CBL International

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na CBL-International, oferujemy kursy na miarę indywidualnych uniwersyteckie, konferencje wykonawczych i szkoły letnie w różnych miejscach na całym świecie. Współpracujemy z uczelniami, lokalnych firm prawniczych i firm międzynarodowych, aby przygotować krótkie, ale szerokie programy, które wprowadzają tematów i miejsc do naszej globalnej grupy osób. Nasze programy również przygotować naszych delegatów do pracy za granicą, ponieważ mają lepsze zrozumienie różnych kultur i krajów, które robią ich wymiany w.

Wartości:

  • Uczciwość: Prowadzimy naszą organizację w sposób profesjonalny z zobowiązaniem do najwyższych standardów uczciwości i etyki.
  • Zaangażowanie: Naszym celem jest doskonałość w pracy, którą wykonują i są w pełni zaangażowani z klientów, którym służymy.
  • Innowacje: Jesteśmy firmą, która jest progresywny, aktywne, i dynamiczny. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na naszą podstawową działalność lepiej i nowych możliwości, które odnoszą się do naszej wizji i misji.
  • Wiedza: Nieustannie gromadzą nowe informacje o programach działamy i zapewnić możliwości rozwoju zawodowego naszych pracowników. Wszystko learning w naszej organizacji jest przejrzysty wspólnie z naszymi klientami i partnerami.
  • Reagowanie: Do wszystkich naszych klientów, zapewniamy szybką i rzetelną obsługę w spersonalizowany sposób. Podczas programu, oferujemy wszystkim naszym delegatom 24 godziny wsparcia w sytuacjach awaryjnych.
  • Współpraca: W naszej firmie pracują jako zespół, aby spełnić swoją misję; Ponadto, jak najlepiej służyć naszym klientom i doskonalenie naszej branży, poszukujemy możliwości współpracy z kolegami w naszej dziedzinie. Zawsze działa bardzo dobrze z naszych różnych partnerów, takich jak uniwersytety, firm i kancelarii prawnych.


Co oferujemy

Na CBL-International, jesteśmy zobowiązani zaoferować Państwu najlepsze studia za granicą doświadczenie możliwe. Naszym celem jest stać się w najbliższej przyszłości jednym z wiodących prywatnych dostawców usług edukacyjnych szkolenia dostosowane do potrzeb poszczególnych uczelni, konferencji wykonawczych i szkoły letnie.
Oto co nasze elitarne programy oferują Ci:

  • Wartość: Na CBL-International dostarczamy to, czego potrzebujesz najbardziej w swoim programie do wzbogacenia, niezapomniany i udany. Oferujemy wszystko, od nauki, konferencje, noclegi, orientacji, poradnictwa, wycieczki, odbiór z lotniska i więcej.
  • Serwis i wsparcie: Zespół CBL-International jest do Państwa dyspozycji przed, w trakcie i po zakończeniu programu. Nasz personel postara się odpowiedzieć szybko na wszelkie pytania wcześniejsze początku programu. Gdy na miejscu, jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę dla wszystkich sytuacjach awaryjnych lub zapytania może być.
  • Doskonałość: Nasze programy są dopasować do naszych delegatów. Chcemy zaoferować Państwu najlepsze doświadczenia poprzez zapewnienie Państwu najlepszych członków akademickich w czasie całego programu. Współpracujemy z uczelniami, firmami prawniczymi i międzynarodowych korporacji lokalnie, aby dać Ci najbardziej istotne informacje i wiedzę, jest to możliwe.
  • Międzynarodowe doświadczenie i odkrywanie nowych kultur: Zanurzenie się w kulturze krajów jest również częścią CBL-międzynarodowego doświadczenia. Zajęcia językowe, wycieczki kulturalne i konferencje przez lokalnych firm i ludzi, to tylko niektóre z wielkich doświadczeń, które oferujemy, aby nasi delegaci, aby lepiej zrozumieć i dowiedzieć się więcej o kraju, w którym wymieniają się. Studentów i młodych profesjonalistów z całego świata uczestniczących w każdym roku, gwarantujemy międzynarodowego doświadczenia, że ​​nie zapomnisz.

Widzieć Kurs »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kurs

Cbl Dubai International Law School

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie September 2016 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Program przeznaczony jest dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, którzy są zainteresowani w biznesie międzynarodowym,, gospodarczych i trendów i zmian prawnych w regionie Zatoki Perskiej i [+]

CBL Międzynarodowa Dubai Law School

 

Przystąpienie naszego studia prawnicze za granicą programu w Dubaju będzie wprowadzenie do tętniących życiem ośrodków gospodarczych na Bliskim Wschodzie, głównie w Dubaju i Abu Dhabi. Przed pozwalając luźne do zwiedzania miasta, otrzymasz przyspieszony kurs w języku arabskim. Nasz wprowadzenie Arabski kurs pomoże Ci poruszać się po mieście i wyposażyć się w podstawową wiedzę do nauki i cieszyć się kultury arabskiej, obyczaje, a ludzie do najbliższych tygodniach.

 

 

Tematy zajęć

Program przeznaczony jest dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, którzy są zainteresowani w biznesie międzynarodowym, gospodarcze i prawne trendów i zmian w regionie Zatoki Perskiej i na Bliskim Wschodzie. Tematy zawarte w ustawie programu Szkoły Dubai obejmują: ... [-]


Cbl Międzynarodowa Letnia Szkoła Prawa Oxford

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 6 tygodnie September 2016 Wielka Brytania Oksford

Oxford CBL Międzynarodowa Letnia Szkoła Prawa daje studentów i młodych profesjonalistów z całego świata wyjątkową okazję studiować za granicą w. .. [+]

CBL Międzynarodowa Letnia Szkoła Prawa Oxford

 

Oxford CBL Międzynarodowa Letnia Szkoła Prawa daje studentów i młodych profesjonalistów z całego świata wyjątkową okazję studiować za granicą w Oxford (Wielka Brytania). Nasz program lato w Anglii jest bardzo koncentruje się na różnych nowatorskich zagadnień prawa międzynarodowego Ekonomia, zarządzanie międzynarodowe, prawne i biznesowe angielskim, jak i filozofii politycznej i gospodarczej. Wszystkie kursy są prowadzone przez członków Uniwersytetu Oxford (Wielka Brytania) i Uniwersytetu w Cambridge (Wielka Brytania). Niektóre kursy oferowane będą również podane przez przedstawicieli firm i instytucji lub profesorów i wykładowców z innych uczelni ściśle związanych z Oxford lub Cambridge. Jak CBL International oferuje również studia za granicą programy w Cambridge można nawet łączyć Oxfordu i Cambridge w indywidualnym programie letnich.... [-]