LLM Estonia - programów LLM Estonia LLM

LLM Estonia - programów LLM Estonia LLM

Magister prawa

LL.M. jest pierwszym krokiem w kierunku naukowców z wielu krajów. Przedstawia wiele możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie lub przeprowadzenia dokładnych badań. Może również okazać się korzystne w uzyskaniu stopnia doktora poziomie w prawo.

Studenci, którzy dążą do LLM (Master of Law) spędzają jeden lub dwa lata studiów danego obszaru prawa. Ich zaawansowana Szkolenie przygotowuje ich do pracy w specjalnościach takich jak prawa międzynarodowego lub prawa podatkowego.

Estonia jest demokratyczną republiką parlamentarną podzielone na piętnaście okręgów ze stolicą i największym miastem Tallin samopoczucia. Estonia ma 12 publicznej i 8 prywatnych uczelni. Najstarszy uniwersytet w kraju jest Uniwersytet w Tartu, założona w 1632 roku.

LLM Estonia - Weź LLM Estonia. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Magister Prawa Międzynarodowego I Praw Człowieka

University of Tartu
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Estonia Tallinn

2-letnie studia magisterskie zapewniając kompleksową wiedzę w dziedzinie prawa międzynarodowego i praw człowieka. [+]

. Prawo międzynarodowe i prawa człowieka jest Program 2-letnim pana zapewnienie kompleksowej wiedzy na temat zasad, przepisów, przedmiotów i praktyk w dziedzinie prawa międzynarodowego i praw człowieka. Studia odbywają się w Tallinie, stolicy Estonii, w bliskiej odległości od różnych instytucji rządowych i organizacji międzynarodowych. Absolwenci posiadają niezbędną wiedzę do pracy jako specjaliści w międzynarodowych, międzyrządowych i pozarządowych organizacji w Estonii i za granicą. Dlaczego warto studiować ten program? Studenci mogą uzyskać kompleksową wiedzę w dziedzinie prawa międzynarodowego i praw człowieka. Wszyscy studenci mają silne wiedzy gruntowych w zakresie prawa międzynarodowego i praw człowieka, a następnie mogą poszerzyć swoją wiedzę w konkretnych obszarach, w zależności od swoich potrzeb i zainteresowań, poprzez różne przedmioty do wyboru. Program ma na celu zapewnienie dobrej perspektywy porównawczej na kwestiach prawnych i międzynarodowych praw człowieka, opierając się na naszym doświadczeniu historycznym oraz położenie geograficzne - Estonia znajduje się gdzie "Zachód" i "Wschód" spełniać. Praktyka jest obowiązkowym elementem programu, dając studentom możliwość zastosowania zdobytej wiedzy w różnych sytuacjach praktycznych i rozwijania praktycznych umiejętności w profesjonalnym środowisku. Szkoła Prawa jest jednym z najstarszych wydziałów Uniwersytetu w Tartu, gdzie prawnicy zostały wykształcone od uniwersytet został założony w 1632 roku Nasi absolwenci stanowią 87% z radców prawnych, 95% prokuratorów i prawie wszystkie sędziów w Estonii. Również poprzednich i obecnych sędziów Estonii w Europejskim Trybunale Praw Człowieka i Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej uzyskali stopnie naukowe na Uniwersytecie w Tartu. Studia odbywają się w stolicy, Tallinie, w którym znajdują się różne organizacje międzynarodowe i odpowiednie instytucje państwowe, co pozwala nam na włączenie ich przedstawicieli i doświadczenia w procesie nauczania i znaleźć miejsca praktyk z nimi. Tudents S mogą wziąć udział w Szkole Letniej Martensa na prawie międzynarodowym, który odbędzie się w Pärnu, na lato "," kapitał z Estonii. Szkoła lata rozwiązuje bieżące postępy i wyzwania w dziedzinie prawa międzynarodowego i praw człowieka, i obejmuje światowej sławy prelegentów, np Bruno Simma, Christian Tomuschat, Angelika Nussberger. Alexander Trunk. Absolwenci mają przewagę konkurencyjną w stosowaniu się i są dobrze przygotowani do pracy w organizacjach międzynarodowych, jak i sektora publicznego i prywatnego. W prawo międzynarodowe i prawa człowieka są globalne, absolwenci są przygotowani do rozpoczęcia kariery potencjalnie dowolnym miejscu na świecie. Rosnąca globalizacja, znaczenie międzynarodowych uregulowań prawnych, a rola i proliferacja organizacji międzynarodowych, zapewni nowe możliwości dla osób z specjalistycznej wiedzy i umiejętności w zakresie prawa międzynarodowego i praw człowieka. Więcej informacji: http://www.ut.ee/ilhr [-]

Magister W Międzynarodowym Prawie Gospodarczym

Tallinn University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Estonia Tallinn

Udana praktyka adwokacka dzisiaj wymaga zdolności do wykonywania transakcje transgraniczne, które są coraz częściej normą.Komunikowanie się w ramach UE i na całym świecie staje się coraz bardziej skomplikowane i skutecznie uporać się z tym [+]

Mistrz Prawa Międzynarodowego Biznesu

Udana praktyka adwokacka dzisiaj wymaga zdolności do wykonywania transakcje transgraniczne, które są coraz częściej normą. Komunikowanie się w ramach UE i na całym świecie staje się coraz bardziej skomplikowane i skutecznie uporać się z tym szybko zmieniającym się otoczeniu prawnym i biznesowym, wzięty prawnik musi być dobrze zorientowani w europejskich pucharach prawo Unii, prawo spółek, jak również w sprawach międzynarodowego biznesu , handlu i marketingu.

Powodów, aby wybrać program

Ukończenie programu Prawa Międzynarodowego Biznesu daje uczniom głęboką znajomość pojęć, teorii i współczesne tendencje w prawie Unii Europejskiej i międzynarodowego prawa, jak również zdolność wykorzystania takiej interdyscyplinarnej wiedzy dla samodzielnego rozwiązywania skomplikowanych spraw prawnych i finansowych. ... [-]