LLM Węgry - programów LLM Węgry LLM

LLM Węgry - programów LLM Węgry LLM

Magister prawa

LL.M. jest pierwszym krokiem w kierunku naukowców z wielu krajów. Przedstawia wiele możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie lub przeprowadzenia dokładnych badań. Może również okazać się korzystne w uzyskaniu stopnia doktora poziomie w prawo.

Studenci, którzy dążą do LLM (Master of Law) spędzają jeden lub dwa lata studiów danego obszaru prawa. Ich zaawansowana Szkolenie przygotowuje ich do pracy w specjalnościach takich jak prawa międzynarodowego lub prawa podatkowego.

Węgry leżą w środkowej Europie. Jest on położony w Basenie Karpackim i graniczy na północy Słowacji, Ukrainy i Rumunii na wschodzie, Serbią i Chorwacją na południu, w Słowenii, na południowy zachód i Austrią na zachodzie.

LLM Węgry - Weź LLM Węgry. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

LL.M. Wykonawczy W Międzynarodowym Prawie Gospodarczym

Boston University School of Law
Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat January 2017 Węgry Budapeszt

[+]

Światowej klasy międzynarodowej stopień prawo gospodarcze przeznaczone do dzisiejszego lekarza międzynarodowej. Wykonawczy LL.M. Law BU w międzynarodowym programie Business Law jest 20-kredytowej Program Absolwent blended learning, który zapewnia ekspozycję na kluczowych tematów międzynarodowej praktyki biznesowej. Program, który jest otwarty dla USA i zagranicznych wyszkolonych międzynarodowych practitoners, oferuje innowacyjne i rygorystyczny formatu nauczania blended, która obejmuje intensywne dwutygodniowe okresy mieszkalne z state-of-the-art-kształcenie na odległość. Najważniejsze to:

Elastyczność i dostosowywanie

Zakończyć program w krótszym niż jeden rok lub wziąć do czterech lat na studia. Spełnij swoje Boston lub Budapeszt rezydencje w ciągu zaledwie jednej sesji letniej, lub rozpowszechniać moduły 2-tygodni na terenie kampusu w okresie jednego roku lub kilku lat, lub zakończyć jedną trzecią programu w całości w Internecie. Kontynuować pracę podczas studiów, minimalizując w ten sposób profesjonalny, osobisty i finansowy zakłóceń do Ciebie i Twojego pracodawcy. ... [-]