University Centre of the Westfjords

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Centrum Westfjords jest organizacją non-profit założona w marcu 2005 roku. Ma 40 członków założycieli, w tym wszystkie państwa, instytucji szkolnictwa wyższego. Centrum rozpoczęło działalność w Vestrahús w Ísafjörður w styczniu 2006. W tym samym budynku biura Morskiego Instytutu Badawczego, islandzki Rybołówstwa Laboratories, i islandzkim Snow Avalanche Research Centre, między innymi. Westfjords Rozwoju Regionalnego Centrum znajduje się także tutaj, i wszystkich organizacji reprezentowanych w akcji obiektów budowlanych wspólnej recepcji.

&nbsp

Uniwersyteckie Centrum oferuje charakterze międzynarodowym, interdyscyplinarne studia w przybrzeżnych i morskich Management, który jest w języku angielskim. Program przygotowuje studentów do współpracy z jednym z najbardziej istotnych i ważnych dziś tematów: zarządzanie zasobami naturalnymi i ich wykorzystania. Program uczy się u trzytygodniowych moduels, a każdy moduel jest także oferowana jako krótki kurs określony.

&nbsp

Centrum pomaga również studentów i nauczycieli akademickich spoza obszaru w nawiązywaniu kontaktów w Westfjords. Centrum udziela informacji na temat regionu jako interesującą opcję i obszar badań i wspiera studentów i naukowców w ich pracy nad projektami badawczymi w Westfjords.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Kurs »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kurs

Oczywiście W Prawie Morza

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 tydzień March 2017 Islandia Westfjords

Kurs stanowi wprowadzenie do obowiązującego stanu prawnego podstawowych aspektów prawa morza. [+]

Kurs stanowi wprowadzenie do obowiązującego stanu prawnego podstawowych aspektów prawa morza. Podkreśla wprowadzenie ram 1982 ustawy z Konwencji Morza (LOSC), szczególnie biorąc pod uwagę rozgraniczenia obszarów morskich oraz na wyjaśnieniu najważniejsze prawa i obowiązki państw nadbrzeżnych oraz innych państw w tych obszarach. Efekty kształcenia Po zakończeniu kursu studenci będą: być w stanie odróżnić prawdziwych i fałszywych stwierdzeń dotyczących sposobu ocean- i ocean obszary podłogowe z różnego rodzaju są rozdzielane zgodnie z prawem morza. być w stanie określić prawa i obowiązki państw nadbrzeżnych oraz innych państw w różnych ocean- i ocean powierzchniach. być w stanie zidentyfikować podstawowe aspekty 1982 Konwencji Narodów Zjednoczonych o prawie morza (LOSC), a zwłaszcza jej postanowienia dotyczące wykorzystywania zasobów morskich, żeglugi i innych istotnych tematów. [-]

Filmy

Coastal Management Masters in Iceland - Student Story

Coastal Management Masters in Iceland - Student Activities

Kontakt

University Centre Of The Westfjords

Adres Suðurgötu 12
400 Ísafjörður, Iceland
Strona internetowa http://uwestfjords.is/
Telefon +354 450 3040