University of Tasmania (UTAS)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Osiągnąć nadzwyczajne

Witamy na University of Tasmania

Zmiana świat nie jest proste. Zajmuje myśli, czasu, wytrwałości i wgląd. Ale przede wszystkim, to ma coś niezwykłego. Więc na University of Tasmania, zrobiliśmy wykonywania nadzwyczajnego niekończącej zaangażowaniem.

Wpływa to wszystko, co robimy. Sposób, w jaki uczymy. Sposób, w jaki badania. Sposób, w jaki uczymy. I sposób żyjemy.

Środowisko uczenia się

Witamy w jednym z najbardziej spektakularnych środowiskach naturalnych na świecie. Otoczony plażami, snowfields i puszczy, z naszej wspaniałej wyspie domu w Tasmanii jesteśmy wolni, aby myśleć na większą skalę. Czy jest to w naszym nauczaniu, badaniach, a nawet studenckiego życia, ten wyjątkowy krajobraz przygotował nam połączyć się ze światem. Jesteśmy również szczęście być w tętniącym życiem centrum kulturalnym Tasmanii. Z naszego MONA inspirowane sztuk wysięgnika do naszego ustalonego jedzenie, wino i kawa kultury, miast Tasmanii są kosmopolityczne, jak nigdzie w Australii. Przyjazny, żywy i ciągle się zmienia, Tasmania jako dobre miejsce do życia, jak to jest do opanowania.

Z dolnej części świata, w górnej

Nasz ranking w górę dwa procent uniwersytetów na całym świecie odzwierciedla naszą gotowość do ciągłego kwestionowania siebie. Nigdy nie bój się wziąć na świecie - coś, przekazać każdemu z naszych ponad 29.000 lokalnych, krajowych i międzynarodowych studentów. W całej swojej karierze, która stanowi podstawę sukcesu z 90.000 absolwentów mamy rozłożone ponad 120 krajach.

Międzynarodowe uznanie programów nauczania i instytutów badawczych, takich jak Australian College Morskiej (AMC), Menzies Institute i Instytutu Badań Morskich Antarktyki i zbudowaliśmy naszą reputację. Dzięki swojej wizji i sukcesu, stoimy się jako latarnia edukacyjnego i globalnym głosem nauki.

Nasze zaangażowanie w niezwykły świat mówi jedno. Gdziekolwiek jesteś z - i gdziekolwiek jesteś na czele - na University of Tasmania masz możliwość korzystania z nauki, aby stać się kimkolwiek czy cokolwiek chcesz.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • English

Kontakt
Adres korespondencyjny
University of Tasmania
HOBART TAS 7001

Tasmania, AU
Adres lokalizacji
Tasmania, AU