Girne American University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Girne American University jest prawdziwie globalny uniwersytet, Stale rozszerza swoją partnerstwa, programy i uczelniach za granicą. W duchu globalizacji, GAU nie ma granic i jest aktywnie obecny w trzech różnych kontynentach; GAU Canterbury - Wielka Brytania, GAU Singapur, USA i GAU GAU Turcja. GAU jest uniwersytet, który zapewnia wysokie standardy kształcenia dla studentów ponad 70 różnych krajów, a także jest pierwszą uczelnią w Tureckiej Republiki Cypru Północnego, który uzyskał akredytację programów akademickich z World Wide uznanych instytucji akredytacyjnych.

Girne American University zapewnia Edukacja model amerykański dla uczniów z misją innowacyjnych, zorientowanych sukcesu i kompatybilnych technologicznie programów akademickich, aby być jednym z najważniejszych uniwersytetów na świecie. GAU jest międzynarodowa uczelnia, która przekazuje ważne wiadomości światu o swoich międzynarodowych uczelniach, programów akademickich, publicznych i projektów zorientowanych systemu edukacji również wyższe.

Najbardziej widoczne dane, które tworzą Międzynarodowy Tożsamość GAU są jej akredytacje i międzynarodowe członkostwo. GAU jest rozpoznawany przez Rada Szkolnictwa Wyższego z Tureckiej Republiki Północnego Cypru i Rada Szkolnictwa Wyższego z Turcji. Wydział biznesu uczelni jest akredytowany przez Międzynarodowe Zgromadzenie Edukacja biznesowe, USA (IACBE) i Rada Unii Europejskiej firm (ECBE).

GAU jest również uznawane przez NARIC (Krajowe Centrum Akredytacji i informacje z Wielkiej Brytanii) co jest ważne dla studentów, którzy podejmą ich edukacji i kariery statek wyższe w Wielkiej Brytanii. Turystyka i hotelarstwo programy są akredytowane przez TedQual. TedQual która działa w ramach Światowej Organizacji Turystyki (WTO). Programy inżynierskie są akredytowane przez jednego z najlepszych nauki i audytu inżynierii i akredytacji instytucji Unii Europejskiej, ASIIN.

Uniwersytet jest członkiem Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów (IAU), Federacja na uniwersytetach w świecie islamu (FUIW), Europejska Federacja na rzecz Rozwoju Zarządzania (EFMD), Rada Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP), lider Szkoły gospody w Europie (Eurhodip), Rada Europejska z międzynarodowych szkół (ECIS), Szkoły Międzynarodowej Rady (WNP), Rady Europejskiej Edukacji Biznesu (ECBE), Europejskiego Stowarzyszenia Edukacji Architektonicznej (EAAE), Międzynarodowego Stowarzyszenia Edukacji i Kształcenia Zawodowego (Iveta) UNESCO. GAU jest członkiem założycielem Konsorcjum Edukacji amerykańskiej (AEC), która jest organizacją międzynarodową, mające na celu wspieranie stosunków między międzynarodowych zakładów z amerykańskiego systemu edukacji. Programy GAU są również rozpoznawane przez Ministerstw Edukacji Wschodniej Europie i USA wraz z Pakistanu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Omanu, Tajlandii, Iranie, Jordanii, Iraku, Libanie, Palestynie, Kirgizji, i wielu innych krajach.

Girne American University posiada globalną tożsamość uniwersytetu, oferuje studentom studiować w międzynarodowych ośrodkach położonych w trzech różnych kontynentach, ma partnerstwa z międzynarodowymi uniwersytetami i kształci w oparciu Chmura i programów kształcenia za granicą.

GAU jest otwarty na innowacje, będzie w dalszym ciągu rozwijać i powiększać bez utraty zasad kształcenia przewidzianych podczas torując drogę do premii.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Turecki

Widzieć LLB » Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Magister Prawa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2017 Cypr Północnej na Cyprze

Program studiów magisterskich są coś dla tych studentów, którzy zdobyli stopień Law licencjata z akredytowanych uczelni i posiadających doskonałą znajomość języka angielskiego. Istnieją dwa programy angielski magisterskich oferowanych w ramach Wydziału Prawa; z których oba mogą być konkurowały ciągu 18 miesięcy ... [+]

magister prawa Program studiów magisterskich są coś dla tych studentów, którzy zdobyli stopień Law licencjata z akredytowanych uczelni i posiadających doskonałą znajomość języka angielskiego. Istnieją dwa programy angielski magisterskich oferowanych w ramach Wydziału Prawa; z których oba są zdolne do rywalizowali w ciągu okresu 18 miesięcy: Master of Laws Master of Laws w prawie międzynarodowym biznesowym Po ukończeniu oferowanych programów, studenci uzyskania "LLM" stopień. Oba programy mistrzowie mogą być wypełnione z lub bez pracy magisterskiej. Jeśli to ma być zakończona z tezą, student jest zobowiązany do podjęcia 8 kursów w sumie. To jest łącznie z czterech podstawowych kursów. Jeśli program Masters ma zostać zakończona bez pracy magisterskiej, student jest zobowiązany do podjęcia w sumie 10 kursów. Te 10 Kursy obejmują cztery podstawowe kursy oprócz Masters Project. Kursy podstawowe są oferowane zarówno dla Master of Laws i Master of Laws w prawie gospodarczym międzynarodowa studentów. Kursy podstawowe Nowoczesne metody researchowych Alternatywne rozwiązywania sporów Pisanie prawna Prawo konstytucyjne porównawcze Przedmioty do wyboru Prawo III i IV UE Prawo międzynarodowe publiczne III III Prawo prywatne międzynarodowe Firma Prawo III Międzynarodowego prawa ochrony środowiska Prawo morskie Międzynarodowych transakcjach handlowych Rozwój polityki publicznej i prawodawstwa Otoczenie prawne Biznesu Arbitraż międzynarodowy Prawo Prawo porównawcze Studenci zarejestrowani w programie Mistrz Międzynarodowy Business Law może zarejestrować się do zajęć fakultatywnych oferowanych przez Wydział Biznesu i Ekonomii; dozwolone Wydział Prawa uzna to za stosowne. Oferty pracy Stopniowanie z programów oferowanych w ramach Wydziału zapewniają szeroki wachlarz możliwości w tym rekrutację emloyment i prowizji w ramach krajowych i instytucji europejskich, doradztwo w ramach organów Państwa i stanowisk specjalistycznych i kierowniczych w ramach zespołów. [-]

LLB

LLB

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2017 Cypr Północnej na Cyprze

LLB w common law zapewnia studentowi TRNC z całości obsługiwane przez pojęć prawnych, stosowanych obecnie na Tureckiej Republiki Cypru Północnego. Podczas gdy większość kursów skupić się na zasadach prawnych występujących w angielskim prawie zwyczajowym, każdy student ma pełny przegląd tych aspektów prawa miejscowego, które są oparte na Continental i systemów kodowania. Studenci GAU znajdują zwykle wykonywać z kredytu w Egzaminy TRNC Bar ... [+]

LLB LLB w common law zapewnia studentowi TRNC z całości obsługiwane przez pojęć prawnych, stosowanych obecnie na Tureckiej Republiki Cypru Północnego. Podczas gdy większość kursów skupić się na zasadach prawnych występujących w angielskim prawie zwyczajowym, każdy student ma pełny przegląd tych aspektów prawa miejscowego, które są oparte na Continental i systemów kodowania. Studenci GAU znajdują zwykle wykonywać z kredytu w Egzaminy TRNC Bar. W ciągu pierwszych dwóch lat, studenci są zobowiązani do podjęcia pięć kursów podstawowych, powszechnie nauczane przez dwa semestry. W trzecim roku studiów LLB, uczniowie muszą podjąć czterech podstawowych kursów, ale są w stanie wybrać swój piąty bieg z dostępnych zajęć fakultatywnych w terminie. Podobnie, w ostatnim roku, studenci będą mieć trzy podstawowe kursy i znowu mają możliwość wyboru zajęć fakultatywnych do ukończenia obciążenie klasy. Program Prawo jest zatwierdzony przez YODAK w Tureckiej Republiki Cypru Północnego. Stopień LLB jest więc zwykle nie są właściwe dla obywateli Turcji, które ma inną strukturę prawną. Nadaje się do wielu międzynarodowych i TRNC studentów zainteresowanych zdobywaniem wiedzy, dla których Wspólna o Prawo i prawa Unii Europejskiej mają znaczenie i wagę. Będziemy oferuje tureckie programy Prawo począwszy od września 2012 dla posiadaczy tureckie obywatelstwo. Oczekuje się, że miejski Prawa Angielskiego i TOEFL uczniowie mają wysoki poziom osiągnięć w języku angielskim. Gdzie mogą być wymagane niezbędne kursy uzupełniające w języku angielskim. [-]