University of Liège ULG

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Liege chce, aby ci odpowiedzialni za edukację, zachęcając partycypacyjny nauczanie, multidyscyplinarność, mobilności i staży.

ULg stanowi jedną z największych i najbardziej zróżnicowanych ofert edukacyjnych w kraju. Na tych stronach znajdziesz pełną prezentację kursów w ULG i ich celów zawodowych. Możesz również przeczytać wyjaśnienia dotyczące ich organizacji.

Uniwersytet ma swoje życie, swoje tempo i jego główne atrakcje chwile relaksu. Ważne jest, aby mieć jasną wizję organizacji roku akademickiego, tak aby odpowiednio zarządzać harmonogramem, dzięki czemu można w pełni wykorzystać doświadczenia.

Twój kurs na ULG zostanie poświadczone dyplomem. Będzie to świadczyć o wiedzy i doświadczenia, które nabył. Dowiedzieć się jak egzaminy są organizowane, oceny i metoda alokacji kredytowej i co ULg wdraża do poprawy jakości kształcenia. Wszystkich zasad akademickich są również dostępne na tej stronie.

Wreszcie te strony będą także Państwu linki do konkretnych informacji, każdego Wydziału i Uczelni.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Magister prawa (LLM) »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magister prawa (LLM)

Magister W Prawie Europejskim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2016 Belgia Liege

LL.M. w konkurencji UE i prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie w Liège ("ULG") stara się szkolić prawdziwych lekarzy. [+]

Magister prawa europejskiego Profil LL.M. w konkurencji UE i prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie w Liège ("ULG") stara się szkolić prawdziwych lekarzy. Ze względu na wysoce specjalistyczny charakter tematów poruszanych (prawo konkurencji i własności intelektualnej), program kursu oferuje bardzo wyczerpujące "zawodowych" edukacji: program nauczania koncentruje się zarówno na wiedzy teoretycznej i praktycznej, które potrzebne są do natychmiastowego wejścia w wymagającym, Międzynarodowe siły roboczej. Na tej późniejszym aspekcie, nasi studenci LL.M. są szkoleni przez lekarzy poprzez studia przypadków i seminariów klinicznych. Biorąc pod uwagę jego dwujęzyczne francusko-angielski charakter, LL.M. Program oferuje studentom możliwość doskonalenia swoich umiejętności w języku prawnym. Poza tym kursy są prowadzone w języku angielskim, seminarium w literaturze prawniczej "angielski" jest oferowane, więc nasi studenci nabywają prostych odruchów redakcyjne. Oczywiście wymaga aktywnego udziału studentów, podobne do metod nauczania, które złożyły anglojęzycznych LL.Ms taki sukces: Praktyczne etui, rozmowy, komunikacja ustna, prezentacje specjalistów podczas zajęć, itp. Studenci mają również możliwość uczestniczenia w próbnych badaniach i opracowywaniu publikacji prawnych, opublikowane w czasopiśmie naukowym w swoim własnym imieniu. Innym kluczowym elementem programu LL.M. jest jego multidyscyplinarne podejście do kwestii prawnych (np. patrz kursy "ekonomii prawa konkurencji", i "handlowych aspektów praw własności intelektualnej"). Wreszcie, ocena studencka posiada także praktyczny korkociąg. Studenci mają wybór sporządzić LL.M. Teza lub przeprowadzenie dwu miesięczny staż w przedsiębiorstwie instytucja, firma lub prawa specjalizuje się w prawie konkurencji i / lub własności intelektualnej. Wszystkie te aspekty sprawiają, że szkolenie interaktywne i praktyczne. Ponieważ prawo konkurencji i prawo własności intelektualnej są dwa tematy, które są ze sobą ściśle powiązane na poziomie europejskim, w tym oczywiście przedstawia studentom możliwość do rozpoczęcia międzynarodowej kariery. Podstawowe efekty kształcenia Pod koniec kursu, absolwenci LL.M. są przygotowani do rozwiązywania złożonych, rzeczywistych problemów prawnych. Umiejętności nabyte obejmują następujące obszary: Ocena prawna danej sytuacji; Komunikacja z analizy prawnej; Realizacja działań prawnych; Obrona pozycji; Rozstrzygania sporów; Współpraca z innymi specjalistami; Dostosowanie wiedzy. Wartości Multidyscyplinarności, rygor, kreatywność, poczucie odpowiedzialności, niezależności, etyki, standardów zawodowych, perspektywy międzynarodowej. [-]

Kontakt

University of Liège

Adres Place du 20 Août 7
Liège 4000, Belgium
Strona internetowa http://www.ulg.ac.be/studies
Telefon +32 4 366 21 11