Prawo Programy online

Prawo Programy online

Prawo Online programy są przeznaczone do dalszego rozwoju osobistego i są oferowane przez wielu wiodących uniwersytetów i innych instytucji edukacyjnych na całym świecie.

Programy prawne online są liczne i dostępne w niemal wszystkich krajach. Najpopularniejsze programy prawnicze online są w sektorach prawa takich jak International Finance, prawo gospodarcze, bankowość i finanse Prawa, Prawa Podatkowego, technologii, prawa własności intelektualnej, prawa ochrony środowiska i prawa handlowego.

Wiele różnych programów prawniczych internetowych mogą być przytłaczające - nie pozwól, by cię powstrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych programów prawniczych internetowych wymienionych poniżej.

Nowo dodane programy z prawa online

King's College London

MA Globalnej Sprawiedliwości (online)

April 1, 2016
Celami MA w globalnej sprawiedliwości jest rozwijanie wiedzy uczniów, jak oceniać słuszność instytucji i słuszność indywidualnego zachowania na poziomie międzynarodowym i globalnym; zachęcać i pomagać studentom, aby krytyczne oceny zasad politycznych i etycznych oraz role powinny odgrywać w polityce i etyce w skali globalnej; przybranych uczniów świad… [+]omość i krytyczne zainteresowanie szerokiej gamie współczesnych globalnych kwestii o znaczeniu politycznym i etycznym i rozwój uczniów umiejętność analizowania zagadnień globalnego kontrowersji politycznych i etycznych z filozoficznego rygoru. [-]

California School of Law

Iuris Internecie Stopień Lekarza

February 10, 2016
Każdy student, który absolwenci z California School of Law w Juris Doctor otrzymuje Degree, tworząc liczne możliwości zatrudnienia jako prawnik, profesor prawa, biznesu osoby, lub gdziekolwiek sobie wyobrazić swoją karierę biorąc.

Tecnológico de Monterrey’s EGAP School of Government @WashULaw

Dual LL.M W Nas Prawa I Międzynarodowego Prawa Spółek

January 5, 2016
Program podwójnego stopnia daje non-US-wyszkolonych prawnikom możliwość zarabiania LL.M. w USA ustawy z Washington University School of Law. Innowacyjny wirtualny kampus Law @ TEC pozwala studentom uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie, bez poświęcania zobowiązania osobiste lub zawodowe.

Co to jest studia prawnicze na forum?

Pierwsze studia prawnicze używane wymagają spędzać czas każdy dzień studiuje na cztery lub pięć lat w kampusie uczelni. Kiedyś wymagają dużo skupienia i stylu życia wirtualnego koncentruje się na edukacji. Dziś uczniowie mają dodatkowe opcje, w tym możliwość studiowania zarobić lub do pracy w kierunku zdobywając dyplom prawa. Te programy studiów prawniczych w Internecie dają możliwość cieszenia się życiem, pracować w innym kariery, i pójść do szkoły w tym samym czasie.

Co ciekawe jest to, że studenci mogą zapisać się na te kursy prawa internetowych praktycznie wszędzie. Że zawiera na kursy w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i tylko o jakimkolwiek innym miejscu na świecie. To zapewnia nowy poziom wolności dla dzisiejszego studenta prawa.

Jakie są korzyści z Biorąc Law Degree Online?

Pierwsze studia prawnicze online oferuje wiele korzyści. Studenci mogą skupić swoją edukację na każdym rodzaju studiów prawa w jakimkolwiek innym kraju. Możesz zarejestrować się w programie online i zapisać się od biletów lotniczych i kosztownych rozwiązań życia. Jest to również korzystne dla tych, którzy chcą być w stanie skupić się na więcej niż tylko na uniwersytecie. Z programów prawniczych internetowych, można zakończyć pracę, gdy spełnia swój harmonogram. Oznacza to, że możesz pracować, założyć rodzinę, lub po prostu cieszyć się życiem, gdy masz swoje wykształcenie w dziedzinie konkurencji, jak prawa. Stopni prawne online pochodzą z takich samych korzyści i funkcji, jak te znajdujące się w tradycyjnej szkole, z wieloma dodatkowymi korzyściami.

Co Biorąc Prawo Online Degree polega?

Rejestrując się w studia prawnicze w Internecie wymaga studentów spędzić wiele czasu koncentrując się na ich edukację. Oczywiście materiał jest nadal trudne i wymaga pewnej liczby godzin badania. To może być wyzwaniem dla tych, którzy walczą, aby pozostać zdyscyplinowany i koncentruje się na edukacji, aby zakończyć te kursy. Jednak, gdy nauczysz się, jak zrównoważyć życie i wykształcenie, stopnie prawa online mogą stanowić drogę do zaawansowanej nauki. Studenci mogą być w stanie współpracować z profesorami i innymi studentami przez zaawansowaną technologię. Będzie śledzić wykłady, interakcji podczas dyskusji i przekazują zakończyć zajęć wymagane. Jakie są różnice w kosztach i czasie trwania?

Czas i koszty stopni Prawniczych internetowych różnią się szkoły i potrzeb ucznia. W porównaniu do tradycyjnych studiów uniwersyteckich, programy prawnicze online są znacznie łatwiejsze do zarządzania zarówno pod względem kosztów i terminów. Studenci mogą czasami kompletne programy szybciej, jeśli są w stanie poświęcić więcej czasu na zajęciach, lub dłużej, jeśli oni już mają napięty harmonogram.

Ogólnie rzecz biorąc, prawo wypełniając internetowy dyplom nadal wymaga osoby do zasiadania do egzaminów Izby Adwokackiej. Mimo, że zapewnia bardziej efektywny sposób pozyskania niezbędnego wykształcenia. Praca jak adwokaci, adwokat, adwokata, radcy prawnego lub innych zawodów dostępne są liczne i za każdym razem, i praktycznie we wszystkich krajach.