Australian Catholic University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Australian Catholic University


ACU jest Australian Catholic University, uczelnia publiczna finansowana przez rząd australijski i otwarty dla studentów i pracowników wszystkich wyznań.

ACU ma sześć kampusy w Australii i programy oferują w całej Australii i za granicą. Studenci czerpać korzyści z małych, przyjaznych kampusach i małej liczebności klas i mają bezpośredni dostęp do wysoko wykwalifikowanych wykładowców i jakości usług wsparcia dla studentów. Kampusów ACU znajdują się w Brisbane (Queensland), North Sydney i Strathfield, (Nowa Południowa Walia), Canberra (ACT), Ballarat i Melbourne (Victoria).

Jakość Innowacyjna Nauczanie


ACU ma ugruntowaną reputację jakości i innowacyjnego nauczania ze specjalistycznego licencjackich i kształcenia podyplomowego w dyscyplinach, w tym sztuki, biznesu, systemy informatyczne biznesu, edukacji, przywództwa edukacji, nauki, ochrony środowiska, nauki ćwiczeń, położnictwa, muzyki, pielęgniarstwa, paramedicine, psychologii, filozofii, nauk społecznych, opieki społecznej, teologii, edukacja religijna i sztuk wizualnych i projektowania.

Rygorystyczne Stypendium intelektualna i Etyka


ACU jest dedykowany do rygorystycznej stypendium intelektualnej i indywidualnego poszukiwania prawdy i wolności akademickiej. Jego etos jest pochodną wartości chrześcijańskich i katolickiej tradycji intelektualnej, a naszym głównym problemem jest z etyki we wszystkich dziedzinach wysiłku. We wszystkich swoich kursach Uniwersytetu upoważnia studentów z silnym poczuciem odpowiedzialności społecznej i troski o moralnych i etycznych wymiarów ich badań i ich życiu zawodowym i osobistym.

Wysoko szanse na rynku pracy Absolwenci


Absolwenci ACU są wysokie osiągających i cieszyć się jednym z najlepszych wskaźników zatrudnienia w Australii (Źródło: absolwent Kariera Rady of Australia). Wiele znaleźć pracę za pomocą swoich umiejętności zawodowych, dopóki nie ukończył.

Dlaczego warto wybrać ACU?

Najważniejszą rzeczą przy podejmowaniu decyzji, które uczelnia do udziału jest, aby wybrać uczelnię, która oferuje kurs, który najbardziej Cię interesuje i spełnia swoje cele zawodowe.

Absolwent Doświadczenie

Absolwenci ACU są wysokie osiągających i cieszyć się jednym z najlepszych wskaźników zatrudnienia w Australii. Wielu naszych absolwentów znajduje pracę z wykorzystaniem ich umiejętności zawodowych, dopóki nie ukończył.

Zdobądź najlepszą pracę i zakwalifikować się do życia

ACU może zapewnić Państwu edukacji, dzięki czemu nie tylko zakwalifikować się do wymarzonej kariery, ale masz prawo do życia.

Możliwości wczesnego osiągających

ACU uznaje również, że jesteś wart więcej niż tylko wynik i oferujemy wczesne wejście do uczelni dla maturzystów oraz absolwentów szkół przez nie naszego Early Achievers programie.

Widzieć LLB »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

LLB

Bachelor Of Commerce / Bachelor Of Laws

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat January 2017 Australia Melbourne Sydney + 1 więcej

Regulacja handlu i biznesu staje się coraz bardziej złożona i wielowarstwowa. Ten kurs przygotowuje studentów do interfejsu rosnącą pomiędzy Handlu i Prawa im. [+]

Bachelor of Commerce / Bachelor of Laws

 

Regulacja handlu i biznesu jest coraz bardziej złożona i wielowarstwowa. Ten podwójny stopień będzie przekazanie studentom wiedzy prawniczej i praktycznych umiejętności do sprostają wymaganiom 21. praktyce wieku, jak również zapewniające wgląd w ram, instytucji, a uregulowania procesów codziennej działalności handlowej. Będzie rozwijać umiejętności etycznych oraz uznanie przekazania ustawy interakcji z innymi dyscyplinami, jak również jego zasięgu międzynarodowym.

Kurs zapewnia studentom szlaku 5-letnich do zawodu adwokata i został opracowany, aby zaspokoić Kapłańskie 11, podstawowych obszarów wiedzy prawniczej wymaganej do dopuszczenia do wykonywania we wszystkich australijskich stanach.... [-]


Bachelor Of Laws

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2017 Australia Melbourne Sydney + 1 więcej

Kurs ten będzie przekazanie studentom wiedzy prawniczej i praktycznych umiejętności do sprostają wymaganiom 21. praktyce wieku.Będzie rozwijać umiejętności i etycznych [+]

Bachelor of Laws

 

Kurs ten będzie przekazanie studentom wiedzy prawniczej i praktycznych umiejętności do sprostają wymaganiom 21. praktyce wieku. Będzie rozwijać umiejętności etycznych oraz uznanie przekazania ustawy interakcji z innymi dyscyplinami, jak również jego zasięgu międzynarodowym.

 

Kurs zapewnia studentom szlaku 4-letnim w zawodzie prawniczym i został opracowany, aby zaspokoić Kapłańskie 11, podstawowych obszarów wiedzy prawniczej wymaganej do dopuszczenia do wykonywania we wszystkich australijskich stanach.

 

 

Uznawania kwalifikacji zawodowych

 

Kurs ten został specjalnie opracowany w celu spełnienia wymagań dotyczących dopuszczenia do wykonywania prawa. Kurs został zatwierdzony w Victoria i podlega zatwierdzeniu w Nowej Południowej Walii.... [-]


Bachelor Of Laws / Licencjat Globalnych Badań

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat January 2017 Australia Sydney Melbourne + 1 więcej

Ten unikalny podwójny stopień ma na celu rozwijanie świadomości szerszego kontekstu, w którym kwestie prawne powstają w tym wymiarów politycznych, historycznych, filozoficznych i ekonomicznych. [+]

Bachelor of Laws / licencjat Globalnych Studiów

 

Ten podwójny kurs stopień będzie przekazanie studentom wiedzy prawniczej i praktycznych umiejętności do sprostają wymaganiom 21. praktyce Century jednocześnie rozwijając, w ram prawnych, wiedzy na temat obecnych problemów globalnych, takich jak ekonomia, polityka, zmiany społecznej i rozwoju, zdrowia i ochronę środowiska naturalnego. Będzie rozwijać umiejętności etycznych oraz uznanie przekazania ustawy interakcji z innymi dyscyplinami, jak również jego zasięgu międzynarodowym.

 

Kurs zapewnia studentom szlaku 5-letnich do zawodu adwokata i został opracowany, aby zaspokoić Kapłańskie 11, podstawowych obszarów wiedzy prawniczej wymaganej do dopuszczenia do wykonywania we wszystkich australijskich stanach. ... [-]