CDI College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W CDI College, mamy pomagać uczniom budować swoją karierę ponad 40 lat! Z premier programów w biznesie, technologii i opieki zdrowotnej, w treningu CDI zapewni solidne podstawy umiejętności, które pomogą w uruchomieniu znaczącej kariery.


Po rozpoczęciu studiów, staniecie się świadomi tego, jak nasz proces uczenia się pobudzi, zaangażowania i wyzwanie do osiągnięcia sukcesu. Będziesz budować imponujący zestaw umiejętności w dziedzinie badań, a także zdobyć doświadczenie interpersonalne, które pomogą Ci sukces.


Nasze programy są zaprojektowane w celu uwzględnienia wymagań pracodawców w wybranej dziedzinie kariery. Przez całe studia, będziesz pracować w sposób, który spowoduje odbicie tego, co znajdziecie w miejscu pracy. Po zakończeniu programu będzie gotowy do rozpoczęcia swojej kariery.
A zespół wsparcia w kampusie jest przeznaczona na pomoc na każdym etapie drogi. Wszyscy jesteśmy tu z jednego powodu -! Z naszego sukcesu procesu przyjmowania przez prawo na nasze wsparcie zatrudnienia po ukończeniu szkoły, staramy się zapewnić Państwu wiadczenia edukacyjnego. Jest to poświęcenie, które daje naszym absolwentom przewagę konkurencyjną w miejscu pracy.


Szkoły Biznesu - biznes są wymagane specjalistów w każdej dziedzinie zatrudnienia. Skuteczny w CDI School of Business, nasi uczniowie uczą się kluczowych aspektów biznesowych, które mogą być stosowane do prawie każdej branży. CDI School of Business zapewni Ci narzędzia do osiągnięcia sukcesu w świecie biznesu. Otworzy się siły roboczej z szerokiej gamy możliwości kariery w zasięgu ręki, w tym administracji, zarządzania biurem, zasobów ludzkich, pomocy księgowych i marketingowych. CDI Kolegium dawna dostarcza wykwalifikowanych profesjonalistów dla pracodawców. Nasz program nauczania odzwierciedla potrzeby biznesu i jesteśmy zobowiązani do co daje umiejętności, rozwój kariery zawodowej.


School of Technology - zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów IT rośnie w celu zaspokojenia potrzeb wiodących pracodawców. W CDI School of Technology, oferujemy naszym studentom uznanych w branży, koncentruje się program, który wykorzystuje najnowsze oprogramowania i sprzętu komputerowego. Niezależnie od tego czy realizują nową ścieżkę kariery lub modernizacji swoje umiejętności, można mieć pewność, w edukacji CDI. Studenci tej ekscytującej dziedzinie są duże zapotrzebowanie na specjalistyczne szkolenia w ich sieci, programowanie, aplikacji internetowych i pomocy komputera. Po ukończeniu studiów, może z powodzeniem konkurować na stanowiska takie jak Computer Techników Web projektantów, specjalistów techniczna i Help-Desk rozwiązywania problemów.


SZKOŁA ZDROWIA - Nie tylko służby zdrowia jednego z najbardziej dochodowych kariery, ale to także jeden z najbardziej popytu! Obecne wyzwanie opieki nad starzeniem się społeczeństwa stworzył pilną potrzebę szkolenia pracowników służby zdrowia. CDI College specjalizuje się w kształcenie studentów na satysfakcjonujące możliwości w dziedzinie opieki zdrowotnej. Jako jeden z największych uczelni prywatnej opieki zdrowotnej w Kanada, konsekwentnie przyciągnąć różne grupy ludzi, którzy chcą podnieść swoje kariery, tak jak ty. Łączymy uznany w branży program, jeden-na-jeden instrukcje i pomoc w zakresie znalezienia pracy, aby przygotować się do sukcesu. Nasze programy są przestrzegane i uznanych w branży opieki zdrowotnej. Po ukończeniu studiów można się spodziewać na znalezienie pracy w wielu różnych ustawień i dziedzin pokrewnych, w tym szpitale, gabinety lekarskie, apteki i pracy, wsparcie w domu.

&nbsp

&nbsp

Wartość Propozycje

&nbsp

1. Szkolenia Kanadyjczyków 40 lat dla biznesu, technologii i Ochrony Zdrowia kariery Care pokrewnych.
2. Przyspieszona, rynkowe programów szkolenia studentów w ciągu kilku miesięcy wejść na konkurencyjnym rynku pracy.
3. Praktyczne szkolenie pomaga rozwijać umiejętności absolwentów użyje siły roboczej.
4. Instruktorzy są również w branży doświadczonych praktyków w dziedzinie uczą
5. Troskliwą ze względu na małą liczebność klas. Studenci mają więcej interakcji z instruktorów.
6. Karierze zawodowej i zatrudnienie Usługi dostępne, aby pomóc studentom w trakcie realizacji programu i po skończeniu studiów do wyszukiwania i znaleźć pracę w wybranej dziedzinie kariery.
7. Dwanaście miejsc w całym kraju.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Kurs »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kurs

Administracyjnych Programu Asystent Prawny

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 100 godziny September 2016 Kanada Vancouver Montreal Longueuil Victoria Manitoba + 4 więcej

Program ten - Legal administracyjne Program Asystent jest bardzo intensywny i obejmuje wiele aspektów zawodu prawnika. Uczniowie nie tylko poprawi ich gra na instrumentach klawiszowych i umiejętności transkrypcji. [+]

Program ten - Legal administracyjne Program Asystent jest bardzo intensywny i obejmuje wiele aspektów zawodu prawnika. Uczniowie nie tylko poprawi ich gra na instrumentach klawiszowych i umiejętności transkrypcji, ale otrzymają również praktyczne szkolenie w dwóch głównych programów do przetwarzania tekstu. Studenci będą uczyć się właściwych procedur i terminologii stosowanej w systemie prawnym. Tematyka obejmuje testamentów i nieruchomości, nieruchomości, przedsiębiorstw i prawa handlowego, cywilnego postępowania sądowego, oraz prawa rodzinnego.

 

 

Kariera

Karierę w zawodzie prawnika jest zarówno prestiżowe i satysfakcję. Jako asystent prawny administracyjne, absolwent może być istotny związek pomiędzy prawnikiem a klientem. To ⎯ programu w połączeniu z silnym umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, a profesjonalny i pewny siebie ⎯ postawa przygotowuje absolwentów do kariery zarówno w dużej organizacji prawnej lub małych praktyką prawną. Każdy urząd musi dobrze wyszkolony personel wsparcia .... wyzwań i możliwości, są więc nieograniczone raz zakwalifikowany jako asystent prawny administracyjne ... [-]


Dyplom Asystent Prawny

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2016 Kanada Edmonton Calgary

Z zakresu administracji prawnej jest dynamiczna i wymagająca. Program Asystent prawny CDI Kolegium dadzą Ci wiedzę i umiejętności potrzebne do dobrego funkcjonowania w dowolnej kancelarii. Studenci uzyskać zrozumienie kanadyjskiego systemu prawnego i jego praktyk. Prawo rodzinne, prawo spółek, prawo karne i prawo ogólnie są objęte gwarancją. [+]

Z zakresu administracji prawnej jest dynamiczna i wymagająca. CDI Program Asystent prawny Kolegium dadzą Ci wiedzę i umiejętności należy rozwijać się w każdym biurze prawnym. Studenci uzyskać zrozumienie kanadyjskiego systemu prawnego i jego praktyk. Prawo rodzinne, prawo spółek, prawo karne i prawo ogólnie są objęte gwarancją. Otrzymasz również wiedzę na temat procedur prawnych i praktyk oraz zdobędą praktyczne doświadczenie poprzez umieszczenie praktyka. Absolwenci tego programu pracy w kancelariach prawnych, spółek powierniczych i instytucji finansowych. [-]

Filmy

How to Jumpstart a Career

CDI College Students

CDI College Dental Technician Program

Kontakt
Adres korespondencyjny

CA
Adres lokalizacji
CDI College
789 West Pender St. 200,

Vancouver, British Columbia, V6C 1H2 CA
Adres lokalizacji
CDI College
800 5th Avenue SW, Trimac House, Suite 100

Calgary, Alberta, T2P 3T6 CA
Adres lokalizacji
CDI College,
280 Main St.

Winnpeg, Manitoba, R3C 1A9 CA
Adres lokalizacji
CDI College
416, boul. De Maisonneuve West, 7th floor

Motreal, Quebec, H3A 1L2 CA
Adres lokalizacji
CDI College
11525 23 Ave NW

Edmonton, Alberta, T6J 4T3 CA
Adres lokalizacji
CDI College - Longueuil
1111, rue St-Charles Ouest
bureau 135

Longueuil, Quebec, J4K 5G4 CA
Adres lokalizacji
CDI College - Calgary South
Suite 200, Midnapore Mall - 240 Midpark Way S.E.

Calgary, Alberta, T2X 1N4 CA
Adres lokalizacji
CDI College
Edmonton West
176 Mayfield Commons

Edmonton, Alberta, T5P 4B3 CA
Adres lokalizacji
CDI College Victoria Campus
951 Kings Road

Victoria, British Columbia, V8T 1W6 CA