lloydminster Campus
103-5704 44th St.

Lloydminster, Saskatchewan, T9V 2A1 CA